Moterų apranga ir avalynė

Kūdikių sidabro auskarai

Kūdikių sidabro auskarai

prisijungti prie diskusijos

 

Kai mergaitė gimsta šeimoje, jauni tėvai ir giminaičiai stengiasi apžiūrėti mažąją princesę atsargiai, dėmesingai ir dovanomis. Sidabriniai auskarai bus puiki dovana, nes daugelis motinų negali laukti, kol išsiurbs ateities madų ausis.

Įranga mergaitėms

Pirmieji kūdikio papuošalai turėtų būti pagaminti iš medicininio lydinio. Jie yra gvazdikų formos, tačiau kartais yra nemalonus miegoti jais. Kai tik žaizda išgydo, tėvai mieliau pakeičia apdailą.

Kadangi kūdikių ausies įsagai dar nėra suformuoti, auskarai turėtų būti kuo lengvesni ir patogesni. Sunkus objektas gali deformuoti akį. Yra modelių, kurie atrodo tik dideli. Bet jie yra tuščiaviduriai viduje, todėl produktas atrodo tiesiog be jokio svorio.

Svarbu, kad auksas ar sidabras pakeistų medicinos lydinį. Kadangi aukso papuošalai yra brangesni, o vaikai linkę prarasti nedidelius daiktus be pėdsakų, sidabro auskarai bus geresnis pasirinkimas.

Sidabriniai auskarai yra prieinami ir atrodo ne mažiau vertingi nei auksas. Įvairių modelių, formų ir tipų vaikų papuošalai leis mažai princesei pasiimti viską, kas patiks sielai. Be to, sidabras turi dezinfekavimo savybę, nesukelia uždegimo ir prisideda prie ankstyvo žaizdos gijimo.

Gaminant papuošalus vaikams, atsižvelgiama į visas tokiems produktams reikalingas savybes. Kūdikių auskarai yra nedideli, lengvi ir turi atitinkamą dizainą. Bet net ir su jais, kūdikis jaučiasi kaip suaugusiųjų fashionista.

Kokie akmenys tinka?

Renkantis mergaitės brangakmenį kyla klausimas, koks akmuo papildys gaminį. Tai gali būti spalvoti brangakmeniai, nedideli deimantai arba dirbtinis kristalas.

Fianitas - dirbtinis akmuo. Atrodo ne mažiau gražu nei natūralus, bet jis yra daug pigesnis. Jie yra įvairių spalvų. Jei laikui bėgant produktas praranda savo pradinę išvaizdą, tada be didelių sunkumų ir finansinių išlaidų galite jį pakeisti. Renkantis kitokią spalvą, auskarai taps nepripažįstami.

Jei nėra brangių akmenų prietaringų vaizdų, galite saugiai pasirinkti auskarus vaikui su bet kokiu dekoru. Siekiant išvengti neigiamo poveikio mergaičių likimui, gelbėjimo tiksliniams knygoms bus teikiama informacija apie mineralų derinį su zodiako pavadinimais ir ženklais.

Akmenukai, kurie tikrai nėra kenksmingi - ametistas, topazas ir aleksandritas. Pastarasis tinka tik suporuotiems papuošalams, nes jie negali būti dėvimi vieni.

Deimantų sklaida puikiai atrodys saulėje ir niekada nepraras savo pradinės išvaizdos. Toks brangakmenis neabejotinai patiks mažai princesei, nes jis visada atrodys tik iš parduotuvės lango.

Kaip pasiimti ir rūpintis?

Pasirinkti auskarus kaip dovaną mergaitei yra lengva. Pakanka žinoti vaiko akių spalvą ir paimti akmenis, kad jie atitiktų. Juvelyriniai dirbiniai su smaragdais arba žaliąja cirkonio cirkoniu idealiai išryškins žalią akį. Tas pats su mėlynos spalvos princesėmis.

Pasirenkant vaikų auskarus, yra dvi pagrindinės taisyklės:

  1. Produktas turi būti lengvas, kad nesilpnintų ir deformuotų skilties.
  2. Apdailos dizainas neturėtų būti laikomas aštriais elementais.

Vaikų papuošalai gali papuošti įvairias gėles, gyvūnus ar paukščius. Merginos sužavės auskarais žvirblio pavidalu. Nuo ankstyvos vaikystės kūdikiams būdinga romantiška prigimtis, o auskarai su širdimis jų nepaliks abejingi.Taip pat galite pasirinkti produktą su savo mėgstamiausiais simboliais, pavyzdžiui, Mickey Mouse arba Hello Kitti. Svarbiausia, kad jie nebūtų didžiuliai.

Juvelyrai su galingais ir pagrindiniais rodo savo vaizduotę papuošalų gamybai vaikams. Jei galite atnešti mergaitę į parduotuvę, tuomet su juo galite išsirinkti labiausiai neįprasto dizaino brangakmenį.

Nebijokite, kad sidabro auskarai oksiduojasi ir tamsėja. Yra daug švelnių priemonių iš šio metalo pagamintiems papuošalams valyti. Taip pat galite pasinaudoti populiariais metodais, pavyzdžiui, palikti auskarus per naktį druskos vandenyje arba šepetėliu. Ir jei papuošalų gamybai buvo naudojama rodingo technologija, problema savaime išnyksta. Laidinio sidabro spindesys jau daugelį metų yra mažesnis nei baltasis auksas.

Rūšis

Auskarų modelis priklauso nuo to, kokį tvirtinimo būdą valdytojas pasirinko naudoti.

Gvazdikai

Labai paprasta ir gerai prižiūrima. Tačiau tai nėra labai patogu tiems, kurie mėgsta miegoti savo pusėje dėl to, kad lazdelės užpakalinė dalis yra į kaklą. Tokie auskarai yra geresni norint išvažiuoti naktį, todėl jie tinka daugiau suaugusiems ir nepriklausomoms mergaitėms, kurios pagaliau išgydė ir suformavo kanalą skiltyje.

Žiedai

Tvirtai pritvirtinkite ir nelaikykite drabužiais ir plaukais. Šis modelis taip pat tinka vyresnėms mergaitėms. Jei auskarai neturi ryškių intarpų ir pakabukų, tada jie gali būti įdėti į mokyklą, nebijodami papeikimo iš griežtų mokytojų.

Anglų pilis

Pripažįstama kaip patikimiausias auskarų tipas. Puikiai tinka gražioms mergaitėms. Tokie brangenybės, kurių jie greičiausiai nepraranda. Modeliai su šia spyna visada yra mados ir garsėja įvairiais dizainais.

Prancūzijos pilis

Kilpa su kabliu, nors ir paprasta, nėra mažiau patikima. Kadangi šie auskarai šiek tiek pakabinami nuo ausies ir papuošti masiniu akmeniu ar kitu dekoratyviniu elementu, jie tinka labiau subrendusiems mergaitėms.

Ypatingomis progomis ir ypatingomis progomis galite išsirinkti elegantiškus ilgus auskarus. Tai gali būti daugiaspalviai akmenys, kabantys nuo ausies. Bet net jei tokie auskarai dėvimi labai retai, jie vis tiek turi būti lengvi ir saugūs.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys