Moterų apranga ir avalynė

„Ecco Kids“ batai

„Ecco Kids“ batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Karališkieji teismo batai
 2. Gore-Tex - šiltas ir patogus!
 3. Kaip pasirinkti kūdikių batus?
 4. Stilingas vaizdas vaikams
 5. Klientų apžvalgos

Tėvams visada sunku pasirinkti vaikiškus batus. Žiemos ir sezono batai turi turėti daug savybių. Atsparumas, patogumas, patogumas, atsparumas drėgmei. Kaip sujungti visa tai vienoje batų poroje? Atrodo, kad „Ecco“ batų gamintojai žino paslaptį!

Karališkieji teismo batai

„Ecco“ prekės ženklas gimė 1963 m. Nedideliame Danijos mieste. Jos įkūrėjas Karl Tusby pardavė namą ir automobilį savo verslui pradėti. Taigi buvo nedidelė batų fabrikas. Sunkus darbas ir siekimas tobulinti „Ecco“ tapo sėkmingu pasauliniu prekės ženklu.

Bendrovės įkūrėjas Karl Tusby savo verslumo kelio pradžioje sakė: „Avalynė kojoms, o ne kojos kojoms“. Galbūt dėl ​​šio principo bendrovė laimėjo klientų pasitikėjimą visame pasaulyje. 1991 m. „Ecco“ tapo oficialia karališkosios šeimos avalynės tiekėja.

Daugiau apie batų naudą Esso:

 • Patvarumas Gamintojas naudoja minkštas, patvarias medžiagas - odą, zomšą, aukštos kokybės tekstilę.
 • Tvarumas. Elastinga kokybiška avalynė padengiama keteros paviršiumi.
 • Atsparus orui. Natūralūs arba aukštos kokybės dirbtiniai kailiai, kaip pamušalas ir veltinio vidpadžiai, neužšąla.
 • Patogumas ir praktiškumas. Vaikai galės įsikurti ir paimti savo batus - tai padės tvirtinimo detalėms „Velcro“.
 • Lakoniškas dizainas. „Ecco“ batai turi minkštą, natūralų batų ir atpažįstamų dekoratyvinių elementų.

Gore-Tex - šiltas ir patogus!

„Ecco“ pateikia pirkėjui platų vaikiškų batų pasirinkimą. Tai ne tik žiemos, bet ir sezoniniai batai, pagaminti iš vandeniui atsparių medžiagų ir natūralaus zomšos. Šiuolaikinės technologijos, naudojamos gaminant „Ecco“ vaikų batus, leidžia kūdikio kojoms kvėpuoti ir visada išlikti šiltos ir sausos.

Norint pasiekti šį efektą, galima naudoti membraninę sistemą „Gore-Tex“. Tai leidžia apsaugoti vaikų pėdas nuo drėgmės. „Gore-Tex“ sistema sukurta ir licencijuota amerikiečių kompanijos. Licencijos gauti medžiagą gavimas užtikrina, kad Gore-Tex membranos sistema išlaikė nepriklausomus testus ir su jais susidorojo.

Žieminiai batai su „Gore-Tex“ membrana yra patogūs ne tik lauke, bet ir patalpose. Jie visada bus šilti ir patogūs, o tai labai svarbu vaikams. „Gore-Tex“ sistema patikimai apsaugo kūdikio kojas, jei ji yra šluota ar apgaubta. Natūralus zomšas, kuris paprastai naudojamas „Ecco“ gaminant vaikiškus batus, pasižymi puikia vandeniui atsparia savybe.

Kaip pasirinkti kūdikių batus?

 • Būtinai paimkite kūdikį į parduotuvę, kad galėtumėte išbandyti batus ir vaikščioti šiek tiek. Tai padės pasirinkti dydį ir tinkamą dizainą.
 • Nevartokite batų per dideli. „Ecco“ batų gamintojas nerekomenduoja dėvėti storos kojinės. Thermosweeves yra puikūs - jie padės pašalinti drėgmę ir išlaikyti šilumą.
 • Pažvelkite į užsegimus. Jaunesniems vaikams užtrauktukai bus patogesni. Mokyklinio amžiaus kūdikiai tinka batai su velcro arba nėriniais su pūkeliu. Tokie vaikiški batai lengvai patys savaime.

Gamintojas Ecco gamina batus ant plataus matmenų tinklelio. Net ir vaikai nuo 1 metų gali pasidžiaugti miestu stilingais ir šiltais šios įmonės batus. Suaugusieji taip pat galės pasiimti patogius batus bet kurioje kojoje.

Stilingas vaizdas vaikams

Žinoma, atkreipkite dėmesį į batų dizainą. Berniukai gali būti patariami batai giliai tamsūs atspalviai.Juose mažai neramių žmonių galės aktyviai ištirti pasaulį be baimės tapti purvinas.

Šviesūs sultingi atspalviai, papildyti stilingais dekorais, bus labiau tinka mergaitei. Tai bus įdomu ieškoti batų su kailiais. Ji padės sukurti nepamirštamą merginos įvaizdį.

„Ecco“ gamintojai ir dizaineriai stengėsi prašyti netgi pačių reikliausių madų ir madų. Čia reikalaujantys tėvai ir jų vaikai ras aukščiausios kokybės ir stilingus batus!

Klientų apžvalgos

Mamos ir tėvai, kurie patikėjo „Ecco“ prekės ženklą saugoti savo mažųjų patogumą, retai apgailestauja dėl savo pasirinkimo. Dauguma šios įmonės vaikų batų atsiliepimų yra teigiami.

Mažų smulkmenų motinos yra labai giriamos, pvz., Žieminiai batai su elastinga juosta ant jų blauzdų. Šis paprastas įrenginys atlieka labai svarbią funkciją - jis neleidžia sniegui patekti į vaiko batus, net jei vaikas nusprendė įlipti į sniegą.

Įsigiję „Ecco“ vaikų batus, dauguma tėvų ir toliau įsigyja tik šios įmonės batus. Tai nenuostabu, nes tokie batai gali suteikti maksimalų komfortą. Ir labai sunku su jais konkuruoti su kitais to paties segmento gamintojais.

Vienintelis vaikų avalynės „Esso“ trūkumas - tai daugelis tėvų - tai ne visai prieinama kaina. Ir jie iš karto pripažįsta, kad geras dalykas negali būti pigus. Aukštos kokybės patogūs batai - tvirtas indėlis į kūdikio sveikatą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys