Moterų apranga ir avalynė

Vaikų kostiumai šokiams

Vaikų kostiumai šokiams

prisijungti prie diskusijos

 

Kai vaikas aistringai žiūri į tokią gražią meno formą kaip šokis, tėvų užduotis yra paremti jo sėkmės siekį. Profesinės klasės reikalauja specialių kostiumų, kuriuose jūsų sūnus ar dukra atliks sceną.. Gerai parinktas apranga padarys šokį įspūdingesnį ir pilniausiai atskleis sceninį vaizdą.

Savybės

Šokių kostiumai vaikams iš esmės yra panašūs į suaugusiųjų modelius, tačiau vis dar turi savo specifiką.

Siuvant tokią suknelę, žinoma, atsižvelgiama į vaiko kūno struktūrines savybes. Be to, vaikų kostiumas neturėtų būti pernelyg atviras. Vaikų apranga, skirta rimtiems galutiniams pasirodymams, paprastai yra užsakoma studijoje, nes labai sunku įsigyti tokius aukštos kokybės drabužius parduotuvėje. Be to, parduotuvėje nerealu rasti reikiamo dydžio kostiumų kūrybinei komandai. Be to, individualus siuvimas, be kita ko, taip pat garantuoja suknelių išskirtinumą.

Kalbant apie repeticijas, pagrindiniai jų drabužiai mergaitėms yra maudymosi kostiumėlis (visi dalyviai turi tą pačią spalvą). Maudymosi kostiumėlis leidžia choreografui visiškai įvertinti savo studentų šokio judesius. Dažnai šiuos drabužius papildo tos pačios spalvos sijonai ar antblauzdžiai. Be to, galite rasti maudymosi kostiumėlį su jau siūtais elementais. Berniukų treniruočių drabužiai, skirtingai nei mergaitės, beveik nesiskiria nuo konkurencinių kostiumų.

Už šokio kostiumą jums reikia tinkamos priežiūros, nes ji paprastai naudojama daugiau nei vieną kartą. Tokie dalykai yra saugomi ypatingais atvejais su užtrauktukais.

Vaikų darželyje vaikai taip pat šoka kaip muzikos pamokų dalis. Tai labai naudinga: vaikas gauna fizinį aktyvumą, kuria gražią laikyseną, ritmo jausmą, įveikia drovumą. Ir pasirodymams matineose tėvai taip pat turėtų rūpintis elegantiškais šokių kostiumais. (Reikalavimai jiems, žinoma, nebus tokie dideli, kaip ir profesionalių kalbų modeliams).

Modeliai

Šokis yra daugiašalis reiškinys: yra daug stilių ir krypčių. Ir nuo to pirmiausia priklauso nuo šokio kostiumo pasirinkimas vaikui.

Taigi šiuolaikinis šokis nereikalauja jokių specialių reikalavimų kostiumai, o kai kurių rūšių šokiuose kostiumas vaidina ypatingą vaidmenį ir turi savo specifiką.

Džiazo atveju raktas bus puiki aprangos išvaizda. Tai gali būti liemenė su blizgučiais berniukui ir putojančios mergaitės sijonai. Šiam šokiui tinka švelniai ryškūs, šaukiantys kostiumai.

„Hip-hop“ kostiumai yra labai kūrybingi. Dažnai yra laisvos kelnės su rankovėmis be rankovių su gaubtu. Vėlgi praverčia blizgi marškinėliai. Šis energingas šokis reiškia ypač patvarų ir saugų aprangą (nereikia dėvėti šalikų ir grandinių).

Rusų liaudies šokiui mergaitėms reikės būdingų sundresų, o berniukams reikės sumanių marškinių ir kepurių su atitinkamomis spalvomis. Akivaizdu, kad kitų tautų (pvz., Kaukazo) šokiams reikia tinkamų tautinių kostiumų.

Kalbant apie baletą, jauniems menininkams, pirmiausia, turėtų būti pointe batai ir patogūs elastingi pėdkelnės. Mergaitėms vis dar reikalingas mokymas. Baleto kostiumų spalvos dažniausiai yra suvaržytos - tai universalus juodas plius rožinis, kūno spalvos įvairiuose jų deriniuose.

Atskira tema - grakštus rytietiški šokiai su žavinga muzika.kuriuose dalyvauja jauni menininkai.Klasikinį aprangą sudaro standartinis dalių rinkinys (kiekvienas elementas turi savo funkciją), kuris gali skirtis:

  • Šviesus bodice, dažnai puošia monisto, rhinestones, išskirtinis siuvinėjimas.
  • Sijonas yra pagamintas iš permatomo plono audinio, kuris eina kaip šokis. Jis gali būti skirtingo ilgio (nuo modelio iki kelio iki maks.), Su pjaustymu arba be jo. Sijonas suteikia ypatingą paslaptį jaunos šokėjos įvaizdžiui, papildydamas jos judesius.
  • Harem kelnės kaip alternatyva sijonui atrodo taip pat nuostabi. Be to, tai gali būti padaryta savarankiškai - prijungti du skara-pareos juosmens ir aplink kulkšnius.
  • Diržas arba skara. Šis elementas, susietas su sijonu (haremų kelnės), skirtas pabrėžti klubų judėjimą. Priedas su monistais, prisiūtais prie jo, suteikia tam tikrą šokių efektą. Be to, lengvesnis jaustis yra diržo monistinis svoris ir šokėjas.
  • Dekoracijos - daug puikių apyrankių ant rankų ir kojų, masyvi auskarai, įdomūs žiedai, daugiasluoksnės karoliai, plaukų priedai.

Rytų šokiai, kai nėra būdingų drabužių, praranda savo žavesį. Be to, rytinės princesės reinkarnacija merginai bus nepamirštama.

Verta paminėti teminius šokius vaikams. Choreografas ar muzikos direktorius darželyje gali atlikti šokį kaip kostiumo sceną. Čia karnavalų komplektai bus naudingi - pavyzdžiui, piratai ar klounai. Kai kurie kūriniai apima unikalius simbolius (pavyzdžiui, „Disney“ simbolius), ir panašaus kostiumo pirkimas vienu metu yra neracionalus (ypač jei vaikas nevykdo scenoje, bet tik darželyje). Todėl reikia galvoti iš anksto: ar galima aprangą pagaminti iš improvizuotų priemonių. Pavyzdžiui, princesė gali būti pavaizduota naudojant spalvotas perukas, karūną ir bet kokią elegantišką suknelę. Piratų apranga yra derinama su akių pleistru, apatiniu marškiniu, juoda juosta ir kelnėmis.

Kaip pasirinkti?

Vaikų kostiumas šokiams, visų pirma, turėtų būti gražus. Ypač svarbus estetinis suknelės komponentas, nes nuo vaikystės jis vysto vaiko skonį ir padeda jį labiau dominti šokiais.

Žinoma, pasirinkite patogius drabužius, kurie neliks kūdikio judesių. (pasirinkite elastinę medžiagą) ir taip išstumkite jį atlikimo metu. Produkto audinys neturi sudirginti jautrios odos. Maudymosi kostiumėliai, skirti repeticijoms, neturėtų trinti, pernelyg sugriežtinti figūrą arba, atvirkščiai, nukristi nuo kūno.

Be to, reikia nepamiršti, kad vaikai greitai auga, o drabužiai turėtų būti pritaikyti taip, kad prireikus nebūtų sunku koreguoti dydį. Kaip minėta pirmiau, patartina tėvams siūti vaikų kostiumą, kad pasirodytų pagal užsakymą, kad jis nebūtų asmeniškas ir pabrėžia vaiko individualumą.

Vaizdai

Šiuolaikinė, akivaizdžiai, ugninė šokis. Jauni menininkai yra apsirengę to paties stiliaus kostiumais (viršūnėmis ir šortais), tačiau skirtingomis spalvomis (visos spalvos - oranžinės, žalios ir rožinės spalvos). Drabužiai vienija tą patį linksmą spaudą, kuris prasideda nuo trikotažo krūtinės ir taip pat yra ant diržų. Šokėjai turi vienodą šukuoseną su plaukų aksesuarais ir kūno spalvomis. Šie sceniniai vaizdai visiškai išreiškia teigiamą šokio nuotaiką.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys