Moterų apranga ir avalynė

Vaikų sporto kelnės

 Vaikų sporto kelnės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Paaugliams
 3. Audinys
 4. Spalva ir spausdinimas
 5. Kaip pasirinkti berniukus ir mergaites?
 6. Ką dėvėti?

Negalima tik sutikti, kad sportinės kelnės yra neatskiriama vaiko spinta. Be to, jie yra būtini ne tik sportui, bet ir įvairiems skyriams. Šis dalykas tinka ne tik namuose, bet ir gatvėje.

Modeliai

Šiuolaikinė rinka siūlo platų spektrą vaikų sporto.

Jei lėšos leidžia, pirkdami atkreipkite dėmesį į gamintojo prekės ženklą: tuo labiau žinoma tai, tuo geriau, dažniausiai drabužių kokybė, ir kuo ilgiau jis truks net ir nuolat. Nereikia įvesti, pavyzdžiui, tokių pavadinimų kaip Adidas arba Nike.

Paaugliams

Sporto lengvatos šioje amžiaus grupėje turi savo savybes. Skirtingai nei jaunesni vaikai (kai vaikai, vadovaudamiesi savo tėvais, pasirenka patogiausius drabužius pagal fizinio aktyvumo tipą), mados troškimas jau atsibunda paaugliams.

Merginos renkasi veliūro variantus: jie puikiai jaučiasi ant kūno ir paprastai yra pagaminti mergaičių atspalviais, naudojant spaudinius. Labai madingi duomenys rodomi: pavyzdžiui, bagginess sėdmenų srityje.

Kai kurios mergaitės nori nešioti sandarius modelius, kitus, linkusius į korpuliaciją, pasirinkti sporto haremo kelnes, erdvesnes ant klubų ir sėdmenų, ir kitas kelnes rytietišku stiliumi - erdvią pjūvį, plačią elastinę juostą ant kulkšnies.

Kalbant apie paauglių berniukus, jų kelnės dažnai tiekiamos su daugybe kišenių ir užtrauktukų.

Audinys

Atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios siuvamos sportinės kelnės. Jie būtinai turi būti susiuvami iš kokybiškų medžiagų, geriau nei medvilnė, gryna forma arba su sintetiniais pluoštais, skirtais elastingumui (poliesteris, spandeksas). Šie audinių tipai nepažeis jūsų sūnaus ar dukros sveikatos, nes paprastai nesukelia alerginių reakcijų.

Jei šis drabužis yra būtinas sporto treniruotėms viduje ar tik vaikų darželyje, galite pasirinkti plonesnį modelį.

Jei norite pasivaikščioti po atviru dangumi (ne vasarą), sportas gatvėje turėtų įsigyti izoliuotą versiją (su vilna, vilna).

Spalva ir spausdinimas

Šiuolaikinės vaikų mados pramonė siūlo plačiausią spalvų asortimentą. Populiariausios yra tradicinės juodos, baltos, raudonos, įvairios pilkos, mėlynos, mėlynos ir rudos spalvos.

Detalės (gumos juostos, kišenės, lempos) dažnai gaminamos skirtingomis spalvomis. Dažnai yra kelnės su spaudiniais. Populiariausi yra berniukų kamufliažas, gėlių, gyvūninės (mergaičių).

Kaip pasirinkti berniukus ir mergaites?

Sporto stiliaus mergaičių ir berniukų skirtumai nėra tokie, kaip kasdieniame gyvenime, apskritai galime pasakyti, kad vaikų sporto mada yra unisex. Skirtumas yra gana mažas, susijęs su tradicinių spalvų pasirinkimu (įvairiais rožinės spalvos, geltonos spalvos - mergaitėms, mėlyna - berniukams).

Tuo pat metu abiejų lyčių spalvos yra universalios (tai juoda, raudona, įvairūs pilkos spalvos atspalviai ir tt). Be to, kelnės mergaitėms gali turėti kai kuriuos dekoratyvinius elementus (siuvinėjimą, rhinestones, fliterius).

Šie parametrai yra svarbesni:

 • Svarbiausias rodiklis, renkantis sportines kelnes, yra komfortas. Leiskite vaikui juos išbandyti - drabužiai neturėtų laikyti judesių, leisti kūdikiui atsisėsti, judėti su rankomis ir kojomis.
 • Pirmenybė teikiama kelnėms su akių įdėklais - tai ne tik dekoratyvinis elementas.Šie įdėklai pagerina oro cirkuliaciją po drabužiais ir leidžia kūdikio odai kvėpuoti.
 • Šio tipo drabužių nereikia įgyti „augimui“ - sportui ar tiesiog aktyviam judėjimui kyla sužalojimo pavojus. Be to, negaunate pernelyg plačių kelnių: važiuojant vaikas gali suklupti ir kristi.
 • Kelnės turi būti patogiai pritvirtintos kaklaraiščiu arba plati elastine juosta (minkšta ir gerai ištempta).
 • Pageidautina, kad derva būtų nuleista prie kulkšnių.
 • Geriau, kad kepurėliuose būtų kišenės, kad jūsų vaikas galėtų įdėti tam tikrus dalykus (tas pats dažnai reikalingas nosinė).
 • Ir galiausiai, nepamirškite apie higieną: jei įmanoma, įsigykite keletą porų tiek plonų, tiek izoliuotų modelių. Nuplaukite juos kuo dažniau, nes tokie drabužiai nuolat mirkomi prakaitu, kuris skatina spartų bakterijų augimą.

Ką dėvėti?

Vasaros oru puikus pasirinkimas viršūnei bus marškinėliai, bet jums nereikia dėvėti pernelyg storo ir per plataus. Berniui puikus pasirinkimas būtų imtyninis marškinėlis (galų gale žinoma, kad berniukai yra aktyvesni nei mergaitės, taip pat padidėjęs prakaitavimas).

Vėlesniame ore šoktelė, megztinis, sportinė liemenė arba striukė yra madinga virš marškinėlių. Būtina atkreipti dėmesį į batus - tai, žinoma, turėtų būti avalynė (pageidautina oda) arba sportbačiai.

Kaip žiemą, sunkūs sportiniai bateliai būtų tinkami šiltoms sportinėms kelnėms, pagal kurias vaikas turėtų dėvėti ilgas šiltas kojines.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys