Moterų apranga ir avalynė

„Zebra“ sportbačiai

„Zebra“ sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Prekės ženklo funkcijos
 2. Avalynės privalumai
 3. Modeliai
 4. Apžvalgos

Prekės ženklo funkcijos

Rusijos prekės ženklas Zebra siūlo puikios kokybės vaikų avalynę, nes jis bendradarbiauja su tokiomis įmonėmis kaip Melania ir Spirale. Visi vaikiškų sportinių batelių siuvimo komponentai gaminami Italijoje ir Portugalijoje, o galutinis surinkimas jau vyksta Rusijoje.

Naujų modelių kūrimas garsiose portugalų ir italų dizaino studijose. Prekių ženklų valdymas atlieka išsamų kokybės kontrolę.

Avalynės privalumai

 • Lengvumas
 • Patogumas ir komfortas.
 • Minkštumas.
 • Atsparus vandeniui.
 • Ekologiški batai.
 • Platus pasirinkimas.
 • Dėvėti atsparumą.

Modeliai

Avalynė Zebra gaminama vaikams nuo vienerių metų iki 15 metų. Kiekvienais metais bendrovė siūlo tris aukštos kokybės ir madingų vaikų avalynės kolekcijas. „Pavasario-vasaros“, „Ruduo-žiemos“ ir „Mokyklos“ kolekcijose kiekvienas iš tėvų gali rasti originalų ir stilingą savo kūdikio modelį.

Kiekvienoje kolekcijoje yra daugiau nei 300 gražių ir patrauklių modelių. Tarp šios veislės galite rasti stilingas sportines, sportines ar ypatingas progas kiekvieną dieną.

Batai taip pat skirstomi pagal amžiaus grupes. Gamintojas gamina modelius kelioms grupėms: paaugliams, mokyklai, ikimokykliniam, mažiems vaikams ir vaikų darželiams.

„Zebra“ sportbačiai pagaminti iš sintetinių medžiagų ir natūralios odos. Šiuolaikinėse kolekcijose yra SPIRA-TECH ir KING-TEX modeliai. Šių technologijų dėka sportiniai bateliai yra atsparūs vandeniui ir puikiai kvėpuoja, todėl kūdikio pėdos visada lieka sausos ir niekada nesijaudina.

Apžvalgos

„Zebra“ sportbačiai yra populiarūs daugeliui tėvų, nes yra daug daugiau teigiamų atsiliepimų nei neigiami. Daugelis jų yra patrauklios už prieinamą kainą, nes šio prekės ženklo sportbačiai yra pigesni nei kitų užsienio kompanijų sportbačiai.

Ypatingas dėmesys skiriamas batų kokybei. Prekinis ženklas naudoja naujausius pasiekimus ir modernias technologijas, kad sukurtų ne tik stilingus, bet ir patogius sportinius batelius. Modelių dizaineriai atsižvelgia į vaikų kojų struktūros ypatumus, nes pėdų augimo procese batai turi atitikti visus standartus.

„Zebra“ sportbačiai yra ypač patvarūs. Jie gali būti dėvimi kelis sezonus. Jie nesulauš, bet laikui bėgant jie praras savo pradinę išvaizdą.

Kai kurie tėvai buvo nepatenkinti pirkimu. Batai greitai nulaužti ir nepatogiai dėvėti.

Perkant, atkreipkite dėmesį, kad „Zebra“ gamina savo gaminius Kinijoje, o tai rodo netikrą. Siekiant išvengti tokių problemų, būtina atidžiai pasirinkti sportinius batelius, atkreipti dėmesį į kilmės šalį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys