Prekiniai ženklai

Charakteristikos Orly nagų lakas

Charakteristikos Orly nagų lakas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Orly lako savybės
 2. Kaip padengti dangą?
 3. Teigiamas ir neigiamas
 4. Pagrindinės ir sezoninės paletės
 5. Apžvalgos

„Orly“ prekės ženklas yra vienas iš pirmaujančių nagų dizaino produktų gamintojų. Ji pasižymi tinkama kokybe, tinkama kaina, plataus spektro pigmentais iš kitų produktų, kad sukurtų gražią patvarią nagų dailę. Įrenginys apima beveik visas galimas nagų dizaino medžiagas ir įrankius. Diapazonas nuolat atnaujinamas, diegiamos naujoviškos kompozicijos technologijos. Praktiškai visose profesionaliose parduotuvėse yra standartiniai ir atsparūs šio prekės ženklo lakai, trapūs, nesveikai nagai, nagų ir rankų priežiūros linijos.

Orly lako savybės

Pagrindiniai šios markės lakų bruožai yra labai trumpas džiovinimo laikotarpis, lengvas taikymo procesas, geros tankio struktūra. Lakų produktų kokybė yra labai didelė, todėl atnaujinamos ne tik spalvų kolekcijos, bet ir kompozicija. Skirtingas produkto bruožas yra tai, kad nėra agresyvių, formaldehido tipo medžiagų, kurios būtų žalingos plokštei.

Produktai yra rekomenduojami alergiškiems, nėščioms moterims, maitinančioms moterims.

Kaip padengti dangą?

Pagal Orly rekomendacijas, Tokiu būdu turėtų būti naudojamos paprastos dangos:

 1. nuriebalinti specialiu preparatu Prep;
 2. padengti plokštes pagrindiniu „Bonder“ sluoksniu, kuris puikiai suderina paviršių, užtikrina tvirtą sukabinimą ir apsaugo nagus;
 3. tada pigmento danga padengiama dviem sluoksniais, antra, ant kurios turi būti padengtas visiškai išdžiovintas pirmas sluoksnis;
 4. užpildykite savo „Polishield“ dengtą manikiūrą.

Viršus ir pagrindą galima pašalinti iš procedūros, nes įprastas lakas puikiai išlaiko nagus be preliminarių dangų, tačiau pagrindas bus tolygesnis ir viršutinis - gražus blizgesys.

Be to, viršutinis sluoksnis užtikrina greitą lako džiovinimą ir apsaugo jį nuo degimo.

Šio ženklo gelio lakas ne tik atlieka dekoratyvinę funkciją, bet ir apsaugą. Jame yra daug maistinių medžiagų, vitaminų. Programos algoritmas yra toks:

 1. visų pirma, plokštelė nudruskinama specialiu įrankiu;
 2. tada taikomas gruntas;
 3. po 30 sekundžių galite įdėti bazę;
 4. išdžiovinti specialioje lempoje;
 5. po džiovinimo pašalinkite lipnumą;
 6. tada pigmentas dengiamas dviem sluoksniais, o kiekvienas sluoksnis džiovinamas lempoje;
 7. dizainas;
 8. visi baigti apdailos sluoksniu, nago kraštas užsandarintas;
 9. lipnumas pašalinamas iš apdailos;
 10. pritaikytas odelių aliejus.

Teigiamas ir neigiamas

Kaip ir bet kuris kitas prekės ženklas, „Orly“ turi savo privalumų ir trūkumų.

Argumentai "už":

 • turtinga spalvų paletė, įvairių atspalvių, galite pasirinkti beveik bet kokį skonį ir stilių: pastelė, klasika, blizgus, turtingas, matinis aksomas, blizgus, blizgantis, bespalvis variantas;
 • išleidimo formų įvairovė: parduodami skirtingo dydžio buteliai - nuo 5 iki 18 ml;
 • patogi konstrukcija, užtikrinanti patogų naudojimą be dėmių;
 • aukštos kokybės hipoalerginė kompozicija, kuri nekelia žalos nagams;
 • produkto prieinamumas: kiekviename profesionaliame prekybos centre galite rasti šio prekės ženklo produktus.

Suvart:

 • priklausomai nuo atspalvio, gali kilti sunkumų, nes paprastai rožinės neutralaus gaminio šviesos spalvos yra nuodėmės;
 • po manikiūro, turite palaukti mažiausiai 2 valandas, per kurias turėtumėte laikyti rankas.

Pagrindinės ir sezoninės paletės

Į standartinę „Orly“ liniją įeina visos pagrindinės spalvų kategorijos: blizgesys, matinis paviršius, gilūs, intriguojantys atspalviai, pastelinės spalvos tonai, klasikinės versijos. Kiekvieną sezoną paletė atnaujinama pagal nagų mados reikalavimus.Todėl prieš sezonus yra nauja Orly lakų serija, kuri apima ir faktinius atspalvius. Pavasario ir vasaros kolekcijos yra ryškesnės ir subtilesnės, išraiškingos ir pastelinės, puikiai tinka saulėtoms nuotraukoms. Ruduo-žiemos linija labiau nutildyta, dūminė, taip pat sultinga ir turtinga.

 • Serija "Manikiūras miniatiūriniame". Idealiai tinka zondui, nes butelio tūris yra tik 5 ml. Galite pasirinkti bet kurį iš 100 atspalvių ir išbandyti, kaip jis tinka jūsų įvaizdžiui, odos tipui, nuotaikai. Be to, tai puiki galimybė keliautojams.
 • Prancūzų manikiūras. Šio tipo dizainas turi specialius baltų dangų rinkinius, skaidrias versijas, pagrindą ir viršų. Atspalvis gali būti pasirinktas visiškai: neutralus skaidrus, rožinis, persikas, kietas, nuogas.
 • Blizgučiai ir blizgesiai vaizduojami kolekcijomis. Megapikselis, „Galaxy FX“. Jie išsiskiria blizgančiais dideliais blizgučiais, spalvotais, blizgančiais daleliais. Su šiomis galimybėmis galite sukurti nuostabų vakaro nagų meno kūrinį arba naudoti kaip dekorą kasdieniam dizainui.
Megapikselis
Galaxy FX
 • Tie, kurie mėgsta matinį apdailą, turėtų atkreipti dėmesį Matinė linija. Apima 140 stebėtinai kilnų, statusą, labai įspūdingus atspalvius.
 • SPA kolekcija pristatė produktus, puikiai maitinančius, drėkinančius ir stiprinančius plokštelę, čia rasite įrankius, skirtus eksfoliacijai, ploniems, trapiems, probleminiams nagams su kalcio ir šilko įtvirtinimu. Naudojant šios linijos įrankius galite pakeisti brangias salono procedūras. Be to, „Orly“ produktai leidžia profesionaliai prižiūrėti rankų odą, naudojant krūmynus, kremus, aliejus.
Matinis
SPA

Visuose profesionaliuose nagų parduotuvėse pateikiami papildomi mėgėjų, bazių, viršutinių dangų, stūmikų, riebalų šalinimo, manikiūro šalinimo, odelių aliejaus, profesionalių šepečių rinkiniai.

Apžvalgos

  Apskritai prekės ženklo gaminamų lėšų peržiūra yra teigiama. Profesionalai ir mėgėjai visų pirma atkreipia dėmesį į aukštą „Orly“ produktų kokybę, ilgą dangos dėvėjimo laikotarpį, paprastą naudojimą. Be to, beveik visi atsakymai sutinka, kad danga nesugadina pradinės nagų būklės. Be to, jis ištaiso jau egzistuojančius trūkumus: jis suderina plokštę, neleidžia nuvalyti, sulūžti.

  Prieinamumas ir priimtina kaina, galimybė pasirinkti tinkamą atspalvį iš paletėsPatogus taikymas be dėmių, juostelės yra pranašumai, kuriuos pastebi beveik visi pirkėjai. Be to, lakai lengvai pašalinami, o tai sumažina korekcijos laiką.

  Peržiūrėkite „Orly“ nagų lakus kitame vaizdo įraše.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys