Suknelių spalvos

Crimson suknelė

Crimson suknelė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas ketina?
 2. Atspalviai
 3. Derinys su kitomis spalvomis
 4. Ilgis
 5. Populiarūs stiliai ir modeliai
 6. Ką dėvėti?
 7. Užpildykite

Renkantis suknelę bet kokiam svarbiam įvykiui, visada galvojate apie tai, kaip išsiskirti tarp kitų ponios ir atrodyti kaip karalius. Ne visi žino, kad teismo bajoras visuomet savo arsenale turėjo tam tikrą spalvų rinkinį, kuris buvo laikomas priimtinu drabužiais tik karališkiesiems. Viena iš šių spalvų yra raudonos spalvos.

Ši spalva pripildyta ryškiais baroko, rokoko ir imperijos stiliaus interjerais. Jis yra susijęs su triumfu ir pretenzijomis.

Jį dažnai drabužius naudojo pirmieji valstybės asmenys. Šiandien raudona suknelė išlaiko karaliaus statusą.

Jis lengvai „pakels“ savininką į tikros karalienės rangą bet kuriame šventiniame renginyje.

Kas ketina?

Švelniai rožinė spalva ant brandžios moters atrodo juokinga ir ne visada jos veidui. Nerūdijančio atspalvio suknelė neturi amžiaus apribojimų. Ji atgaivins tiek jaunąją, tiek jau suformuotą moterį.

Dar svarbiau yra suknelės modelis ir stilius. Bet nepamirškite, kad tai spalva su charakteriu. Crimson visada pritraukia kitų nuomonę. Todėl, dėvėdami raudoną suknelę, nenuostabu, kad daugiau dėmesio skiria kiti. Net paprasčiausias šio spalvos suknelės pjūvis atrodo labai įspūdingas.

Atspalviai

Crimson spalva turi daug atspalvių, tarp kurių yra tamsesnės šviesios, arba, atvirkščiai, pastelinės šviesos.

Brunetės geriau teikti pirmenybę labiau prisotintoms raudonos spalvos atspalvėms. Jie gali saugiai sujungti šią suknelę su violetiniais priedais.

Kitas įspūdingas brunetų derinys yra raudoni suknelė kartu su obuolių žaliais elementais. Blondinės, kaip visada, yra geriau nei švelnūs, beveik rožiniai atspalviai. Bet jei jūs laikote save kaip „vasaros“ spalvos tipą, tuomet jūsų veidas bus sočios spalvos suknelės spalvos.

Derinys su kitomis spalvomis

Crimson suknelė taip pat lengvai sujungiama su nespalvėmis gėlėmis, kuriose yra juodos ir baltos spalvos. Vienas iš įspūdingiausių dizaino variantų apima raudoną suknelę, kuri turi kontrastingų juodųjų vamzdžių ar juodųjų pagalbinių dekoro elementų. Šį „win-win“ derinį dažnai naudoja dizaineriai savo kolekcijose. Pvz., Raudonasis satinas ir juoda nėriniai - spalvingi deriniai, kuriuos mėgsta pasaulietiški liūtai. Blizgus suknelė taip pat puikiai tinka pin-up partijai.

Beždžionių suknelės smėlio spalvos elementai yra ne mažiau populiarūs.

Blizgus suknelė puikiai atrodo beige.

Suknelės raudonas tonas laikomas savaitgaliu ar atostogomis. Tačiau, jei jis nėra perkrautas dekoratyviniais elementais - tiulis ar guipure įdėklai, tokia suknelė ansamblyje su klasika juoda striukė yra gana priimtina kasdieniame gyvenime. „Ramus“ rėkia raudoną toną valstybėje ir pilka, ir atspalviai nuogas. Pilkas, taip pat smėlio spalvos megztinis arba bolero, užims šį vaidmenį.

Nuo viršutinių drabužių iki raudonos spalvos suknelės, šviesiai smėlio spalvos tranšėjos paltai, turintys vėsią savybę, niekada neišeina iš mados, puikiai tinka. Jei jūsų drabužių spinta dar neturi smėlio tranšėjos, turėtumėte pažvelgti į jį. Šis universalus modelis tinka beveik visiems drabužiams. Tuo pačiu metu „pilkosios pelės“ vaidmuo jums nekelia grėsmės.

Nepaisant to, juodos spalvos suknelė yra drąsus prašymas dėl jo savininko vadovavimo ir ypatingos kompetencijos.

Kryžminio ir prinokusių vyšnių spalvos derinys, taip pat bordo, tamsiai ir šviesiai rožiniai atspalviai gali būti priskirti mono-deriniams. Pavyzdžiui, dėvėdami aviečių suknelę su aviečių batų rizika, galite tapti pernelyg saldus moteris, sukeldama pasąmoningas asociacijas su savo močiutės aviečių uogiene. Tuo tarpu ansamblyje su rožiniais bateliais ir bordo sankaba, jūs panašūs į aplinkinių poetinių žiedų laukinę, nenugalimą rožę.

Ilgis

Šiuolaikinės dizaino tendencijos neapibrėžia nė vieno mados suknelės ilgio. Todėl parduotuvėse galite rasti trumpų ir vidutinio ilgio ir ilgos spalvos spalvos suknelės versijas.

Jei pasirinksite konkretų atvejį, tada yra tam tikrų apribojimų. Korporacinės šalys reiškia šiek tiek aprangos kodą. Todėl ilgis iki kelio ar šiek tiek mažesnis bus tinkamesnis. Tas pats pasakytina ir apie suknelės biuro versiją.

Trumpiausias raudonų spalvų atspalvių mini suknelė padės pakeisti į klubą ar vakarėlį su draugais. Sultinga obuolių striukė, be to, kad ji yra raudona suknelė, tiesiog nepakeičiama, kad būtų sukurta šviežia vasaros išvaizda. Batai tamsiai švarkas pagaliau bus spalvų akcentai.

Populiarūs stiliai ir modeliai

Įrengto pjaustymo suknelė visuomet yra populiariausias modelis. Jis gali turėti raundą arba V-iškirptė. Jei esate „gulbės“ kaklo savininkas ir neturite jokių skundų dėl savo rankų pilnumo, galite naudoti bet kurią iš iškirptės siūlomų parinkčių. Tačiau tokioms idealioms moterims ji gali būti visiškai be diržo.

Smėlio laikrodžio siluetas, kuris sukuria suknelės suknelę, yra patraukliausias vyriškos auditorijos gretas.

Tiems, kurie nėra įpratę rinktis pernelyg aiškius stilius, „šikšnosparnis“ arba „A“ formos suknelė su ilga tiesia ar blizgančia rankovėmis bus ideali. Šypsosi tinkami laisvo iškirpimo modeliai: suknelė-balionas arba gaubtas. Moterys, turinčios daugiau nuostabių formų, dažnai renkasi tokius modelius, manydamos, kad ši galimybė slepia visus figūros trūkumus. Ši nuomonė kartais yra klaidinga, nes šie modeliai dažnai paverčia didžiules formas. Geriausias variantas išskirtiniam skaičiui yra pabrėžti jo nuopelnus, pavyzdžiui, sutelkiant dėmesį į gražią iškirptę.

Mėgėjams eksperimentuoti su drabužiais, dizaineriai siūlo raudonų suknelių su asimetrišku pjūviu. Iš pirmo žvilgsnio kartais sunku nustatyti sudėtingą stilių arba kaip dėvėti šią suknelę. Tačiau neskubėkite atsisakyti šios galimybės. Ši suknelė yra būtina norint išbandyti, kad būtų įgyvendinta dizaino idėja.

Tarp šių modelių dažnai susiduria išskirtiniai madingi šedevrai. Šie modeliai renkami retai. Bet jūs nekelia pavojaus pakartoti ir ateiti į tą pačią suknelę pora su kolega. Tačiau renkantis populiarią raudoną suknelę su vešlia juoda gėlė - visada kyla pavojus tapti kažkieno kopija.

Šiandienos mados viršūnėje yra vadinamoji tvarsčio suknelė, kuri „labai patraukli“ atrodo tiksliai spalvos. Tai bus puikus pasirinkimas mergaitėms, turinčioms tinkamas amžiaus formas nuo 20 iki 30 metų. Kad vaizdas nebūtų pernelyg seksualus, suknelė neturėtų būti sujungta su juodais odos batais ar sankaba. Juoda paprastai yra geriau pašalinti. Tačiau tinkamesnis būtų kietos arba vadinamosios miltelių spalvos atspalviai.

Ką dėvėti?

Priedai

Dėl švenčių vakaro, dideli auskarai, karoliukai, madingi kepurai su skrybėlėmis su šydu. Jūsų pasirinktas vaizdas bus suderintas su spyglių ar karoliukų spalvomis. Juodieji priedai yra geriau, jei norite sukurti aštrią seksualinį vaizdą.

„Apple“ atspalviai prieduose dar kartą pabrėžia savo meilužės šviežumą ir jaunimą. Pilkos ir smėlio spalvos priedai gali subalansuoti ir nuraminti vaizdą.Nepamirškite, kad ta pati suknelė gali turėti įvairias interpretacijas. Daug kas priklauso nuo priedų pasirinkimo ir žinomų moterų gudrybių.

Batai

Batai visada yra pelningiau derinti su pagalbinių priedų spalva nei su pagrindine suknelės spalva. Pernelyg paprasti deriniai nesuteikia savininko skonio pranašumų.

Užpildykite

Šaltų, išorinių spalvų tipų namų šeimininkėms pageidautina, kad skruostai ir lūpos būtų lengvi, žvalūs rožiniai akcentai. „Crimson“ lūpos visada yra tinkamos kaip papildoma spalva akcentuojant pagrindinį suknelės toną. Jei pageidaujate „švaraus veido“ makiažo ir nenorite perkrauti savo išvaizdos kosmetikos priemonėmis, nedvejodami pasirinkite natūralius smėlio spalvos šešėlius ir miltelius. Natūralesnis yra vienintelis „vasaros“ ir „žiemos“ spalvų tipų pakeitimas, smėlio ir rudos spalvos atspalvių atspalviai, vadinamieji „RAID“ efektai arba pilka migla. „Pavasarį“ ir „rudenį“ - šilti šešėliai visada yra veido.

Renkantis raudoną suknelę, nepamirškite, kad tai yra karališka spalva. Be drabužių išmokti tinkamai tarnauti sau. Crimson suknelė reikalauja karališkosios laikysenos ir pasaulietinės manieros.

Komentarai
 1. Polina
  10.01.2016

  „Crimson“ suknelės yra ne taip lengva rasti parduodant. Dėl kokių nors priežasčių šešėlis yra gana retas ...

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys