Suknelių spalvos

Dviejų atspalvių suknelė - įspūdingas kontrastas, derinant dvi spalvas

Dviejų atspalvių suknelė - įspūdingas kontrastas, derinant dvi spalvas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kombinacijos metodai
 2. Stiliai
 3. Pilnai
 4. Megzti modeliai
 5. Ką dėvėti?
 6. Priežiūra

Didelių skirtingų spalvų elementų, dažnai gana skirtingų ir netgi ryškių kontrastų, derinys viename apranga yra pagrindas suknelės kūrimui.

Kombinacijos metodai

Sujungus dviejų spalvų suknelę, galite paslėpti kai kurias funkcijas ir paryškinti naudą. Ar jau domitės? Visa informacija bus atskleista žemiau.

Nubraižykite paveikslą

Dviejų priešingų spalvų ant suknelės buvimas yra įrodytas metodas, leidžiantis vizualiai suteikti figūrai teisingą formą. Viena suknelės spalva yra įdėta į centrą, kita - pusėje. Pasirodo, kad pačiame aprangoje yra apibūdintas idealios figūros siluetas.

Kontrastinės spalvos šoninės plokštės

Šis kombinuoto suknelės kūrimo metodas yra žinomas kiekvienam dizaineriui. Toks apranga plonas figūra, kad jis būtų siauras ir grakštus.

Dažniausiai kombinuotose dviejų spalvų suknelėse galite rasti juodos šoninės plokštės, tačiau populiarūs ir kiti spalvų variantai.

Viršelis yra šviesus, apačioje yra tamsi ir atvirkščiai.

Kita klasikos versija. Tokioje suknelėje jūsų krūtys pasirodys didesnės ir jūsų klubai bus plonesni. Jei norite pasiekti priešingą rezultatą, reikia pasirinkti suknelę su atvirkštiniu spalvų deriniu.

Padalinta vertikaliai

Jei ketinate vakarėlį, nedvejodami dėvėkite suknelę, kurią sudaro dvi skirtingų spalvų pusės. Nors svečiai supras, kokia suknelės spalva, jūs galite padaryti foto sesiją, kurioje rodomos skirtingos suknelės.

Vakaro metu suknelės spalvų schema gali keistis, jei naudojate optinę iliuziją. Chameleono suknelė su mėlynos spalvos nėriniais, kurią kai kurie žmonės suvokia kaip mėlyna auksinė, tapo sensacingu drabužiu.

Diagoninės juostelės

Jei horizontali juostelė vizualiai plečia figūros ribas, įstrižai įstrižai įstrižai, įstrižai, išryškina kontūras ir lenkimus.

Su geometriniais elementais

Labai madinga suknelę sudaužyti į spalvotus „blokus“, taigi - populiaraus spalvų blokavimo stiliaus pavadinimą.

Panašaus stiliaus suknelės gali būti pasirinktos bet kokiai formai ir atrodo madingos, neįprastos, su avangardiniu užuomina ir baisu.

Vertikalios ir horizontalios juostos

Suknelė, kuri slanki, dažnai sukurta iš vertikalių juostelių, kurių skaičius kartais nėra koplyčia. Dažniausiai naudojami klasikiniai deriniai, pavyzdžiui, balti ir mėlyni, arba tos pačios spalvos atspalviai. Mada taip pat yra ryškūs modeliai, kuriuose neįprastos spalvos puikiai derinamos.

Galiniam vakarui galite pasiimti suknelę su viena plačia juosta. Bus užtikrintas harmonijos poveikis.

Mada ekspertai sako, kad horizontalios juostos yra pilnos. Ir tai iš dalies yra tiesa, jei jie yra plati. Suteikite plonumą ir pridėkite keletą centimetrų išilginės mažos ir tankiai išdėstytos juostelės.

Diržo imitacija

Vienas nedidelis suknelės elementas gali padaryti juosmens siauresnį ir grakštesnį - platus įdėklas iš tamsios medžiagos, kuri pakeičia diržą. Tamsoje nebūtinai reiškia juodą - bet koks turtingas atspalvis būtų tinkamas.

Su kontrastiniu spausdinimu

Monochrominė atsitiktinė arba vakarinė suknelė bus patraukli, jei pagrindinė spalva bus atskiesta, pvz.

Stiliai

Net ir tokie sudėtingi drabužiai, kurie yra suknelės, yra įsivaizduojami skirtingais stiliais. Kai kurie yra susipažinę ir pažįstami, kiti yra neįprasti ir labai įdomūs.

Trapezium

Kombinuotos suknelės, trapecijos svarbios tarp visų spalvingų beprotybės modelių. Optimalus ilgis yra šiek tiek didesnis už kelio lygį - šiuo atveju vaizdas bus vidutiniškai suvaržytas ir netgi šiek tiek seksualus.

Čiuožėjas

Universalumą ir moteriškumą apibūdina trumpos suknelės, aprūpintos stiliumi su saulės sijonu. Dviejų spalvų derinys sukuria ne vieno gabalo aprangos buvimą, bet dviejų atskirų dalykų derinį.

Byla

Klasikinė dviejų atspalvių suknelė dažnai naudojama biuro išvaizdai sukurti. Net ir griežtai apsirengę, juodos ir baltos suknelės puikiai tinka.

Transformuojanti suknelė

Patogumas naudoti dviejų spalvų transformatorių suknelę negalėjo nepastebėti. Tokiems modeliams dizaineriai prideda elastingų diržų, iš kurių galima sukurti skirtingus diržų variantus be didelių sunkumų ir specialių įgūdžių.

Į grindis

Tarp šiuolaikinių vakarų atrodo dažnai galite rasti ilgiausias dviejų spalvų sukneles, kurios atrodo gana ryškios ir elegantiškos, bet ne pernelyg sudėtingos.

Pilnai

Pažvelgus į dviejų spalvų suknelių nuotraukas, atrodo, kad jos buvo sukurtos specialiai nutukusioms moterims, kurios visais būdais bando paslėpti savo trūkumus. Jų gebėjimas vizualiai plonas paveikslas yra neįkainojamas tik tuo atveju, kai spalvos akcentai yra tinkamai išdėstyti, pasirenkamas geras stilius ir audinys idealiai atitinka tekstūrą.

Dažnai kartu su didelių dydžių suknelėmis naudojama juoda spalva. Su juo galite sukurti daugybę derinių, naudodami įvairias spalvas.

Platus juostos išdėstymas šviesios spalvos, ilgo juodos suknelės fone, leis suteikti plonumą ir vizualiai teisingas figūrų eilutes..

Plumpioms moterims patariama atkreipti dėmesį į įstrižinę kontrastinę juostą, kuri yra apačioje.

Horizontalios juostos neturėtų būti laikomos apskritai - tai tabu, skirta moterims, kurioms yra nutukęs. Nors jei norite paryškinti krūtinę, viena horizontali juostelė dekoltėje nepažeis.

Trikotažas yra tikras draugas moterims. Puikiai tinka prie figūros ir geras įvairių spalvų medžiagų derinys palankiai žiūri į sodrus formas.

Megzti modeliai

Megzta dviejų spalvų suknelė turi minkštą vienos spalvos perėjimą į kitą. Kontrasto poveikis yra minkštas ir nepastebimas. Priežastis slypi dideliame poravime, kuris negali būti derinamas su įspūdingais ir ryškiais spalvų perėjimais.

Žiemą dažnai pasirenkamos dviejų spalvų megztinės suknelės, pagamintos iš megztų medžiagų. Tokio elemento derinimas yra geras su antblauzdžiais. Tokiu būdu jūs neužšaldysite, o žiemos lankas bus įdomus ir patogus.

Ką dėvėti?

Suknelė yra suknelė: paprastas arba dviejų spalvų - nėra ypatingo skirtumo, kai kalbama apie vaizdų formavimo principus.

Apsvarstykite tik vieną nepastovią taisyklę renkantis rankinę ar viršutinius drabužius po kombinuota spalvota suknelė - spalvos, kurios yra jūsų paveikslėlyje, turi būti ne daugiau kaip trys.

Kad šviesus suknelė pasiektų neutralų spalvų priedą. Leidžiama pasirinkti vieną priedą ir pasirinkti spalvą vienai iš atspalvių, esančių ant suknelės. Šiuolaikinė mada nebėra sveikintina tos pačios spalvos maišų ir batų naudojimu, laikydama ją bloga forma.

„Colorblocking“ stilius čia netaikomas ir ši taisyklė netaikoma tokiems vaizdams.

Priežiūra

Problemos su dviejų spalvų suknelė, susijusi su jo plovimu.Visada yra tikimybė, kad viena iš ant suknelės esančių gėlių išsisklaidys ir sugadins visą aprangą. Tai ypač pasakytina apie juodos ir baltos spalvos modelius.

Pirkdami kokybiškus drabužius, jūs negalite bijoti tokių problemų. Jei abejojate audinio kokybe, jūs negalite pasinaudoti nuolatinėmis cheminio valymo paslaugomis. Kombinuotas spalvotas sukneles nuplaukite rankomis šiltu vandeniu. Rekomenduojama naudoti chemines medžiagas, kurios tvirtina spalvotų audinių spalvą. Jei jų nėra, galite naudoti paprasto stalo acto tirpalą (3 litrų vandens reikės tik 1 šaukštui).

Dviejų atspalvių suknelės yra jūsų dėmesio vertas, vieta drabužių spintoje ir mėgstamų drabužių pavadinimas.

Komentarai
 1. Marija
  04.02.2016

  Man patinka kontrastingos parinktys. 2 spalvos - tai būtent toks idealas, kad vaizdas yra įspūdingas, o ne alyapistym. Juoda ir balta ir mėlyna-balta - 2 iš mano mėgstamiausių derinių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys