Moterų apranga ir avalynė

Adidas Kids Sandals

Adidas Kids Sandals

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Batai visoms amžiaus grupėms
  2. Savybės
  3. Kūdikių dizainas: Akwah
  4. Apžvalgos

Batai visoms amžiaus grupėms

„Adidas“ produktų paklausa sulaužo visus įrašus ir tai nenuostabu, nes batų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir novatoriškos technologijos. Talentingi dizaineriai kruopščiai galvoja apie modelių dizainą, kad pirkėjas būtų aprūpintas ne tik komfortu, bet ir patrauklia išvaizda.

Ne mažiau svarbi nei ikimokyklinio amžiaus vaikų, bet ir paauglių bei suaugusiųjų dėmesio centre. Vaikai suvokia pasaulį per vizualinį tyrimą, taigi vaikai taip nori kažką išsiskirti tarp kitų. Tai žinodamas, „Adidas“ išleido vaikų sandalus, kurie akimirksniu kreipėsi į tėvus ir vaikus!

Savybės

Vaikų sandalų dizaineriai atsakingai atsakė į savo užduotį. Išnagrinėta kiekviena vaiko kojų anatominės struktūros detalė, nes kūdikiai yra labiau linkę į įvairių rūšių sužalojimus, todėl batai turi atitikti visus saugos reikalavimus.

„Adidas“ vaikų sandalai yra įrengti dviejuose patikimuose velcro tvirtinimo elementuose, kurie užtikrina puikų pėdos fiksavimą, bet nešlifuoja ir nespausti koja. Modelių vienintelis yra formuojamas: jis juda lengvumo jausmą, todėl sandalai gali būti naudojami net ir aktyviam laisvalaikiui. Pavyzdžiui, jei planuojate ilgą vaikščioti po parką.

Kūdikių dizainas: Akwah

Nėra vaiko, kuris neįsižavėtų Disney karikatūrų. Vaikiškų sandalų modelių iš „Akwah“ linijos dizainas apima visų jūsų mėgstamų animacinių filmų personažų vaizdus, ​​todėl vaikai bus patenkinti spalvingais, ryškiais batus. Šie sandalai idealiai tinka kojinėms sode.

„Adidas“ vaikų avalynės gaminių spalvų paletė yra labai įvairiapusiška, todėl tėvai gali rinktis tiek berniukų, tiek mergaičių tinkamus sandalus, neapsiribojant standartine „rausvos ir mėlynos“ taisykle.

Kiekviena batų pora pasižymi klasikinėmis baltomis juostelėmis, žyminčiomis kulto firmos „Adidas“.

Apžvalgos

Tėvai, pasirinkę „Adidas“ vaikų sandales, yra visiškai patenkinti pirkimu. Lengva pasiimti kūdikio pėdos dydį, vaikai nesiskundžia dėl nepatogumų ir mėgsta dėvėti mielus sandalus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys