Moterų apranga ir avalynė

Dvyniai sportbačiai

Dvyniai sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Medžiaga
  3. Spalvos ir dekoras
  4. Apžvalgos

Savybės

Įdomus jo batų pavadinimas atėjo su gamintoju - dvyniai iš anglų kalbos reiškia „dvyniai, dvyniai“. Jo esmė - viena yra panaši į kitą ir yra neatsiejama. Skirtingi šio prekės ženklo bruožai - dizainas, komfortas, priimtina kaina ir didelis pasirinkimas.

Dvyniai sportbačiai skirti vaikams nuo pirmųjų gyvenimo dienų iki žemesnių klasių. Šviesus, patogus Velcro užsegimas, guminis padas - taip pat tinka vaikams. Norint, kad sportbačiai galėtų sėdėti ant kojos, po velcro yra elastinės juostos.

Medžiaga

Šių avalynės modeliai daugiausia gaminami iš dirbtinės odos. Vidaus apdaila - tekstilė. Gamintojas pabrėžia, kad jų kompanijos sportbačiai yra visą sezoną. Vidpadis yra pagamintas iš odos ir palaiko tinkamą kūdikio pėdos padėtį ir stuburo apkrovos pasiskirstymą.

Spalvos ir dekoras

Spalva ir ryškus spausdinimas yra išskirtinis šio prekės ženklo bruožas. Batai yra labai turtingi ir ryškūs - fuksija, mėlyna, mėlyna, turkis, praktiškas juodas, oranžinis ir kiti. Ši funkcija išryškina juos parduotuvių lentynose ir pritraukia dėmesį.

Tokie sportiniai bateliai puošia siuvinėjimais ir rhinestones, atspausdintus raštus.

Apžvalgos

Šio bato apžvalgos yra labai teigiamos. Visi tėvai pabrėžia savo grožį ir patogumą. Kitas aspektas yra prieinama kaina.

Tėvai pažymi komfortą ir gerą kojų fiksaciją. Jie yra lengvi ir neužleidžia drėgmės, bet dėl ​​aukštų padų aš rudenį šiltau. Gerai tinka aktyviems vaikams. Tačiau tuo pačiu metu vaikai, kurie pradeda vaikščioti ir nuolat laikosi, greitai nusidėvėjo. Bet čia yra išeitis - sportiniai sportiniai bateliai su didele spalva.

Kitas įdomus faktas yra tai, kad Velcro tvirtinimo elementai tuo pačiu metu kaip ir tuo pačiu metu užgniaužia tėvus, kurių vaikai tik mokosi vaikščioti. Nepakankamumas yra tas, kad vaikas gali atsegti savo batus ir pakilti. Bet dabar vyresnio amžiaus vaikų tėvai yra įsitikinę, kad vaikas gali įdėti savo batus.

Apskritai, šis prekės ženklas yra labai mėgstamas vaikams ir tėvams. Tie, kurie juos įsigijo bent vieną kartą, būtinai paimkite šiuos batų porus iš šio gamintojo.

Batai „Twins“ su tiek daug teigiamų atsiliepimų įrodė save batų rinkoje. Kiekvienais metais jų batų gerbėjai tampa vis labiau. Tai yra šio prekės ženklo kokybės rodiklis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys