Moterų apranga ir avalynė

Kūdikių auskarai

Kūdikių auskarai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Medžiagos
 3. Modeliai
 4. Tvirtinimo tipas
 5. Veislės
 6. Ką pasirinkti?
 7. Įmonės
 8. Apžvalgos

Auskarai laikomi ryškiu moters įvaizdžio akcentu. Kiekviena mergaitė svajoja apie juos. Dažnai jie tampa pirmuoju kūdikio apdaila. Kokie šio aksesuaro niuansai ir kaip pasirinkti auskarus?

Savybės

Tarp daugelio įvairių papuošalų asortimento vaikams skiriasi mažesniais dydžiais ir specialiomis temomis. Paprastai nedideli vaikų modeliai neturi didelių akmenų.

Svarbus veiksnys yra produkto svoris. Tai geriausias vaikams. Šviesūs auskarai suteikia maksimalų komfortą ir pašalina ausies ragelį.

Dauguma vaikų auskarai yra pagaminti iš hipoalerginių medžiagų (medicininio lydinio, sidabro ir aukso). Jie turi antiseptinių savybių, nesukelia alergijos ir odos dirginimo. Grynas lydinys nėra oksiduojamas ir nekeičia jo savybių, kai jis liečiasi su vandeniu ar saule. Šių priedų nereikia nuimti plaukimo metu.

Modeliai yra patogūs: dauguma produktų neturi aštrių kampų, jie nėra painiojami plaukuose, nekenkia vaikui ir nelanko drabužių. Supaprastinta forma pašalina ausies ragelį, jei atsitiktinai pateko į auskarus.

Vaikų auskarų užsegimai yra patikimi, kad juvelyriniai dirbiniai nebūtų prarasti. Spynų forma yra įvairi, kiekviename amžiuje skiriasi ir pašalina vaiko sužalojimą.

Medžiagos

Vaikų auskarai pagaminti iš įvairių lydinių. Dažnai jie puošiami natūraliais ar dirbtiniais akmenimis. Renkantis vaikui papuošalus, svarbu atsižvelgti į jo amžių: nereikia pirkti deimantų kūdikiui - vaikas gali jį prarasti.

Geriausias pasirinkimas kūdikiams bus auskarai, pagaminti iš specialiai chirurginio plieno. Jis ne oksiduoja, nesukelia alergijos ir skatina greitą ausų gijimą.

Jaunesniame amžiuje mergaitės sunkiau patenka į ausų pradūrimo procesą. Todėl metalo gaminiai neturėtų turėti priemaišų, galinčių sukelti dirginimą, auskarų atmetimą ir alergines reakcijas.

Auksas laikomas idealia vaikų auskarų medžiaga. Jis yra patvarus ir nepraranda savo savybių. Pirkti tikrus auskarus, pageidautina, firminiame parduotuvėje. Jei norima palepinti mergaitę su juvelyriniais dirbiniais, geriau rinktis produktą tarp įrodytų įmonių ir ne anksčiau kaip 9-10 metų mergaitės.

Nepirkite vaikų auskarai Turkijos ar Kinijos gamintojams. Prastos kokybės metalas gali pakenkti sveikatai.

Visuose turi būti matavimo ir skonio pojūtis. Kiekvienam amžiui jų stiliai ir medžiagos yra geri.

Populiariausias tarp asortimento vaikams yra auskarai su deimantais, perlais, rubinais, turkis ir kubinių zirconijų. Kiekvienas akmuo turi savo privalumų ir tinka įvairaus amžiaus vaikams. Ne mažiau paklausūs produktai su emaliu.

Modeliai

Šiandien vaikų papuošalų pasirinkimas yra labai įvairus. Auskarai gali būti paprastiausi arba išskirtiniai. Jie skiriasi tvirtinimo tipu, lydiniu ir dizainu.

Puseta

Gvazdikai laikomi idealiais kūdikiams. Jie yra nesvarūs ir yra harmoningas ausies papuošimas. Bet koks masinis gaminys sukels ausų įsikūnijimą, nuolat pakels vaiko dėmesį ir gali sukelti galvos skausmą.

Po ausų gijimo po punkcijos, galite pasimėgauti vaiku su auksiniais ar sidabriniais auskarais.

Nerekomenduojama nedelsiant juos naudoti, nes jie netinka visiems.

Su deimantais

Modeliai su deimantais yra brangiausi ir gražūs papuošalai. Jie yra labai populiarūs, tačiau juos reikia atidžiai tvarkyti.

Su pakabukais

Šiandien paklausūs auskarai su pakabukais. Jie gali būti dėvimi šešerius metus. Šiame amžiuje mergaitės pradeda rūpintis papuošalais.

Su perlais

„Pearl“ dizainas šiandien laikomas klasika. Jie pasižymi sudėtingumu ir elegancija.

Aukso

Auksiniai auskarai yra labai gražūs. Mažos mergaitės dažnai perkamos auskarai gyvūnų, gėlių, širdžių ir mėgstamų vaikų žaislų pavidalu.

Atvėsinkite

Ši serija pasižymi neįprasta forma. Šie auskarai yra masyvesni, jie netinka jauniausiems vaikams, tačiau jie tampa ryškiu akcentu ir efektyviu papildymu vyresnio amžiaus mergaičių įvaizdžiui. Jų svoris yra didesnis, tačiau dizainas yra nepaprastas. Jie skirstomi į juvelyrikos gaminius ir papuošalus.

Antrosios grupės produktai pasižymi begaline dizainerių vaizduotė. Tokius priedus galima pasirinkti tam tikrais atvejais arba pagal tam tikrą stilių. Yra tiek daug galimybių, kad pasirinkimas dažnai yra sunkus.

Kiekvienam amžiui siūlomos skirtingos temos, spalvų paletė, dizainas ir tvirtinimo tipas. Jūs galite pasiimti nepretenzingus ar vėsius, išskirtinius modelius, remdamiesi dauguma drabužių.

Su cirkoniais

Akmens spalva ir forma gali skirtis. Tai dekoro elementas, dažnai būna netipinių formų (katės akys, gėlių vidurys, širdis, apvadas, drugelio sparnas, vabalas).

Juvelyrų meistriški metodai daro akmenų akcentus. Tokie modeliai bus patrauklūs bet kuriai mergaitei. Spalvų paletė yra labai įvairi. Dažnai viename modelyje yra keli akmens atspalviai.

Tvirtinimo tipas

Renkantis auskarų modelį, svarbu atkreipti dėmesį į spynos tipą. Tvirtas užsegimas užtikrins, kad auskarai nebūtų prarasti. Tuo pačiu metu užraktas turi būti saugus ir lengvai naudojamas.

Ausų užraktas

Anglų užraktas laikomas patikimiausiu ir yra tvirtas jungčių su kilpa ir stovo forma. Šis dizainas tinka vaikams ir suaugusiems. Jį sudaro strypas ir rankena ir yra su spyruokliniu mechanizmu.

Spynos privalumai yra aukštas patikimumo lygis, tvirtas ausų įsitvirtinimas ausyse, praktiškumas ir estetinė išvaizda.

Spynos trūkumas gali būti vadinamas gaminio tinkamumo prie ausies skilties koregavimu, plačiu lazdeliu, kuris ištempia skylių skylę, ir galimą diskomfortą gaminio išleidimo ar išėmimo metu, susijusį su strypo plotiu.

Prancūzijos pilis

Užsegimas yra išlenkta kilpa, kuri yra įdėta per ausį ir pritvirtinta maža kilpa antroje pusėje. Spynos kabliukas laikomas vienu iš senų tvirtinimo elementų. Jis atrodo elegantiškesnis nei anglų atitikmuo ir nesukelia nepatogumų diegiant.

Auskarai su tokiu užraktu yra patogūs dėvėti, jie nesugadina ausies kišenės ir nėra tvirtai pritvirtinti. Tokie auskarai nebus prarasti, todėl jie yra populiarūs papuošalai vaikams. Vis dėlto, pasirinkus, reikėtų atsižvelgti į lydinio medžiagos savybes: su minkštu metalu, spynos deformacijos tikimybė yra didelė.

Italijos pilis

Katalonų sagtis („omega“) šiandien yra vienas mados dizaino. Išvaizda atrodo labiau panašus į klipus, tačiau turi kaiščio, kuris padidina fiksavimo patikimumą.

Norėdami įdėti šiuos auskarus, reikia prisegti kištuką per ausies skilties angą ir pritvirtinti jį ant nugaros pusės, naudodami kilpą. Šis užraktas pasižymi gamybos sudėtingumu, todėl kainuoja daugiau nei kiti analogai.

Jo pranašumai yra tvirtinimo patikimumas, saugumas ir papildomo įrenginio išėmimas, nesukeliant ausies kišenės, gražus auskarų tvirtinimas, nepaisant jo formos. Tokie auskarai gali reguliuoti gaminio tinkamumą prie skilties.

Spynos minusas yra mechanizmo trapumas. Kad auskarai nebūtų pertraukiami, naktį reikia pašalinti auskarus. Ši parinktis tinka vyresniems vaikams, tačiau vaikams nepriimtina.

Prisegti

Prisegamas kaištis (smeigės) yra idealus pasirinkimas vaikams. Jis turi sriegį (spaustuką), dėl kurio jis įsukamas ant kaiščio. Gvazdikai dažniausiai tampa pirmuoju mergaičių auskarais.

Šis tvirtinimo elementas yra labai patogus, patikimas ir gerai pritvirtintas ausies kišenėje. Šio tipo spynos pranašumas yra galimybė sureguliuoti auskarų tvirtumą prie ausies korpuso. Išoriškai gvazdikai atrodo gražiai ir gražiai. Jie yra labai populiarūs pigiau. Tokie modeliai gali vizualiai išlyginti nelygias ausų skyles.

Tokiuose auskaruose reikia tinkamai sureguliuoti tampo tankį, priešingu atveju užraktas bus susilpnintas ir jie gali būti nuleisti iš ausų.

Kongas

Žiedų auskarai puikiai tinka vaikams. Jie neturi aštrių kampų ir yra populiarūs daugelį metų. Šis užraktas yra labai patikimas. Jis yra gerai pritvirtintas ausies kišenėje, patogus ir saugus, kai įdėkite ir pašalinate auskarus. Modeliai su tokiu tvirtinimu skiriasi gražiais iškrovimais, nepriklausomai nuo žiedų dydžio.

Šiandien mažų žiedų dizainas nebėra klasikinis. Dažnai jie puošiami rutuliukais, gėlėmis ir kitais dekorais, jie atrodo labai elegantiški, tačiau patartina juos nuimti naktį, kad netyčia nepatektų į ausį ir nesugadintumėte.

Veislės

Vaikų auskarų asortimentas yra didžiulis. Šiandien ji yra tokia daugialypė, kad tai nuostabi. Be kelių tipų tvirtinimo detalių ir kito lydinio, modeliai skiriasi savo forma ir forma.

Gvazdikai mažiems vaikams dažniau gaminami iš tauriųjų metalų ir puošiami natūraliais akmenimis, kubiniais cirkonijomis, perlais ar Swarovski kristalais. Dažniau jie yra pagaminti iš raudonos ir geltonos aukso ir sidabro.

„Pouceta“ gali turėti dizainą skirtinguose dalykuose. Dažniausiai tai yra gėlės, lankai, širdys, karūnos, juokingi gyvūnų veidai, ladybugs, drugeliai. Daugelis priedų yra dekoruoti putojančiais akmenimis. Variantai yra paprastesni akmenys rėmelyje. Žavinga kūdikių gvazdikėliai ir kačiukai, meškėnai, stiliai su kamuoliu atrodo žavingai.

Antspaudai, drugeliai, modeliai su gėlėmis ir gyvūnais randami visose kolekcijose, kuriose yra kitokio tipo pilis. Šiuo atveju elegantiškiausi jie atrodo su prancūzų pilimi ir gvazdikais.

Kongo žiedai priekyje gali būti papuošti akmenų juostele ir žemiau - su gražiais drugeliais, lašeliais ar gėlėmis.

Katalonų klipų modeliai turi elegantišką dizainą, kuris labiau tinka paaugliams.

Vienas iš juvelyrikos rūšių vaikams šiandien yra linija su emaliu. Šie auskarai yra labai šviesūs ir skirti mažoms madoms. Emalis yra alternatyva brangiems akmenims, jis yra patvarus, patikimas ir nepraranda spalvų sodrumo labai ilgą laiką. Ši serija nepaliks abejingos nė vienos merginos.

Ką pasirinkti?

Pasirinkus mergaičių apdailą, reikia atsižvelgti į jos amžių. Gydytojai nerekomenduoja ausų pradurti iki metų.

Vienerių metų kūdikiui tinkamas sprendimas bus tvarkingi gvazdikai, turintys minimalų dekorą. Tai gali būti rutuliai ar perlai. Metų modelis turėtų būti supaprastintas, kad nebūtų sužeista mergaitė.

Svarbu, kad auskarai būtų tiksliai matuoti. Tėvai, kurie 1 metų amžiaus pradeda pjauti savo dukteris, pasirenka specialias gvazdikus kūdikiams. Tie patys stiliai yra svarbūs 2-3 metų amžiaus, o vaikas vis dar yra labai mažas.

Kad nesijaudintumėte, kad išsikišusi gvazdikų dalis gali sudėti subtilią kūdikio odą, galite nusipirkti žiedus. Supaprastintos formos modelis tinka vaikams nuo 4 iki 5 metų. Dažnai šie auskarai dėvimi pačioje mokykloje.

6-7 metų mergaičių modeliai yra įvairesni. Šiame amžiuje, mergaitė pradeda būti atsargesnė su juvelyriniais dirbiniais, ji juos padaro ir pašalina. Šios amžiaus grupės vaikams galite įsigyti papuošalų su anglų, prancūzų pilimis ir kongo stiliumi.

Vyresniems vaikams skirti produktai gali būti didesni.Tačiau geriau laikytis proporcingumo jausmo, kad jaunoji madinga moteris atrodytų stilinga ir elegantiška.

Paauglių dizainas yra įvairesnis. 8, 9, 10, 11 ir 12 metų mergaitės mėgsta ryškius ir vėsius auskarus, kurie pabrėžia stiliaus unikalumą.

Nepirkite modelių su užraktu arba užraktu - šie stiliai netinka vaikams. Pusety, kurį sudaro du rutuliai, žiūri į šį amžių sudėtingą. Jie taip pat netelpa.

14 metų ir vyresnėms mergaitėms būdinga pasirinkti suaugusįjį. Iki šio amžiaus atsiranda skonio jausmas ir mergaitė turi savo pačių pageidavimus. Dažnai ji renkasi brangius papuošalus, turinčius diskretišką dizainą ir elegantišką užsegimą.

Įmonės

Kad neprarastumėte pasirinkimo, galite pažvelgti į populiariausias galimybes, kurios gauna teigiamą atsiliepimą.

Adamas

 • Jau seniai populiarėjo Rusijos įmonės vaikų auskarai. Jie yra aukštos kokybės, atliekami keli kontrolės etapai, įvairūs ir hipoalerginiai.
 • Auskarų forma supaprastinta, o užsegimas yra patikimas. Juose mergina nebus sužeista. Jie puikiai tinka kaip pirmasis apdaila, beveik be svorio ir pagaminti aukštu lygiu.
 • Stilingi variantai su kubiniu cirkoniu ir prancūzišku užsegimu atrodo nedideli ir estetiškai maloni. Formos gali būti labai įvairios, kiekvienas modelis yra unikalus ir turi savo skonį. Prekės ženklo auskarai yra geri, nes jie gali būti dėvimi po medicininių smeigių: jų forma leidžia orui tekėti per punkciją.

„Hello Kitty“

 • Šie auskarai yra pagaminti iš aukso ir sidabro. Jie skirti mergaitėms nuo 2 iki 12 metų. Modelis yra vienas iš mėgstamiausių ir mėgstamų. Variantai gali būti rankomis nudažyti papuošalai emaliu arba papuošti deimantais, kubiniais zirconijomis.
 • Modeliai yra įvairūs. Tai gali būti juokingas mažas veidas arba kačiukas sundress'e, labai paprastos gvazdikėliai be akmenų ar variantų su kristalų išsklaidymu. Labiausiai neįprastas dizainas yra snukio, tuščiavidurio viduje ir gėlių ir lanko puoštas siluetas.

Sokolovas

 • Ši kolekcija pasižymi rafinuotu skoniu. Vaikų serijoje yra auksiniai auskarai, išsidėstę kateteriais, bitėmis, vyšniomis, obuoliais, gėlėmis, delfinais, drugeliais. Stilingiausi išvaizdos modeliai su gyvūnais. Stiliai gali būti visiškai nesvarūs. Jie puošti akmenimis, minkštais atspalviais.

Maži gvazdikai gali būti pirmieji vaikų auskarai. Juvelyrikos objektas yra įvairus ir turi daug įvairių aspektų. Labai mažoms mergaitėms yra mielos katės, lokiai, zuikiai, širdys ir vainikėliai. Jaunų mados moterų galimybės yra išskirtinės ir prabangios: su minimaliu svoriu, jie išskiria neįtikėtiną švelnumą ir ypatingą sudėtingą stilių.

Geriausi modeliai yra gėlių dizaino stiliai.

Apžvalgos

 1. Vaikų papuošalai sukelia susižavėjimą ir malonumą. Jie yra elegantiški, gražūs ir elegantiški.
 2. Internete, daug atsiliepimų apie neįtikėtiną įvairių modelių vaikams. Tėvai žymi turtingą pasirinkimą, malonias spalvas, stilingą ir madingą dizainą. Vaikai mėgsta auskarus, suteikia teigiamą nuotaiką ir grožio jausmą.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys