Prekiniai ženklai

Viskas apie Vinylux nagų lakus

Viskas apie Vinylux nagų lakus

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pagrindinės funkcijos
 2. Spalvų paletė
 3. Lakų privalumai
 4. Uždenkite trūkumus
 5. Taikymo technika
 6. Apžvalgos

„Vinylux“ nagų laką sukūrė gerai žinoma kompanija CND ir yra laikoma labiausiai pageidaujamu prekės ženklu tarp savo kolegų.

Pagrindinės funkcijos

Kiekvienai mergaitei ar moteriai, kuri stebi savo išvaizdą, svarbu turėti tvarkingą manikiūrą. Taikant dekoratyvinę dangą norite, kad jis neprarastų savo spalvos ir kuo ilgiau laikytų nagus. „Vinylux Varnish“ yra patvari dviejų komponentų danga.

Naujasis gaminys, CND, gali ilgai laikytis nagų, o priimtina kaina leidžia ją naudoti tiek grožio salone, tiek namuose. Dekoratyvinė danga „Vinylux“ džiovina natūraliomis sąlygomis be specialių lempų. Unikali kompozicija yra visiškai saugi ir išlaiko spalvą visame manikiūro dėvėjime.

Spalvų paletė

Šiuo metu „Vinylux“ spalvų paletę sudaro daugiau nei 130 atspalvių. Visi jie yra gamintojo CND darbo su pirmaujančiais pasaulio mados dizaineriais rezultatas. Jau daugiau nei dešimt metų bendrovės kapitonai dalyvauja įvairiose mados šou ir prestižinėse mados parodose JAV, Italijoje ir Australijoje. Todėl spalviniai sprendimai „Vinylux“ lakai yra ne tik populiariausi, bet ir madingiausi.

Be to, galima maišyti lako paletės pagrindines spalvas arba į jas pridėti pigmentų. Taigi amatininkų ir klientų vaizduotė nieko neriboja.

Periodiškai kolekcija atnaujinama ir atnaujinama naujais sprendimais, kurie yra svarbesni ir paklausūs ateinančiais sezonais. Tai leidžia prekės ženklui išlikti populiarus ir neprarasti savo vadovavimo nagų pramonės srityje.

Visa „Vinylux“ gaminių linija susideda iš kelių blokų, kurių kiekvienam būdingas atspalvių gylis ir ryškumas, papildomas poveikis ir skirtas konkrečiai auditorijai.

Tarp visų „Vinylux“ atspalvių buvo labai madingų „biuro“ atspalvių, pastebimų tamsių monochromatinių dangų, ryškiausių ir ryškiausių spalvų. „Vinylux“ kolekcijoje yra įvairių efektų (virpesių, chameleono lakų, matinio ir putojančio). Toks platus pasirinkimas leidžia pasirinkti tinkamą manikiūrą bet kokiai progai.

Lakų privalumai

Sukūrus „Vinylux“ kompaniją „CND“ skaičiavo visas formulės detales, kad būtų užtikrintas aukštos kokybės atsparus danga ir puikus manikiūras. „Vinylux“ lakų teigiamoms savybėms būdingos šios savybės.

 • Tinkamo panaudojimo atveju lakas ant nagų neužsikimšęs ir netrūksta iki 7 dienų. Per visą dėvėjimo laikotarpį danga nepraranda savo pradinės spalvos ir blizgesio. Be to, „ProLight“ technologijos dėka intensyvumas pagal šviesos intensyvumą palaipsniui didėja. Tai įvyksta fotoiniciatorių, kurie yra Vinylux formulės dalis, veikimu. Jų dėka dekoratyvinė danga laikui bėgant nepasidaro geltona.

 • Norėdami sukurti „Vinylux“ manikiūrą, nereikia naudoti lakų pagrindo - kompozicijos formulė yra dviejų komponentų, todėl pirmasis sluoksnis tarnauja kaip pagrindas ir dekoratyvinė spalvinė danga.
 • Dėl formaldehidų ir dervų, dibutilo eterio ir metilbenzeno nebuvimo Vinylux lakas yra visiškai saugus nagams.
 • Lakas yra lengvai uždedamas ir ant nagų plokštės yra lygiame ploname sluoksnyje. Nagai tuo pačiu metu atrodo natūralūs.
 • Plačiausia spalvų paletė su įvairiomis tekstūromis ir poveikiais yra nuolat atnaujinama ir atnaujinama naujais sprendimais, atitinkančiais sezoną.Pasirinktas atspalvis visiškai atitinka nagų plokštės dangos spalvą.

„Lucky Vinylux“ galima naudoti atskirai namuose. Tam nereikia jokių specialių įgūdžių ar specialių prietaisų. Džiovina dangą natūraliomis sąlygomis.

 • Paviršius visiškai džiūsta per dešimt minučių. Ši savybė yra svarbi tiems, kurie patyrė lėtą dangų džiovinimą. Tokie klientai yra susipažinę su tepimo viršutinio sluoksnio ar „minkštos“ dangos viduje problemomis, taip pat kai ant paviršiaus atsiranda kai kurių tekstūrų. Ploni ir greitai džiūsta Vinylux, tokios problemos kyla.

 • Mažas vartojimas. „Vinylux“ yra gana ekonomiškas įrankis - vidutiniškai keturiasdešimt dangų užtenka vieno buteliuko lako ir vieno butelio viršutinio sluoksnio su 15 ml.
 • Lakas tinka manikiūro ir pedikiūro kūrimui. Lakai ne tik suteikia gražią nagų dangą, bet ir apsaugo juos nuo galimų pažeidimų.
 • Norėdami pašalinti padengtą standartinį įrankį. Tik svarbu, kad sudėtyje būtų acetono. Tačiau klientai yra prieinami ir įmonės gaminys CND. Šis įrankis pašalina šelaką ir akrilą, tačiau jis taip pat tinka „Vinylux“ šalinimui. Be to, jame yra drėkinančių savybių ir malonaus gaivaus agurkų skonio.

Uždenkite trūkumus

Nėra nieko tobulo, taigi Vinylux lakai, turintys daugybę teigiamų savybių Galite pabrėžti kai kuriuos trūkumus.

 • Kad atitiktų lako naudojimo technologiją, Vinylux reikia viršutinės dangos. Priešingu atveju lako patvarumas sumažėja ir dekoratyvinė danga greitai praranda nepriekaištingą išvaizdą. Pats lakas yra santykinai nebrangus, tačiau jo kaina padidėja dėl papildomo CND Vinylux Weekly Top Coat įsigijimo.

 • Kai kuriais atvejais, pašalinus dekoratyvinę dangą, natūrali nagų plokštelė dažoma lako spalva. Be to, šią problemą sunku išspręsti. Pasak gamintojo, tai gali atsitikti tik su nagais, kurie paraiškos pateikimo metu jau buvo prastos būklės - buvo ploni ir laisvi. Dėl didelio pigmento molekulių dydžio neįmanoma patekti į sveikos plokštės skalę.
 • Bendrovės „CND“ šepečiai būdingi visiems klientams. Todėl dažnai pastebima, kad laką sunku naudoti ant nagų. Ypač tie, kurie pirmą kartą naudoja produktus.

Taikymo technika

Profesionaliam manikiūrei su „Vinylux“ trumpam laikotarpiui reikalingas visų būtinų medžiagų ir įrankių paruošimas. Į standartinį komplektą įeina manikiūro rinkinys, vinis, nagai, riebalai nagams, Vinylux Color lakas ir specialus sluoksnis iš CND. Jei naudojami papildomi dizaino elementai, jie taip pat turi būti paruošti iš anksto. Kokybiškas profesionalus manikiūras neveiks tinkamai paruošus rankas ir nagus.

Pasak nagų tarnybos meistrų, tobulo atsparaus manikiūro kūrimo procesas su „Vinylux“ turėtų būti sudarytas iš kelių etapų.

 • Standartinis higieninis manikiūras. Suteikite nagams norimą formą ir ilgį.

 • Nagų lakštų paruošimas nagų lako naudojimui. Naudojant failą, būtina pašalinti viršutinį riebalų sluoksnį nuo nagų. Buferis naudojamas tolesniam kiekvieno nago paviršiaus poliravimui. Geriausias plokštelės sukibimas su lako sudėtimi užtikrinamas specialia riebalų šalinimo priemone. Profesionalai rekomenduoja CND „Scrubfresh“, gruntą arba „bonder“ kaip geriausius variantus.

 • Pirmasis sluoksnis yra „Vinylux“. Taikyti laką reikia tik sklandžiai judėti nuo nagų pagrindo iki galo. Pirmojo panaudojimo rezultatas gali būti paviršius su dėmėmis ir juostelėmis. Tai yra norma, nes pirmasis sluoksnis yra sluoksniuotas ir dalis jo atlieka pagrindo ir spalvos dangos dalies funkciją. Džiūvimui trunka dvi minutes.

 • Antrasis sluoksnis yra „Vinylux“. Po dažymo ir visiško lako džiovinimo natūralia šviesa, danga gauna norimą spalvą, blizgesį, vienodą ir lygų paviršių.

 • Viršutinis dangtis. Naudojant viršutinį sluoksnį, ilgiau naudojamas lakas. Tokiu atveju turite užsandarinti visų nagų galus, kad būtų išvengta skaldos išilgai plokštės kraštų. Pritaikius paviršių, reikia visiškai išdžiūti, tai užtruks apie dešimt minučių.

Nagų odelė gali būti apdorojama specialia įtvirtinta aliejumi ir rankų oda - su grietinėlė. Manikiūras paruoštas „Vinylux“.

Apžvalgos

Dauguma „Vinylux“ prekės lakų atsiliepimų yra teigiami. Visų pirma, grožio salonų pirkėjai ir klientai, pavyzdžiui, gana patvari danga, didelis spalvų pasirinkimas ir galimybė pašalinti laką įprastinėmis priemonėmis, nelankant salono, kaip tai yra akrilų ar šelako atveju.

Produktų trūkumai yra didelės lakų kainos ir viršutinės dangos savybės, kad per greitai sutirštėtų - tiek naudojant, tiek sandėliuojant uždarame butelyje.

Žiūrėkite, kaip kitame vaizdo įraše padaryti neutralų manikiūrą su Vinylux lakais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys