Moterų apranga ir avalynė

„Asics Kids Sneakers“

„Asics Kids Sneakers“

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Apie prekės ženklą

„ANIMA SANO“ CORPORE SANO (santrumpa ASICS) yra japonų prekės ženklas, turintis lyderio pozicijas sporto pramonės rinkoje, gaminant aukštos kokybės sportinius batus. Bendrovės „Sveikame kūne yra sveika dvasia“ šūkis buvo skirtas auditorijai, kad būtų sujungta visuomenė sportiniu būdu.

Šiandien prekės ženklo produktai yra didžiulė sėkmė, pasiekianti geriausius penkis geriausius sportinių ir lauko sportinių sportinių batelių kūrėjus.

Apie prekės ženklą

Įdiegus naujas technologijas, bendrovė kuria unikalius sportinius batelius, turinčius savo arsenale mokslinių tyrimų institutą, skirtą puikiai sportinių sportinių batelių versijos studijoms ir tobulinimui.

Inžinieriai, bendradarbiaudami su ekspertais, rengia daugybę renginių, kad pristatytų aukščiausios kokybės produktą, atitinkantį šiuolaikinius komforto, patogumo, saugos ir dizaino reikalavimus.

Siekdama reklamuoti produktus į rinką, bendrovė veikia kaip pasaulinio lygio sporto renginių organizatorius, o dažnai tampa svarbiausių komandų rėmėja. Pateiktos kolekcijos linijos tampa pardavimų pasiekimais, gaudamos teigiamą atsiliepimą ne tik iš vartotojų, bet ir kritikų.

Vienas iš daugelio žinomų prekės ženklų rinkimo krypčių yra vaikų sportbačiai.

ASICS sportinių batelių privalumai:

 • Specialiai suprojektuoti silikoniniai įdėklai į kulną ir kojų vietą, sugeriantys smūgius ir mažinant kojų ir kelio apkrovą.
 • Patogus batas su minimaliu svoriu.
 • Tvirtai pritvirtinus koją ir pasirūpinant patys patvariais (apsaugai nuo trinties ant kilpos).
 • Ilgaamžė, sukurta bendrovės, gumos medžiaga iš pado su reljefu, užtikrinančiu tolygų apkrovos pasiskirstymą.
 • Konkretus liežuvio dizainas, neleidžiantis patekti į purvą ir dulkes, todėl pagerėja praktinė batų kokybė.
 • Specialių atšvaitų naudojimas, užtikrinantis matomumą tamsoje.
 • „Board Lasting“ technologija suteikia paramą pėdoms, nepriklausomai nuo paviršiaus ir kraštovaizdžio tipo. Be to, išvengiama sukimo darbe, dėl kurio gali būti sužeisti.
 • Geresnės smūgio sugerties vidpadžiai.
 • Patogi konstruktyvi kišenė kišenėms, esanti ant liežuvio.
 • Technologija I.G.S. su anatominiu poveikiu.
 • Puikiai tinka ant kojų, pasiektas naudojant aukštos kokybės tinklelius su didelėmis elastingomis savybėmis, leidžiančią tempti bet kuria kryptimi.
 • Neperšlampami viršutinės dalies komponentai, palaikantys šilumą.
 • Konstruktyvus kulnas su atminties forma.
 • Speciali plokštė, apsauganti kojas nuo pažeidimų su aštrių daiktų, akmenų.
 • Medžiagos, kuri pagerina kryžių atgavimą po suspaudimo, naudojimas.
 • Didžiausias sukibimas dėl vienintelės konstrukcijos ypatumų.

Kūrėjas atsižvelgia į visas augančių kojų struktūros detales:

 1. Modeliai gaminami su beveled kampu pado kulno. Tai leidžia jums pasiekti maksimalų stabilumą judėjimo metu, taip pat išvengti traumų ir skausmo pėdos gale.
 2. „Duomax“ technologija apsaugo nuo netinkamo pėdos nustatymo, pašalindama plokščias pėdas.
 3. Specialus daugiasluoksnės pado storio skirtumas, kuris užtikrina didesnį minkštumą judėjimo momentu ir optimalų lankstumą.

Pristatomi vaikiški sportbačiai, atsižvelgiant į augančios kojos ypatumus, raumenų ir skeleto sistemos vystymąsi. Prekės ženklas yra saugus gaminys vaikams, atsižvelgiant į skirtingą sąnarių stresą važiuojant.

Šie kryžiai puikiai tinka ne tik profesionaliems, bet ir mėgėjams, taip pat vaikščiojimui ir bet kokiam judėjimui, įskaitant aktyvius lauko žaidimus.

„ASICS“ prekės ženklo vaikų kryžiai suprantami mažiausiai, todėl jie turi didelę paklausą. Patogūs ir praktiški patogūs batai, kurie yra svarbūs renkantis vaikiškus batus.

Ypatingas išskirtinio prekės ženklo bruožas yra dizainas, sukurtas specialios juostos, esančios modelio šonuose, forma. Jie gali būti pagaminti skirtingomis spalvomis. Gamintojas šią funkciją teisiškai įregistravo kaip įmonės ženklą.

Taip pat turėtume atkreipti dėmesį į šviesią spalvų paletę, kurioje modeliai yra pagaminti. Be aukštos kokybės konstruktyvių sprendimų, kryžių išvaizda atitinka standartą.

Sultingi kompozicijų ansambliai nepalieka abejingi pirkėjui. Paprastai prekės ženklo pažinimas palieka daug teigiamų taškų, todėl drabužių spinta dažnai papildoma garsaus prekės ženklo naujovėmis.

ASICS - Japonijos gamintojas. Vaikai yra kuo mobilesni, o batai jiems turėtų būti ypatingi. Ne tik gražus, bet ir praktiškas. Kūrėjas sėkmingai susiduria su užduotimi, siūlydamas atkreipti dėmesį į geriausius produktus, pagamintus griežtai laikantis aukštųjų technologijų reikalavimų ir standartų.

Kokybės, stiliaus, ryškios spalvų paletės ir estetinės pusės yra sinonimai su prekės ženklu ir labai prisideda prie naujos kartos sporto batelių kūrimo.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys