Moterų apranga ir avalynė

Kalėdinės suknelės mergaitėms

Kalėdinės suknelės mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Atrankos taisyklės
 2. Ilgis
 3. Stiliai
 4. Amžiaus tendencijos
 5. Vaizdai
 6. Mamai ir dukrai
 7. Spalva
 8. Baigti
 9. Priedai

Visi laukia naujų metų, tačiau ypač šventę mėgsta jaunos moterys, nes šventė yra puiki galimybė dėvėti naują gražią suknelę.

Bet kokia mergaitė, net jei kasdieniame gyvenime ji turi tik džinsus ir sportinius batelius, tokioje stebuklingoje šventėje ji vis dar svajoja būti tikra princesė. Neleiskite savo kūdikiui tokį malonumą pasirinkdami gražiausią Kalėdų aprangą.

Atrankos taisyklės

 1. Pasirinkite suknelę be skubėjimo, nepamirškite pirmosios pastebimos galimybės, būtinai išbandykite jį, įsitikinkite, kad dukra yra patogi ir patogi.
 2. Net jei ji vis dar kūdikis, tai nereiškia, kad jos nuomonė gali būti ignoruojama. Be abejo, ji taip pat parodo, kaip atrodys jos šventinė suknelė, todėl būtinai paklauskite jos nuomonės.
 3. Pasirenkant suknelę apsvarstykite savo dukters prigimtį. Ne visi sužavėjo prabangios tylos ir šifono suknelės akyse. Jei mergaitė yra tikra fidget, verta rinktis, kad ji būtų ne labai puiki vidutinio ilgio suknelė, kurioje ji bus labai patogi.
 4. Jauname amžiuje nereikia pasirinkti aprangos pagal figūros tipą. Visos mažos mergaitės eina sukneles, kurios skiriasi juosmens. Nepriklausomai nuo to, kokia ji yra, plonas ar nuobodu, tvirtas apranga atrodys ant jos.

Ilgis

Ilgis gali būti savavališkas, tačiau suknelė neturėtų būti labai trumpa ir labai ilga. Visi vaikai mėgsta praleisti laiką, o šis ilgis gali sukelti nemalonų jausmą.

Tai idealu pasirinkti suknelę į kelį arba šiek tiek mažesnę, ypač jei mergaitė turi pėdų. Vienintelė išimtis yra situacija, kai dukra buvo pakviesta į maskavimosi kamuolį. Tada turėtumėte pasirinkti ilgą tinkamo ilgio suknelę, paaiškindami, kaip elgtis tokiame vaizde.

Stiliai

Dauguma vaikų švenčių suknelių turi panašų stilių - nukirto sijono, kuris eina į apačią. Dažnai tai puošia raukšles, raukšles ar nėrinius. Rankovės yra tiek trumpos, tiek ilgos, populiarūs rankovių žibintai.

Be to, mergaitės tinka kūdikių dolerių stiliui, o tai reiškia aukštą juosmens ir pūkų sijoną arba A-linijos siluetą, su iškilusiomis trapecijos sijomis.

Ji atrodo įdomi imperijos stiliaus suknelė. Daugelis mano, kad šis stilius labiau tinka suaugusiems mergaitėms, tačiau kūdikiai taip pat turi pervertintą juosmens su tekančia dugnu.

Jei pageidaujate ramus, nesudėtingas dugnas, viršus gali būti gražiai papuoštas karoliukais ar karoliukais, juostelėmis, lankais, nėriniais, plunksnomis ir spindesiais. Viskas, ko nori jūsų širdis, nes Naujuosius metus jūs negalite bijoti pernelyg didinti.

Amžiaus tendencijos

Vaikiškų suknelių stiliai ir dizainas turi savo savybes, priklausomai nuo to, kiek senas apranga. Būtinai apsvarstykite tai, kai pasirenkate savo dukters suknelę.

0-2 metų

Mažiausi dizaineriai siūlo ne tik nešioti paprastas sukneles, bet ir mielus kostiumus, kurie gali padaryti įdomų vikšrą ar bičių iš jūsų kūdikio.

Kūdikiai, kurie jau išmoko vaikščioti, gali apsirengti Kalėdų eglutę, peteliškę arba Rudolpho draugę. Svarbiausia yra motinos vaizduotės plataus masto, kuris neturėtų viršyti kūdikio patogumo ir patogumo.

3-5 metai

Šiame amžiuje dukra jau tampa maža ponia, kuri pati nori atrodyti gražiai ir įspūdingai.Todėl jūs galite apsirengti ją prabangioje princesės suknelėje su prabangia sijone ir ilgu traukiniu.

Tačiau nepamirškite, kad suknelė su korsetu ir pilnu sijonu yra visiškai nepraktiška ir, atsižvelgiant į tai, kad dukra nuolat auga, jums gali nebūti laiko jį dėvėti.

Todėl, jei biudžetas yra ribotas, verta rinktis praktiškesnį variantą. Pavyzdžiui, mažas švelnus suknelė, kurią galima įdėti į kitus renginius, pvz., Savo mylimosios močiutės gimtadienį arba eiti į cirką.

6-9 metai

Šiame amžiuje mergaitė nebėra tik vaikas, bet pilnavertis žmogus, o gal net realus fashionista. Pasakų pasakų herojai yra praeityje, juos pakeitė elegantiškos suknelės, galinčios pabrėžti merginos moteriškumą ir jaunimą.

Spalvų pasirinkimas keičiasi, išskyrus rausva ir mėlyna, mergaitė pradeda patinka geltona, oranžinė, raudona, žalia.

Šios spalvos bus labai svarbios, jei ji eina į kostiumų vakarėlį.

Jūs neturėtumėte pasiūlyti jai apsirengti drugeliu ar sniego drebučiu. Ji gali rinktis rytietišką šokio kostiumą, savo mėgstamą komiksų knygą, ar merginą, jei tavo kūdikis yra daugiau nei tėvo duktė, kuri mėgsta vyrų linksmybes.

10-12 metų

Tai yra jaunos merginos, kuri yra pasirengusi suaugusiųjų aprangai, amžius. Žinoma, tik tiems, kurie neviršija padorumo ribų. Elegantiški viršutiniai ir apatiniai sijonai yra puikus sprendimas šventiniam vakarui.

Galite saugiai pasirinkti ilgą suknelę, jei jūsų dukra patinka, siuvinėta blizgučiais. Jei ji vis dar gali šviesti, jei ne šioje šventėje? Ji nebebus paleista ir šokinėja į gražų aprangą, todėl nebus rizikuoja kritimo.

Labiausiai drąsūs gali sau leisti trumpą pūkuotą sijoną kūdikių dolerių stiliaus.

Vaizdai

Naujasis Metas yra priežastis, dėl kurios ne tik suknelė, bet ir galimybė išbandyti pagrindinio personažo aprangą iš jūsų mėgstamiausių animacinių filmų. Galbūt jūsų dukra nori būti Pelenė, Snieguolė arba Winx Fairy. Šiandien pasirenkant aprangą, atitinkančią jūsų mėgstamos herojės įvaizdį, nėra taip sunku.

Jūs galite pabandyti ją pastatyti patys, pavyzdžiui, Pelenės atveju pakanka sodrios mėlynos suknelės, batų ir gražiai stiliaus šukuosenos.

Jei apranga yra pernelyg sudėtinga, tikrai galite jį nusipirkti kostiumų nuomos skyriuje. Tiesiog pagalvokite apie tai iš anksto, kol kitų mergaičių išbėrimo tėvai nepriima visko.

Angelas

Ši apranga yra gera, sutaupius. Jums nereikia pirkti specialios suknelės, įprastas baltas, mėlynas arba rožinis, tai geriau, kad ji nėra labai sodrus. Norint paversti tikrąja angelo akimi, pakanka pritvirtinti porą sparnų, kuriuos reikia samdyti iš galo.

Snaigė

Klasikiniai Kalėdų kostiumai mergaitėms. Kiekviena motina bent vieną kartą vaikystėje buvo snaigė. Dėl šios aprangos tinka balta arba mėlyna suknelė, papuošta rhinestones ir sparkles.

Ji gali būti apgaubta lietaus ar kailio, kad sukurtų adatų poveikį. Dėvėkite galvos juostą su snaigėmis ant galvos ir apranga yra paruošta.

Pelenė

Pelenės kostiumas gali būti skirtingas. Tai gali būti Pelenė, kuri valo ją namuose, rudos spalvos suknelėje ir prijuostėje su pleistrais, arba „Disney Cinderella“ mėlyniomis pūkuotomis suknelėmis ir aukštais plaukais.

Bet kokiu atveju, suknelė turėtų būti sodrus ir elegantiškas, bet svarbiausia - nepamirškite apie sidabro batus, kurie imituoja kristalų batus.

Princesė

Paprastai princesės suknelės būtinai susideda iš gražios korseto ir pūkuotos sijono. Jis gali būti papuoštas gražiais nėriniais ar pūkais. Pageidaujate rožinės, raudonos ar alyvinės spalvos, paliekant pasirinkimą savo dukrai. Gal ji mėgsta geltoną ar žalią.

Malvina

Be abejo, suknelė Malvina turėtų būti mėlyna. Mažosiose mergaitėse trumpi modeliai atrodo gražiai, iš kurių nėriniai pėdkelnės žiūri iš apačios. Jūs galite dėvėti mėlyną perukas ant galvos arba dažyti plaukus su mėlyna kreida plaukams.

Barbė

Fantazija pasirinkus šį kostiumą yra neribota. Paprastai spalva Barbė yra rožinė, ji yra blondinė su ilgais plaukais. Bet jūs neturite eiti tokiu būdu, suknelė gali būti bet kokios spalvos, kurią mėgsta jūsų dukra. Ką jo stilius riboja tik jūsų vaizduotė ir galimybės.

Retro stilius

Retro stiliaus suknelės niekada neišeina iš stiliaus. Todėl pasirinkdami karnavalinį aprangą savo vaikui, turėtumėte atkreipti dėmesį į juos. Suknelė su aukštu juosmens, apvalaus kaklo ir mažo apykaklės. Sveiki atvykę į žibintines rankoves ir visą midi sijoną.

Suknelę galima siūti iš puikių satinų ir papildyti elegantiška nėriniais. Kontrastinė juosta, susieta ties juosmeniu arba ant galvos, padės papildyti vaizdą. Vaizdo akcentas bus grakštus gėlė, pritvirtinta prie juostelės arba dekoleto zonoje.

Mamai ir dukrai

Retai kas nors turi stiliaus jausmą, kurį suteikia gamta, paprastai tokie žmonės tampa didžiaisiais mados dizaineriais, jų vardai garsiai skamba mados pasaulyje. Visi kiti neturėtų nevilti, nes skonis gali būti skiepytas, bet geriau tai daryti nuo gimimo.

Jei norite, kad jūsų dukra augtų kaip tikra fashionista, duokite jai gerą išvaizdą ir drabužius. Šiandien populiarios šeimos dėka nėra problema pirkti identiškas sukneles motinoms ir dukterims. Tie patys komplektai atrodys labai mieli ir tikrai padės jums išsiskirti iš minios. Tuo pačiu metu jūs mokysite savo vaiką, kaip tinkamai apsirengti vaikystėje.

Spalva

Spalvų schema gali būti pasirinkta pagal jūsų skonį, ji yra turtinga ir įvairi. Galite teikti pirmenybę juodos ir baltos spalvos klasikoms, pasirinkti ryškias, sočias spalvas arba pasirinkti nuostabų sidabro aukso skalę.

Dažnai, žiemą arba, greičiau, Kalėdų spalvas, laikykite prisotintą raudoną ir tamsiai žalia. Jei laikote tradicijas, pasirinkite tokią suknelę savo dukrai ir dar geriau, jei ji yra narve.

Visi mėlynos spalvos atspalviai puikiai atrodo, nes kartu su balta spalva yra tradicinės Rusijos žiemos spalvos. Be to, baltos spalvos visiškai tinka visiems, nepriklausomai nuo amžiaus.

Jei pageidaujate retro stiliaus, juoda suknelė su spalvotais taškeliais atrodys labai tinkama. Užpildykite ją ryškiu diržu, o juoda nematys griežtai ir nuobodu.

Baigti

Nors mergaitė vis dar yra jauna, ji gali sau leisti dėvėti suknelę, turinčią gausų apdailą blizgučiais, karoliukais, nėriniais, blizgučiais ir rhinestones. Vyresnio amžiaus žmonėms tokie drabužiai gali būti juokingi.

Jei norite papuošti suknelę savo rankomis, atsargiai nuvalykite visus pasirinktus apdailos elementus, kad po atostogų juos būtų lengva išskleisti.

Priedai

Nusprendus dėl atostogų apranga, jums reikia pasirinkti tinkamus priedus. Jei dukra atostogauja princesės paveiksle, tikslinga dėvėti tiarą, karolį ir aukštas pirštines. Maža rankinė, į kurią galite įdėti viską, ko jums reikia, atliks išvaizdą.

Malvina turėtų turėti tradicinį lanką ar juostą ant galvos. Jei dukteryje yra mažas žaislinis pudelis, jis gali būti savo draugu „Artemon“.

Naudodamiesi vaikų kosmetika galite pasimėgauti savo dukra natūraliu makiažu. Galite pridėti raudoną skruostą, padengti savo lūpas skaidriu blizgesiu ir naudoti akių vokus su maža pigmentacija, atitinkančia suknelės spalvą. Šis makiažas nebus labai pastebimas, tačiau dukra bus labai laiminga tapti kaip motina, net jei tik vieną vakarą.

Eikite nusipirkti suknelę tik su savo dukra, leiskite jai pasirinkti aprangą, kurioje ji norėtų švęsti Naujųjų metų šventėje. Jei ji turi abejonių, padėkite jai pasirinkimą, tačiau nereikalauja jos, jei apranga nėra jos skonio. Šią iškilmingą dieną ji turėtų praleisti laimingai, žavėdama kiekvieną šypseną ir naują suknelę, kurią ji pati pasirinko ir džiaugiasi tuo, kad ji turi nuostabią motiną!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys