Moterų apranga ir avalynė

Vaikiški bateliai ant ratų

Vaikiški bateliai ant ratų

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai.
 2. Privalumai ir trūkumai.
 3. Trūkumai:
 4. Kaip pasirinkti?
 5. Kokio amžiaus?
 6. Kai kurios saugos taisyklės

Pirštinės ant ratų pirmą kartą pamatė šviesą 2000 m. Šis lengvas, neįprastas ir patogus vaikų avalynė sukūrė paprastą amerikiečių pilietį - Roger Adams. Jis dažnai stebėjo laimingus riedučių vaikus ir svajojo pratęsti šį džiaugsmą ilgą laiką. Taigi, idėja atėjo jam gaminti vaikiškus sportinius batelius vaikams. Idėja buvo paprasta, bet išradinga.

Šiandien ant ratų esančios sportinės avalynės tapo pagrindu naujam sportui. Sportininkai demonstruoja įvairius triukus. Tačiau šis batas yra populiarus vaikams kasdieniame gyvenime ir su tėvais.

Modeliai.

Yra keletas kompanijų, kurios verčiasi gaminti ir parduoti ritininius sportinius batelius. Populiariausi iš jų yra HEELYS. Šio prekės ženklo produktai yra žinomi daugiau nei penkiasdešimt pasaulio šalių. Daugelis pirkėjų tai vadina aukščiausia kokybe ir įvairove. Diapazonas yra labai platus. Jame pristatomi vaikų, moterų ir vyrų modeliai pradedantiesiems sportininkams ir profesionalams. Bendrovė taip pat siūlo platų padų tipų ir tipų pasirinkimą, tvirtinimo ir tvirtinimo būdus. Tarp vaikų modelių ypatingas poreikis yra klasikiniai sportiniai bateliai su plokščiu padu.

Pažvelkite į nuostabų mergaičių sportinių batelių modelį. Įdomi ryški spalva domisi kiekviena jauna mergina.

Šie batai parduodami su dviem ratais, dangteliais ir raktu.

Ši nuotrauka rodo baltą ir rausvą modelį su įdomiu apdaila. Šie batai derina ypatingą komfortą, aukštos kokybės ir nepriekaištingą stilių. Tokių HEELYS batų kaina yra apie 5000 rublių.

Privalumai ir trūkumai.

Batai su ritinėliais ant kulno turi tiek teigiamų, tiek neigiamų savybių.

Privalumai:

 1. Žinoma, pagrindinis batų su ratais privalumas yra vaiko judėjimo koordinavimo raida. Važiavimo metu atsiranda daug raumenų grupių. Tai, žinoma, palankiai veikia fizinį vaiko vystymąsi.
 2. Tokių batų privalumas yra tas, kad sportiniai bateliai su voleliais negali būti pašalinti. Jie gali eiti bet kur - parduotuvėse, kino teatruose, vaikų kavinėse ir pan., T. Y. Tose vietose, kur volas negali eiti.
 3. Tai universalus batas, kurį galima dėvėti kaip įprastą sportinę avalynę ar ritinėlį. Tokia transformacija yra įmanoma dėl to, kad padas turi specialiai suprojektuotą angą ratams. Prireikus jį galima uždaryti ir atidaryti. Dėl to, batai turi universalius kištukus, kurie reguliariai gamina batus iš ritinių.
 4. Vaikai greitai prisitaiko prie šio tipo batų. Tai taikoma ir mažiems vaikams, ir paaugliams. Žinoma, mes nekalbame apie sudėtingų sporto gudrybių atlikimą. Tačiau vaikas mokosi sklandžiai važiuoti per 5-10 minučių. Beje, tuo jaunesni vaikai, tuo greičiau jie prisitaiko.
 5. Slidinėjimo čiuožyklos pažadina gerą apetitą ir skatina gerą miegą.

Trūkumai:

1. Dviračiai ant ratų negali būti dėvimi ilgą laiką. Tai neturėtų būti pamiršta, kad išvengtumėte vaikų kojų nuovargio.

2. Turėtumėte važiuoti daugiau ar mažiau lygiaverte, kokybiška ir saugia danga.

3. Avalynė yra gana sunki dėl to, kad padas sujungiamas su ritininiais ratais.

4. Būtina prisiminti apie galimus kritimus ir išmokyti vaiką elgtis.

Kaip pasirinkti?

Būtų nereikalinga galvoti apie batų svorį, ypač jei kūdikis yra labai mažas. Jam sunkūs batai sukels greitai pavargusias kojas.Dėl to jis bus nepatogus, o originalūs batai jam neduos jokio džiaugsmo.

Pirkdami sportinius batelius pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į vaiko amžių.

Mažam vaikui, taip pat pradedantiesiems motoroleriams, rekomenduojama rinktis sportinius sportinius batelius ant dviejų ratų. Šis modelis yra stabilesnis. Tai padės išlaikyti pusiausvyrą ir neleis kritimo. Patartina pasirinkti batus su nėriniais, nes jie geriau priglunda kojas. Taip, ir daug lengviau važiuoti.

Geriau vartoti vieną ar du dydžius. Priešingu atveju vairuojant bus diskomfortas. Be to, kūdikis greitai išaugs iš nedidelio bato.

Kalbant apie sportinių batelių dydį, turėtumėte rinktis tik batus, tačiau jų ilgis turi būti nedidelis.

Mes negalime pasakyti apie ratų tipus. Nurodydami paauglių batus, jiems reikia skirti ypatingą dėmesį. Reikia žinoti apie guoliuose naudojamus guolius. Pradedantiesiems geriausias variantas būtų ABEC 1-4. Tai leidžia reguliuoti greitį. Jei norite daugiau patirties, galite pasirinkti didesnį guolį. Ratai gali būti normalūs - FATS ir didelis dydis - MEGA. Pastariesiems būdinga geriausia sąveika su keliu. Be to, pridėkite, kad jie gali atlaikyti sunkų svorį.

Kokio amžiaus?

Iš tiesų nėra jokių amžiaus parametrų. Šiandien yra ritinių modelių, net ir vaikams. Viskas priklauso nuo vaiko, jo sugebėjimų ir įgūdžių. Dažniausiai gatvėje laimingi vaikai, apie 3-4 metai, gali pamatyti ant ratų. Nors ekspertai nerekomenduoja skubėti pirkti tokius batus. Tinkamiausias amžius yra nuo septynių iki dešimties metų. Iki šio amžiaus vaikai jaučia pusiausvyrą ir jų koordinavimas yra gerai išvystytas. Tai leis jums greitai nuvykti nenumatytos situacijos atveju ir išvengti numatomų kritimų ir traumų. Šiuo metu raumenys yra gana gerai išvystyti ir vaikai gali lengvai atlaikyti tokių batų svorį.

Kai kurios saugos taisyklės

Žinoma, bet kuris iš tėvų, visų pirma, rūpinasi savo vaiko saugumu. Tai ypač pasakytina, kai pasirenkate sportinius batelius ant ratų.

 • Ritininiai sportbačiai parduodami atskirai. Nepaisant to, jums tikrai reikia įsigyti papildomų apsaugos priemonių. Visų pirma tai yra šalmas, kelio trinkelės ir alkūnės, nes šios vietos yra labiausiai pažeidžiamos, kai krenta. Naudojant tokią įrangą vaikas bus patikimai apsaugotas.
 • Prieš leidžiant vaikui judėti savarankiškai, būtina išmokyti jį tinkamai subalansuoti. Galų gale, tai yra pagrindas važiuoti batus ant ratų. Pirmą kartą jums reikia padėti kūdikiui. Norėdami išmokyti jam pusiausvyrą, galite naudoti bet kokius atraminius elementus - sienas, turėklus ar tvoras.
 • Kai vaikas yra tvirtai stovintis ant ratų, galite pradėti mokytis žirgais. Norėdami tai padaryti, galite paaiškinti jam, kaip važinėti, arba parodyti pavyzdžiu. Žinoma, iš pradžių kūdikis klysta, bet jis negali būti nubaustas. Priešingu atveju jis gali prarasti norą važiuoti. Be to, jums reikia paskatinti vaiką teisingai judėti.
 • Didelis vaidmuo tenka slidinėjimo vietai. Jis turėtų būti erdvus ir kelias turi būti lygus ir sklandus. Svarbu, kad svetainė būtų atokiau nuo kelio.
 • Paleidimo metu jums reikia šiek tiek pakelti kairįjį pirštą. Dešinės kojos pirštas turi būti lengvai išstumtas nuo paviršiaus. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas tai, kad jūs negalite statyti dviejų pėdų. Jie turi judėti vienas po kito.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys