Kelnės

Boho kelnės

Boho kelnės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Stiliaus funkcijos
  2. Modeliai
  3. Ką dėvėti?
  4. Įspūdingi vaizdai

Laisvė, komfortas, harmonija - tai būdingi boho bruožai. Tačiau tai net stilius, bet įvairių krypčių, tokių kaip hipiai, etninės, safari, čigonų, šalies, kolonijinės, grunge, vakarų ir gotikos, mišinys.

Tai gyvenimo būdas, kuriame vertinamas gyvenimas, todėl nėra natūralių kailių ir odos, tik dirbtinis. „Boho“ yra menas, jungiantis nesuderinamus dalykus ir priedus: lengvas suknelė ir masiniai batai arba kaubojus, blizgantys džinsai ir gladiatorių sandalai, sijonas ir sportbačiai.

Stiliaus funkcijos

Stiliaus bruožai yra nedidelis sluoksniavimasis, natūralūs audiniai, vienybės jausmas su gamta. Drabužiai neapriboja judėjimo; vaizdai yra šviesūs, erdvūs, romantiški ir moteriški. Pagrindinis dėmesys skiriamas visų tipų nėrinių, griovelių, floures, pakraščių, siuvinėjimų ir megztų daiktų rūšių.

Spalvos, ramios ir slopinamos, yra atskiestos ryškiais priedais. Boho priedai yra labai svarbūs, nes jie suteikia vaizdo išsamumą. Didžiosios kaklaskarės, masyvios kaklo papuošalai, turbanai, galvos juostos su gėlėmis, plačios briaunos kepurės, krepšiai, krepšiai - visa ši įvairovė derinama kaip įkvėpimo ir fantazijos.

Modeliai

Boho stiliaus kelnės gali būti Aladdin (afganai, zouava), džinsai, antblauzdžiai, draugai, liesos, aksominės kelnės arba net veliūra. Džinsai gali būti tiek siauras, tiek platus, dažnai nuvalomi arba suplėšyti.

Kelnės yra erdvios, su juosta, pynimu, paprastu, su etniniais motyvais arba gėlių spauda. Nesvarbu, ką norite, pagrindinis dalykas yra būti patogus.

Ką dėvėti?

Galima kalbėti be galo apie drabužius boho stiliaus, bet koks vaizdas bus apribotas tik jūsų vaizduotės.

„Boho“ - tai laisvės ir romantizmo stilius, todėl tunika, siuvinėta karoliukais ir akmenimis, palaidi viršūnės su siuvinėjimu, ploni megztiniai ir megztiniai, permatomi marškiniai, ilgos rankovės, dirbtinės kailio striukės, liemenės atrodys organiškai.

Batai turėtų būti patogūs: baleto butai, plokšti sandalai su Afrikos modeliais, senovės Graikijos ar Romos stiliaus, kaubojus batai, ugniai batai.

Įspūdingi vaizdai

„Boho“ yra gera, nes, nepriklausomai nuo figūros tipo, galite sukurti savo unikalų vaizdą, pabrėžiantį gamtos grožį ir unikalumą. Needlewomen, kurie meistriškai megzti, nerti arba adti, turi galimybę sukurti originalius šio stiliaus dalykus.

Žemiau pateikiami įspūdingų lankų pavyzdžiai, pagal kuriuos galite sukurti savo unikalų boho vaizdą.

  • Blizgantys džinsai, viršutiniai, sandalai etniniu stiliumi, volumetrinis megztinis, 2-3 pakabučiai, pynti plaukų pynimu - visa tai sukurs miesto svajotojo, romantiško ir moteriško įvaizdį.
  • „Alladin“ kelnės, suknelės ar aukštakulniai bateliai, žiedai ir apyrankės arabų stiliaus, erdvios palaidinės - Rytų įsikūnijimas, paslaptingas ir patrauklus.
  • Buggy kelnės su gėlių atspaudais, trumpa viršūnė - nuotykių kūrėjo įvaizdis yra pasirengęs.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys