Moterų apranga ir avalynė

Trumpos pūkuotos suknelės mergaitėms

Trumpos pūkuotos suknelės mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Salė
  2. A-siluetas
  3. Tutu suknelė
  4. Amerikos sijonas
  5. Kūdikių doleriai
  6. Retro stilius
  7. Korsetė su blizgučiais

Mažosios mergaitės niekada nepraleidžia progos atrodyti kaip princesė, ypač jei tai yra priežastis. Rengiantis iškilmingam renginiui, labai lengva įkūnyti merginos norą atrodyti patraukliu, nes šiandien parduotuvės tiesiog užpildo elegantiškomis mergaičių suknelėmis. Kūdikiams atrodo geriausi trumpi pūkiniai modeliai, kurie nebėra tokie svarbūs suaugusiųjų gyvenime. Taigi nepraleiskite progos prašyti kūdikio!

Salė

Populiarumo viršūnėje visada yra šokių modeliai su atvirais pečiais, korsetas ir pilnas sijonas.

Jei einate kažkur su savo dukra, galite pabandyti įveikti populiarią „Family Look“. Vaiko suknelė gali būti jos motinos suknelės kopija arba bent jau panaši į jos stilių. Ekstremaliu atveju tai gali būti tie patys dekoratyviniai elementai.

Paprastai rutuliniai suknelės turi pūkų daugiasluoksnę sijoną, ji yra graži, kai ji yra pririšta prie lanko, pabrėžiant juosmenį. Jis gali būti papuoštas rhinestones, karoliukais, plunksnomis, raišteliais.

Jei vėsus lauke, turėtumėte galvoti apie šiltą gaubtą ar bolero. Tačiau ji neturėtų paslėpti suknelės grožio, kitaip jaunoji fashionista mielai užšaldys, tik parodydama visiems gražią aprangą.

Kamuolio suknelę galima papildyti gražiais satino ar nėrinių pirštinėmis ir toniniu maišu. Iš plaukų aksesuarų galite naudoti gražią galvos juostą, tiarą, neįprastą kirpyklą arba ant galvos įdėti originalią skrybėlę.

A-siluetas

Gražus, trumpas A-linijos suknelė yra aktualus visais laikais ir įvairaus amžiaus žmonėms.

Klasikinis tokio suknelės ilgis pasiekia kulkšnies plotą, bet jaunos mergaitės linksta į kelio ilgį. Midi sijonas labiau tinka vyresnėms nei 6 metų mergaitėms. Tuo pat metu paaugliai turi būti atsargūs dėl šio ilgio, nes vizualiai mažina augimą.

Taip pat atrodo graži A formos suknelė su baliono sijonu.

Jei jūsų dukra vis dar yra kūdikis, ji dėvi prabangią suknelę su aukštu juosmens.

Tutu suknelė

„Dress-pack“ nepaliks jūsų vaiko nepastebėta, bet jame esanti mergina atrodys ryški ir šventinė. Suknelė pasižymi klasikiniu stiliumi: švelnus viršus ir patrauklus pūkuotas sijonas. Jis susideda iš kelių sluoksnių tylos, organzos ar šifono, todėl jis labai panašus į tutą. Kad jis taptų elegantiškesnis, suknelės viršus puošia akmenys, perlai, plunksnos.

Tokioje prabangioje aprangoje maža mergaitė atrodys kaip prabangus gėlė, skendanti šifono sluoksniuose kaip maža princesė.

Amerikos sijonas

Amerikos sijonas paprastai yra siuvamas iš organza ar nailono šifono, todėl jie atrodo labai didingi ir iškilmingi. Štai kodėl ji idealiai tinka mažai mergaitei.

Tai gražus, kai tokios suknelės korsetas gaminamas korseto pavidalu, tai leidžia pabrėžti mažo proceso eleganciją ir rafinuotumą.

Kūdikių doleriai

Kūdikių dolerio suknelė dažnai turi aukštą juosmenį ir labai trumpą sijoną, tačiau kėbulas gali būti bet koks: korsetas su atvirais pečiais, elegantiškomis juostomis ir rankovėmis su žibintuvėliais.

Stilius idealiai tinka mažoms, bet dažniau naudojamoms paauglių merginoms, nes jame atrodo kaip tikros lėlės.

Dekoras atrodo gražus ryškių raštų ir spalvingų, linksmų aplikacijų pavidalu, todėl jis dar labiau panašus į lėles.

Jį galite pridėti prie batų su dirželiu arba patogiais baleto bateliais. Tai gražus, kai ant suknelės ir batų dekoro atsispindi vienas kitą.Pavyzdžiui, suknelė ir batai gali būti papuošti identiškomis lankėmis. Tas pats lankas gali būti susietas su mažos princesės galva.

Retro stilius

Suknelės retro stiliaus mažosioms mergaitėms atrodo labai gražios ir elegantiškos. Pakabintas juosmens, pūkuotas sijonas, rankovės, žibintai - tai visi yra retro stiliaus požymiai.

Labai svarbų vaidmenį atlieka audinio ir tekstūros pasirinkimas: puikus satinas, brokatas ir nėriniai idealiai tinka jaunai madingai moteriai. Siekiant maksimaliai pritaikyti aprangą prie retro stiliaus, jis gali būti papildytas diržu arba plačia juosta su lanku ar rožėmis.

Dalykas įpareigoja palikti vaikui pažįstamus, ryškias spalvas pasteliui, nes jei saulės šviesoje šiek tiek sudegtų, taip pat veiktų ir juodai baltos spalvos.

Korsetė su blizgučiais

Korsetų lenta su tūrio tatuokliu sijonu, išsiuvinėta blizgiais blizgučiais, džiaugsis bet kuriuo vaiku.

Korsetas leis suknelę sudėti ant figūros ir pabrėžti juosmenį. Pėdsakai judesio metu blizgės, sukeldami brangakmenių blizgesį. Pripažinkite, kad jūs pats norėtumėte apsirengti tokioje suknelėje? Todėl neleiskite savo dukteriui malonumo, leiskite jai būti ryškiausiu atostogų asmeniu.

Pasirenkant šventinę suknelę vaikui, nepamirškite apie svarbiausią dalyką - tai turėtų būti ne tik madingi ir gražūs, bet ir patogūs! Yra daug galimybių pasirinkti tinkamą stilių ir medžiagą, todėl būtinai pasitarkite su mergina ir nusipirkite suknelę, kurioje ji jausis patogiai. Tada ji bus ne tik gražiausia, bet ir laimingiausia!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys