Moterų apranga ir avalynė

Vaikų chalatai su gaubtu

Vaikų chalatai su gaubtu

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės ir privalumai
 2. Modeliai
 3. Medžiaga
 4. Spalvos ir spaudiniai
 5. Kaip supjaustyti ir siūti vaikų chalatą?
 6. Gražūs vaizdai

Nepaisant to, kad dažniau naudojami namų ruošos praktiniai variantai - kiekvienos vaiko spintos yra marškinėliai, šortai, antblauzdžiai, suknelė, sundress ir vaikiški gobtuvai. Paprastai jis naudojamas kaip šildomasis drabužius po dušo ar vonios.

Patogus mesti jį ryte, galite greitai įšilti, jei užšaldysite, galiausiai jis yra labai šiltas, patogus ir jaukus.

Savybės ir privalumai

Chalatas, kaip namų apranga, prasidėjo ilgą laiką. Nes jis yra patogus, minkštas, šiltas, greitai sugeria drėgmę.

Vaikų chalatai su gaubtu yra tokie:

 1. Tanki medžiaga. Vaikų rūbų audinys gali būti minkštas, tačiau storas, kad vaikas greitai pašildytų ir sugeria drėgmę. Tai visų pirma taikoma chalatams.
 2. Paprastai vaikų chalatai neturi sudėtingų tvirtinimo detalių (užtrauktukas, mygtukas, kabliukai). Chalatai yra pagaminti su kvapu ir papildyti patogiais diržais.
 3. Taip pat svarbu vaikų chalatų ilgis. Jie beveik niekada nėra trumpi. Optimalus ilgis yra iki veršelio vidurio. Kūdikis turėtų būti šilta ir patogi chalatu.

Renkantis vaikų drabužį, reikia apsvarstyti keletą svarbių punktų, pvz., Medžiagos, iš kurios jis yra siuvamas, kokybę. Vaikų drabužiams dažniausiai pasirenkamos natūralios medžiagos. Tai ypač pasakytina apie modelius, kurie dėvimi ant plika kūno, pavyzdžiui, po vonios, dušo, baseino.

Šis drabužis turėtų greitai įsisavinti vandenį ir išlikti patogus ir šiltas.

Modeliai

Vaikų chalatai su gaubtais gali būti suskirstyti į kelias grupes, priklausomai nuo modelio, medžiagos, iš kurios jie siuvami, dekoras, tvirtinimo tipas, ilgis.

Drabužiai su užtrauktukais

Paprastai tai yra kasdieninio aprangos ar kūrybinės veiklos modeliai. Iš vonios jie išsiskiria ryškesnėmis ir spalvingesnėmis spalvomis, papildomų detalių buvimu, įvairesniu dekoru.

„Poncho“ drabužiai

Vonios chalatas, kuris gali būti supainiotas su rankovėmis ir sudėtingomis tvirtinimo detalėmis, gali būti greitai išmestas ant vaiko pečių. Puikiai tinka, pavyzdžiui, paplūdimio ar baseino veiklai. Tokie modeliai dažnai atliekami stilizuotais kaip mėgstamų vaikų pasakų ir karikatūrų personažų kostiumai.

Persirengimo chalatai

Paprastai šie modeliai naudojami kaip aukštos kokybės namų apranga. Siuvami iš plonų arba šiltų natūralių audinių (šiurkštus, kalis, flanelis, vilna, satinas). Dažniausiai jų pritaikymui naudojami įvairūs, ryškūs audiniai. Persirengimo suknelės puošia Pasakų, animacinių filmų personažai, juokingi gyvūnai, vaikų žaislai, gėlės.

Chalatai

Vardas kalba už save. Šie modeliai skirti greitai pašildyti kūdikį ir sugerti drėgmę nuo drėgno korpuso. Jie naudojami po vandens procedūrų priėmimo, plaukimo jūros baseine.

Medžiaga

Siuvimo suknelėms naudojamos skirtingos medžiagos. Tai gali būti natūralios ir sintetinės kilmės audiniai: chintz, calico, flanelė, megztas audinys, vafliai ir frotinis audinys, mikropluoštas, vilna, veliūras, bambukas, poliesteris. Pagrindiniai reikalavimai medžiagoms, iš kurių gaminami vaikų chalatai, yra hipoalergiškumas, oro ir vandens pralaidumas, praktiškumas, šilumos taupymo savybės, estetinis patrauklumas.

Chalatas gali būti skirtingo ilgio. Jei tai yra vonios modeliai, tada jų tikslas yra greitai sušilti ir išdžiūti vaiką po vandens procedūrų.Todėl jie turėtų būti ilgi, greitai įdėti ir nesukelti diskomforto. Drabužiai namams kaip drabužiai gali turėti skirtingų tipų tvirtinimo detalių, jų ilgis gali skirtis.

Gaubtas yra ne tik funkcionalus elementas greitai išdžiūti ir šiltai drėgnai galvai, bet ir apranga. Štai kodėl jie dažnai atliekami kontrastingomis spalvomis, yra pagaminti iš gyvūnų snukio, papildyti ausimis, kailiais, įvairiais dekoratyviniais elementais.

Spalvos ir spaudiniai

Vaikų apranga dažnai apima ryškias, linksmas, turtingas spalvas.

Chalatai labai dažnai atliekami paprastu oranžiniu, mėlynu, baltu, mėlynu, rožiniu, žaliu. Jie gali būti dekoruoti dryžuotu spaudu, gėlėmis, animacinių filmų vaizdais ir pasakų personažais, gyvūnais.

Chalatas, kaip namų apranga, dažniausiai atliekamas spausdinant. Žinoma, populiariausias mergaičių chalatų dekoravimo ornamentas yra gėlės ir pasakų herojai.

Baltos, juodos, šviesiai pilkos, kreminės, smėlio ir kitos neutralios spalvos yra laikomos universaliomis ir tinka berniukams ir mergaitėms.

Kaip supjaustyti ir siūti vaikų chalatą?

Žinoma, chalatų gamintojų siūloma įvairovė lengvai leidžia įsigyti bet kokį modelį, kuris jums patinka jūsų vaikui. Tačiau, jei pageidaujate, originalus chalatas gali būti lengvai prisiūtas savo rankomis. Toks darbas nereikalauja specialių įgūdžių ir daug laiko.

Vienas iš paprasčiausių variantų yra vonia. Norėdami tai padaryti, sulenkite rankšluostį keturiais ir sulenkite vaikų marškinėlius arba suknelę ant audinio, kad centrinė kaklo dalis sutaptų su centriniu rankšluosčio kampu.

Tokiu atveju marškinėliai turi būti palei atvirą rankšluosčio pusę.

Tada turėtumėte pridėti prie modelio apie 15 centimetrų ir supjaustyti, nepažeidžiant kaklo. Tada rankšluostis turi būti atsuktas ir supjaustytas viduryje. Gaubtas išsiskirs iš dviejų nukirstų audinio fragmentų. Apdailai galite naudoti tą patį rankšluosčių arba kontrastingų spalvų audinio gabalus. Jie apdaila apatinę drabužinės pusę, aptaiso gaubtą.

Gražūs vaizdai

 • Vaikai ypač žavingai žiūri į jaukias frotijas, vilnonius ar flanšelinius chalatus su juokingų gyvūnų įvaizdžiu. Pavyzdžiui, kaip šis mielas kūdikis šiltame skraiste su juokinga maža pele.
 • Vyresni vaikai labiau linkę rinktis „suaugusiųjų“ modelius, dažniausiai ilgus ir paprastus.
 • Populiarių animacinių filmų personažų mėgėjams tikrai patiks gražus ryškiai geltonas apsiaustas su juosta ir gaubtu, vaizduojančiu mėgstamą herojus.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys