Kelnės

Ką aš galiu dėvėti su mėlynomis kelnėmis?

Ką aš galiu dėvėti su mėlynomis kelnėmis?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Moteriškų kelnių bruožai
 2. Madingi modeliai
 3. Populiarūs audiniai
 4. Ką dėvėti?
 5. Įspūdingi vaizdai

Vasara, jūra ir saulė - tai asociacijos, kurios kyla, kai kalbame apie mėlynąsias kelnes. Taip yra todėl, kad vasarą dėvimi mėlyni kelnės.

Moteriškų kelnių bruožai

Be pastatų modelių savybių, kuriose atsižvelgiama į įvairių tipų moterų figūras, dar viena moterų kelnių modelių ypatybė yra spalvų paletė. Dizaineriai kuria naujas spalvas, atspalvius. Leisti moterims pajusti savo unikalumą ir moteriškumą.

Madingi modeliai

Siauras

Tvirtos kelnės - neabejotina tendencija. Jie skiriasi vienas nuo kito kelnių ilgio: nuo klasikinio ilgio iki 7/8. Taip pat išskiriamos storos tekstūros kelnės. Dizaineriai sušvelnina ryškesnes ir ryškesnes mėlynąsias kelnes. Pavyzdžiui, vis daugiau matome kelnes su spauda.

Siauras

Liekanos kelnės rekomenduojamos mergaitėms, turinčioms ploną figūrą. Merginos, turinčios problemų klubuose, ne rizikuoja ir pasirenka kitų modelių naudą.

Jei mergaitė, turinti kreivą formą, nusprendė dėvėti tokias kelnes, geriau derinti juos su tūrio viršūnėmis, geriau tai padaryti su tunika.

Platus

Šis modelis dažnai turi klubų išplėtimą. Geriausia nešioti plačias kelnes iš plonų, tekančių paprastų pjaustymo audinių.
Platus kelnių bruožas yra tai, kad jie vizualiai išilgai jūsų siluetą ir tada jūs tapsite dar plonesni.

Ilgas

Ilgos kelnės dažnai vadinamos klasikiniu modeliu. Tačiau pastaruoju metu galime pamatyti kelnes, kurios beveik padengia jūsų batų pirštą. Jie gali būti dekoruoti spynomis arba lizdais kelnių apačioje.

Sutrumpintas

Galima sutrumpinti visus čia išvardytus kelnės modelius. Jis gali būti siauras apkarpytas liesas ir platus Bermuda.

Culottes

Siauros prie klubų ir išsipūtusios kelnės sutrumpintos. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad dėvi sijoną.

Su rodyklėmis

Šis modelis apima tiesiai supjaustytas kelnes su raukšlėmis, rodykles kojos viduryje. Tai puikiai tinka biuro lankams.

Chinosas

Šis modelis skiriasi nuo kitų, nes jis gaminamas tik iš natūralių audinių ir atrodo ne lyginamas. Dažniausiai kelnės įsiurbia, kad suteiktų neatsargų lanką.

Flare

Blyškios kelnės grįžo ant podiumo. Dabar naujojoje versijoje - su kelio išplėtimu. Dizaineriai pridėjo diržų kišenes. Dažniausiai šios kelnės yra siuvamos iš sunkiųjų audinių, kad būtų sukurtas krintančio audinio poveikis.

Sportinio stiliaus

Kelnės su juostelėmis, įdėklai vis daugiau ir daugiau prasidėjo mados šou. Šis klasikinio ir sporto dekoro derinys netinka kiekvienai madai. Labai originalus ir efektyvus modelis domina ekstravagantiškas mergaites.

Aukšta juosmens

Ir aukštas juosmuo vėl mados! Šį kartą dizaineriai prie šio modelio pridėjo plačią juostą. Diržas gali būti su sagtimis arba lankais.

Populiarūs audiniai

Šiuolaikiniai gamintojai audiniams gaminti naudoja naujas technologijas. Jie gali būti skirtingi ir turi tam tikrų savybių, pavyzdžiui, ruožas yra skirtas tik siauroms arba siauroms kelnėms. Žemiau pasakysime tik apie tam tikras medžiagas, iš kurių siuvamos moteriškos kelnės, įskaitant mėlyną.

Denim

Deniminės kelnės yra praktiškos ir patogios.Džinsiniai kelnės yra vertinamos dėl jų gebėjimo slėpti trūkumus ir pabrėžti figūros orumą. Šios kelnės dažnai vadinamos atsitiktiniu stiliumi.

Megzti

Neseniai namams priklausė trikotažo kelnės. Dabar matome megztas kelnes skirtingais drabužių stiliais, pavyzdžiui, romantišku ar atsitiktiniu.

Medvilnė

Natūralus audinys, malonus kūnui. Dauguma vasaros kelnių yra siuvamos iš medvilnės, pvz., Vamzdžių ar chinosų.

Corduroy

Stilinga ir maloni kūno medžiagai. Kelnės iš jos atrodo įspūdingos. Iš šio audinio siuvinėkite kelnes šaltuoju metų laiku.

Patalynė

Malonus kūno audiniui, ne ruožas. Todėl linų kelnės yra vertinamos dėl to, kad jos neplanuoja keliuose. Vasariniai kelnių modeliai yra siuvami iš tokių audinių, pavyzdžiui, sutrumpinti arba plati.

Viršutiniai atspalviai

Mėlynos spalvos pranašumas yra tas, kad ji atrodo nepriekaištinga ant bet kurio moters figūros, nepriklausomai nuo amžiaus ir pasirinkto modelio.

 • Šviesiai mėlyna yra atspalvis, kuris geriausiai tinka plonoms mergaitėms. Tai švelnus ir kuklus atspalvis. Šis atspalvis turi kitą pavadinimą - „Paryžiaus“
 • „Sky blue“ yra raudonų plaukų mergaičių spalva, todėl jie tampa dar ryškesni. Kitas šio atspalvio pavadinimas yra „ramybė“. Jis tinka romantiškiems žmonėms, ramus ir svajingas. Pats šešėlis buvo labai populiarus XX a. Pradžioje. Jis atgaivina ir suteikia lengvumo.
 • Ryškiai mėlyna yra džiaugsmo, regėjimo šviežumo spalva. Kitas pavadinimas yra Bristol Blue. Šios spalvos puikiai tinka mergaitėms, kurių dydis yra didesnis.
 • Milori yra tamsiai mėlynas atspalvis, arčiau mėlynos spalvos.
 • Kukurūzų žiedas - švelnus ir paslaptingas.
 • Cianas, atspalvis tarp mėlynos ir žalios spalvos. Kitas pavadinimas yra jūros žalias.

Ką dėvėti?

Drabužiai

Norėdami sukurti verslo stilių geriausia derinti su kontrastingo atspalvio švarku, pavyzdžiui, geltonu, oranžiniu ar baltu.

Gilus švarkas ir mėlynos kelnės sukurs atsitiktinį lanką. Praskiedžiama balta klasikine palaidine.

Mėlyna striukė ir mėlynos kelnės sukurs atsitiktinę išvaizdą. Praskiedžiama balta klasikine palaidine.

Apkarpyti mėlynos kelnės geriausiai dėvėti su marškinėliu, kurio ¾ ar trumpas.

Baltos palaidinės ar viršūnės kartu su mėlynos kelnės atrodo elegantiškos. Pavyzdžiui, sukurkite romantišką išvaizdą su balta trumpu palaidine, pagaminta iš gidų ir madingų plačių kelnių.

Kasdieniems lankams taip pat bus įdomi palaidinė, marškinėliai. Galite pasirinkti, kad ji atitiktų kelnes, pvz., Mėlyną arba gėlių spaudą kartu su baltais batus.

Liemenė ryškiomis spalvomis ir viršutinis neutralus atspalvis atrodys tinkamas, ypač jei pridėsite spalvotus batus.

Taigi, norėdami atrodyti stilingai ir moteriškai, pasirinkite viršutinę lanko dalį neutraliomis spalvomis, pavyzdžiui, pilka, balta arba smėlio spalvomis.

Dėvėti baltas ir juodas kelnes su šviesiai mėlyna kelnėmis. Dėl drąsių svogūnų pasirinkite geltoną, oranžinį arba raudoną viršų.

Batai

Avalynė ar mokasinas padės sukurti ne tik atsitiktinį stilių ar sportinį, bet ir romantišką. Pavyzdžiui, pasirinkite dangaus mėlyną maišelį ir baltą marškinėlį su spauda.

Kontrastiniai batai arba sandalai su kulnais padės sukurti ryškų ir išraiškingą vaizdą. Pavyzdžiui, renkantis baltą marškinėlį ir kelnės iš žydros spalvos atspalvio, sutelkkite dėmesį į batus - pasirinkite geltonus batus.

Norėdami sukurti kontrastingą lanką, dėvėkite džinsinio kelnės su koralų rankovėmis be palaidinės su juodais sandalais.

Priedai

Odinis maišelis, esantis palaidinės tonas, atrodys protingas. Pavyzdžiui, šviesios šilko palaidinės ir maišelis vienoje spalvų schemoje puikiai tinka su mėlynomis kelnėmis.

Šalikas bus geras papildymas jūsų rinkiniui. Pasirinkite skara, kad priderintumėte kelnės atsitiktiniam stiliui. Be to, pasirinkite priedus pagal savo stilių.

Įspūdingi vaizdai

Baltas palaidinukas ir mėlynos kelnės, smėlio spalvos sandalai ir pirštinės tamsoje atspindi jūsų atsitiktinį rinkinį.

Palazzo kelnės (pločio) ant odos diržo kartu su viršutine dalimi leis jums šviesi. Dėvėkite batus su kulniukais, ryškių spalvų maišelis pavers jūsų lanką nuo kasdien iki vakaro.

Mėlyna pailga liesa, lengva palaidinė ir nupjauta odinė striukė su geometriniu atspaudu vaikščioti. Batai, kuriuose yra kombinuotų atspalvių kulniukai, savo komplektui suteiks elegancijos.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys