Suknelių spalvos

Top 10 populiariausių suknelių spalvų

Top 10 populiariausių suknelių spalvų

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Balta
 2. Juoda
 3. Raudona
 4. Žalia
 5. Mėlyna
 6. Pilka
 7. Oranžinė
 8. Smėlio spalvos
 9. Geltona
 10. Violetinė

Spalvos lydi mus visur, jos yra mūsų suvokimo pagrindas. Ir kiek atspalvių galima sukurti tik keleto pagrindinių spalvų pagrindu - šimtus ir tūkstančius. Kiekvienais metais dizaineriai kuria naujus spalvotus sprendimus, įdomiai juos įveikia ir suteikia gyvybę unikaliems tandemams.

Mes pasirinkome Jums labiausiai įdomias spalvas, taip pat pasakome apie ryškiausius ir įsimintinus atspalvius.

Balta

Švarumas, šviežumas ir lengvumas nėra baltos reikšmės. Jis yra daugialypis ir savybių, ir jo atspalvių suvokimas. Baltos spalvos, susijusios su angelais, tiksliais ir sąžiningais žmonėmis, yra mėgstamiausia nuotakų spalva. Jis taip pat geriau kontrastuoja su visomis spalvomis.

Baltos suknelės pasirinkimas reikalauja ypatingo dėmesio apdailai. Jis turėtų būti puikus, blizgantis, nėrinis, spalvingas ir nepastebimas.

Šviesus atspaudas, gėlių motyvai nepažeidžia baltos suknelės grožio. Baltas yra gražus ir derinamas su visomis spalvomis, su kuriomis galite koreguoti formą.

Juoda

Juoda spalva visada simbolizuoja mįslę, didžiausią elegancijos ir ypatingo stiliaus pasireiškimą.

Pasirinkę šią spalvą suknelę galite pabrėžti seksualumą ir sukurti nuostabų vaizdą.

Galima ir atvirkščiai, pabrėžti sunkumą ir konservatyvumą.

Kad juoda apranga nebūtų pernelyg sunki ir drumsta, būtina ją atskiesti kontrastingu dekoru ir priedais. Tai padarys nėriniai, gėlės, diržai. Labai daug gali pakeisti paprastą, bet elegantišką gaubtą. Tiesiog neperpildykite jo, jums reikia įveikti vaizdą palankiai. Atsargiai reikia pasiimti batus ir sankabą, papuošalus.

Raudona

Raudona spalva kartu su visais galimais atspalviais yra aistra, energija, seksualumas.

Pasirenkant suknelę, turinčią tokį drąsią spalvą, verta atkreipti dėmesį į pjovimą ir siekti tobulo stiliaus, kūno tipo ir spalvų tipo.

Jei atsižvelgsite į visus niuansus ir pasirenkate gerą suknelę, tada jums bus užtikrintas kitų dėmesys. Raudonojo apranga gali turėti frills, flounces ir kitus dekoratyvinius daiktus, kurie tik atgaivina drąsios suknelės laukinę prigimtį. Toks įvaizdis būtų nebe darbo vietoje, verslo derybose ir susitikimuose.

Tarp daugelio raudonųjų Burgundijos atspalvių populiariausias buvo Marsala ir Koshemerovaya.

Bordo

Bordo mieste yra aiški gyvenimo padėtis, jėga, tikslingumas, atsparumas.

Verslo asmeniui bordo suknelė yra tikras atradimas, nes jis kalba apie tvirtumą, pasitikėjimą ir konservatyvumą.

Jums artimiems žmonėms ši drabužių spalva atrodys patraukli, o tai padės greitai susitarti su savimi. Tačiau nerekomenduojama nuolat naudoti bordo spalvos kasdieniniuose vaizduose, nes ji gali prisidėti prie depresijos pradžios.

Marsal

Sėkmingas ir labai įdomus yra vyno raudonos spalvos atspalvio derinys su rudos spalvos atspalviu, todėl gaunamas Marsala. Hue gali būti lyginamas su elito vynu, kurio amžiuje yra ekspozicija.

Jis jungia suvaržymą ir ekscentriškumą, rimtumą ir eleganciją, švelnumą ir drąsą.Spalva Marsala puikiai išskiria įvairias išorės savybes.

Kašmyras pakilo

Žiūrėdami į spalvą, kašmyras pakilo, atrodo, kad visas švelnumas, kuris egzistuoja pasaulyje, yra šio spalvų tobulumo. Ši spalva turėtų būti rezervuota rudenį, kai tiek mažai gamtoje tampa gėlių dažai.

Šis atspalvis skiriasi nuo įprastos rožinės spalvos, netgi prigludusios prie pieno tonas, kuris atneša ramybę ir patrauklumą. Naudodami kašmyro rožių spalvą, galite atspalvinti ryškesnes rausvas spalvas arba naudoti jį kaip pagrindą, formuojant ramią išvaizdą.

Žalia

Žalia spalva turi raminamąjį poveikį ir energiją. Šios spalvos suknelėje gerai pradėti naujus reikalus, pristatyti darbus projektuose, pradėti naujus santykius ir pradėti „naują gyvenimą“.

Jei žalia spalva jums tinka ir jaustis patogiai, tai esate malonus, ramus žmogus.

Smaragdas

Šis atspalvis palankiai išsiskiria iš likusio jo ypatingo prisotinimo. Rudenį-žiemą smaragdo apranga geriausiai papildyta žalios ir mėlynos spalvos atspalviais. Bet jei norite parodyti puikų vaizdą, tuomet sujunkite smaragdo atspalvį su baltais daiktais.

Gilus kerpės žalias

Kai pilkas atspalvis sujungia su rudos ir pelkės žaliomis spalvomis, paaiškėja unikali spalva - „Deep Lichen Green“ („Marsh kerpės“). Jis gali skirtis priklausomai nuo naudojamos medžiagos. Su šia spalva negalima sujungti ryškių spalvų, bet juodos ir smėlio spalvos, galite saugiai pasirinkti ir sujungti vienu vaizdu.

Kalkės žalia

Jei pridedate šiek tiek geltonos ir pilkos spalvos, gausite šviesiai, švelniai, šiek tiek pastelinį „Lime green“ atspalvį. Jis buvo taip sužavėtas visuomenės, kad dizaineriai ir toliau jį naudoja savo kolekcijose.

Galima sujungti „Lime“ žalios spalvos atspalvį su tomis pačiomis neutraliomis natūraliomis ir ne per intensyviomis spalvomis. Kita galimybė sukurti vaizdus yra tamsios spalvos be blizgančio blizgesio, bet pilkos spalvos tonas.

Džiovinta žolė

Džiovintos žolės spalva įkūnija trapumą, kuris egzistuoja kartu su veikla. Rudenį ir ankstyvą pavasarį šis atspalvis yra idealus variantas. Suknelės gali būti vienintelis atvaizdo elementas arba gali būti papildytos kitais kontrastingais elementais.

Turkis

Viena gražiausių spalvų yra turkis. Jo pagrindu galite sukurti netikėtus ir drąsus vaizdus.

Mėlyna

Šiai spalvai būdinga dviprasmybė: viena vertus, ji yra šiek tiek liūdna, o kita vertus, didinga, iškilminga ir ryški. Vaizdas, sukurtas pagal mėlyną suknelę, bus įkvėptas švelnumo, ramybės ir nepažįstamo asmens pasitikėjimo.

Jei pasirenkate tinkamą suknelę nėra labai tamsus, bet gana prisotintas mėlynas, galite ateiti į vidinę ramybę, pasiekti aukštą dvasingumą ir pajusti pusiausvyrą.

Jei dažnai bendraujate su žmonėmis, rekomenduojame savo paveikslėlyje padaryti mėlyną elementą. Tai padės laimėti pašnekovą, įsitvirtinti kaip protingas žmogus, turintis tvirtą charakterį ir racionalų mąstymą.

Kobalto

Tarp ryškių, neįprastų ir universalių atspalvių lyderis gali būti kobalto. Ši graži, vidutiniškai prisotinta spalva geros priežasties laikoma karališka mėlyna. Suknelė gali būti prabangi ir iškilminga, paprasta, kasdien, bet įsimintina. Atkreipkite dėmesį, kad audinys turėtų būti pasirinktas brangus, tik tada atspalvis yra su visomis spalvomis.

Mykonos mėlyna

Dizaineriai sugebėjo sukurti atspalvį, kuris labai tiksliai perteikia dangaus mėlyną. Tai apima kelis tonus, kurie prasideda nuo tamsiojo dangaus ir stebuklingo indigo spalvos ir baigiasi tamsiai mėlyno dangaus spalva, kurią galima matyti tik aiškioje vasaros naktį. Daugelis dizainerių eksperimentavo su „Mykonos Blue“, todėl pasauliui pristatė intriguojančiai gražius kūrinius.

Biskajos įlanka

Naujas atspalvis su intriguojančiu pavadinimu „Biskajos įlanka“ padarė net nedidelį, bet vis dar perversmą pasauliniame podiume. Čia slypi mėlyniems tonams būdingi taikos užrašai, patrauklumas ir naujo gyvenimo gimimo personifikavimas - viskas, ką galima rasti žaliai.

Kaip rodo praktika, Biskajos įlanka gali būti derinama su jūros bangos spalva ir visa tai papildo gėlių atspaudais. Šį sprendimą pristatė Elie Saab.

Mėlyna

Jei jums reikia sutelkti dėmesį į kažką svarbaus, svajonės ir pasijusti ramybe, pasirinkite mėlyną suknelę. Šis apranga puikiai tinka žmonėms, kurie yra linkę į lojalumą ir įspūdingumą, keliones ir naują patirtį.

Pilka

Pilkos spalvos gali būti labai įdomios, nors jos dažniausiai yra neutralios. Įprasta matyti biuro stiliaus pilkos spalvos spalvos drabužius, netinkamai užmiršusius pilkąsias sukneles ant grindų su plunksnomis, gabalėliais ir ant nugaros. Naudojant turtingus audinius, pilka dar labiau pagerėja.

Turbulencija

Neginčijamas pasaulio dizainerių mėgstamiausias yra drėgno asfalto ar baisaus dangaus spalva, kuri išblaškys baisioje perkūnijoje. Nebijokite nugalėti šio atspalvio dalykų, kurie gerai derinami net ir su vasaros gėlėmis. Ir jūs galite pridėti metalo blizgesį „Turbulence“, kaip buvo padaryta Alexander Wang modeliuose.

Audra

Nerimtos jūros spalva, besiplečiančio dangaus spalvos besivystančios bangos atspalvis, yra įkūnijamas „Stormy Weather“ atspalvyje. Elegantiškas, diskretiškas stilius, glaudžiai susijęs su klasika - tokiai suknelei galite rasti daug tinkamų vaizdų, ypač todėl, kad jis puikiai derinamas su daugybe kitų atspalvių.

Futuristinis sidabras

Nuostabi spalva, kurioje yra žvaigždžių mirgėjimas - taip galima apibūdinti futuristinį sidabro atspalvį. Toks ryškus audinys gali atrodyti pernelyg elegantiškas ir iškilmingas, tačiau dizaineriai ne tik apsirengė mados vakarais. Jų nuomone, kasdieniai išvaizdai gali būti naudojamos futuristinio sidabro spalvos suknelės.

Oranžinė

Unikalus gali būti vadinamas oranžine spalva. Tai tarp tarp agresyvios raudonos ir geltonos spalvos. Bet kokia apelsinų atspalvių suknelė sukels dėmesį ir padidins nuotaiką.

Sezoninės depresijos metu gali būti labai veiksminga išeiti į oranžinę suknelę. Tiesiog nepridėkite šios spalvos į savo paveikslėlį, atskieskite jį su kontrastingais priedais.

Koi

Naujas atspalvis, suteikiantis ryškius akcentus pasauliniams takeliams, vadinamas brokados karpiu. Ši spalva yra įdomesnė ir madingesnė nei oranžinė. Norite būti ryškūs - nusipirkti oranžinę suknelę, norite tapti madingi - rinkitės koi spalvos drabužius. Tinkamų priedų derinys raudonos, žalios ir mėlynos spalvos.

Šviežios morkos

Tai ne tik naudingas produktas, kurį rekomenduojama įtraukti į jūsų mitybą. Dabar vadinama mados spalva drabužiuose. Kai šviežių morkų spalvos modeliai pasirodo ant ratų, žiūrovai pastebimai pagyvina.

Ryškiausi vaizdai šiuo metu yra sukurti remiantis šia spalva, kuri harmoningai atrodo su šviesiai žaliais, pilkais, geltonais atspalviais. Ruda, juoda ir purpurinė - visa tai gali būti šalia drabužių, šviežiai spaustų morkų spalvos.

Oranžinis kadmis

Jei derinate medaus ir garstyčių spalvą, gausite oranžinio kadmio spalvą. Ši naujovė kreipėsi į daugelį dizainerių, todėl tokiuose suvaržytuose ir šiek tiek slopintuose sprendimuose daiktai dažnai randami ant bėgių. Šiame aprangoje galite rudenį konkuruoti savo kūryboje, kurdami ryškias spalvas, susiliejant su gamta ir netgi perkeliant į 60-70 metų madą.

Smėlio spalvos

Kitas madingas atspalvis, leidžiantis moteriai jaustis labiau švelnus, moteriškas ir netgi šiek tiek erdvus - dėl drūmo kritimo, atšiaurios žiemos ir pažadinimo pavasario šis vaizdas bus aktualus.

Creme Brulee

Nereikia apsirengti ryškių spalvų drabužiais, kad jie būtų įsimintini ir ypatingi. Šis įrodymas yra kremo brulė, kuri yra šviesiai geltona, šiek tiek smėlio spalvos, su savo ypatingu elegancija.

Geltona

Ši spalva primena saulę, šilumą, džiaugsmą. Jis yra šviesus ir linksmas, sugeba nustatyti norimą atostogų atmosferą. Ir net jei radote priešingą šios spalvos reikšmę, nebijokite dėvėti geltoną suknelę. Svarbiausia, kad jis sutaptų su jūsų charakteriu ir nuotaika.

Sultinga citrina

Ne visos spalvos gali būti naudojamos pagrindiniuose garderobo elementuose, nes jos sukurtos detalėms. Ši spalva yra sultinga citrina. Jis atrodo puošnus prieduose. Tokie drąsūs sprendimai buvo pristatyti visame pasaulyje. Tai tik sultingos citrinos spalvos maišelis, sukurtas „Proenza Schouler“. Šalia juodų drabužių daiktų atrodo švieži ir šviesūs.

Geltonas ąžuolas (ąžuolas)

Švelnumo įsikūnijimas yra apie geltonos ąžuolo atspalvį. Be to, čia pridėta šiek tiek ryškumo, bet ne taip apakinti, kaip geltona, bet minkšta ir nepatraukli. Natūralus atspalvis, kurį dizaineriai pagaliau sugebėjo sukurti, gali būti derinamas su panašiais, gimtaisiais tonais arba pasirinkti ryškias ir ryškesnes spalvas.

Ne sezono metu galite dėvėti geltonus ąžuolo drabužius, ji visada gali pralinksminti ir panaikinti depresiją be pėdsakų. Ši spalva puikiai atrodo iš megztų daiktų, natūralių trikotažo ir vilnos gaminių.

Violetinė

Vienas iš sunkiausių spalvų, kurias visada pasirinko kūrybingi žmonės, didžiųjų jausmų savininkai ir ne nuolatinis pobūdis, yra violetinė. Per tamsios spalvos atspalviai turi neigiamą poveikį. Tai dar vienas dalykas - šviesios violetinės spalvos. Šios suknelės tinka romantiškoms mergaitėms, šiek tiek vėjuota, svajinga ir šiek tiek nesaugi.

Akai

„Pantone“ paletėje „Akai“ taps violetine. Šis turtingas, gilus ir labai įdomus atspalvis rado vietą daugelyje žymiausių dizainerių kolekcijų.

Pati „Akai“ spalva pakankamai ryški ir netoleruoja kaimynystės su kitomis vienodai ryškiomis spalvomis.. Į šį punktą reikia atsižvelgti kuriant vaizdus. Dizaineriai rado išeitį iš šios situacijos ir sukūrė daug susijusių Akai tonų, kuriuos galima lengvai sujungti tarpusavyje ir su kitais atspalviais. Geras variantas būtų sujungti Akai ir giliai juodą.

Amethyst Orchid

Ametistas - tai tikra moters dekoracija, jos charakterio ir temperamento atspindys. Ši spalva patinka labai temperamentingoms moterims, stiprioms, labai dvasinėms, išmintingoms ir pasitikinčioms.

Pasak kai kurių ekspertų, ametistas neturėtų būti derinamas su kitomis spalvomis, bet mūsų vaizduotė neturi ribų ir draudimų, todėl siūlome sujungti aukso elementus, geltoną, pieną ir žalias atspalvius su ametisto suknelė. Būtina atsargiai rinkti ametistą spalvotus drabužius. Jūs turite turėti ryškią išvaizdą, kuri negali gauti savarankiško brangaus atspalvio.

Lavanda pilka

Pilkai levandų atspalvyje yra oro, praktiškumo ir švelnumo. Ši spalva turi savo charakterį ir dviprasmiškumą. Šviesūs audiniai, blizgučiai ir blizgantys dekoratyviniai elementai, didinantys šviesos žaidimą, suteikia šiai spalvai ypatingą žavesį.

Informacija apie madingas spalvas ir unikalius atspalvius yra neįkainojama. Jis turėtų būti naudojamas atsargiai, griežtai laikykitės rekomendacijų, išklausykite patarimų ir netikrinkite draudimų praktikoje. Žaisti spalvą, pavesti ją ir padaryti jį naudingą.

Komentarai
 1. Larisa
  19.01.2016

  Taip, balta, juoda ir raudona, manau, visada iš konkurencijos. Jiems vis tiek galite pridėti mėlyną.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys