Prekiniai ženklai

Yra OPI nagų lakai

Yra OPI nagų lakai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Spalvų paletė
 2. Skirtumai ir privalumai
 3. Trūkumai
 4. Pagrindiniai valdovai
 5. „Shade“ pasirinkimas

Labai rūpestingos mergaičių rankos visada buvo dėmesio centre. Tačiau atkreipkite dėmesį į nagų sveikatą, nepamirškite apie jų išvaizdą. Dėl kokybiško manikiūro svarbu pasirinkti išbandytas lakų firmas. Neabejotinas šios srities lyderis gali būti laikomas manikiūro OPI kūrimo įrankiu, kuris sėkmingai parduoda savo prekes ne mažiau kaip 100 pasaulio šalių.

Spalvų paletė

OPI nagų lako pasirinkimas yra gana platus, o šiuo metu paletė yra bent 300 skirtingų atspalvių. Joje esančios spalvos yra suskirstytos į kolekcijas, kad būtų galima lengvai gauti norimą toną. Kiekviena OPI lakų linija susideda iš skirtingų spalvų., nuo ryškių ir šiltų iki šaltų atspalvių, tuo pačiu metu blizgus arba pusiau blizgus.

Paletėje yra žalios, raudonos, rožinės, mėlynos, geltonos, oranžinės, violetinės spalvos lakai ir visi jų atspalviai. Taip pat yra asortimentas ir klasika: juoda, ruda, smėlio, pilkos, baltos spalvos. Be to, yra produktų, kuriuose yra blizgių - blizgių dalelių, kurios taip pat turi skirtingus atspalvius ir intensyvumą.

Galite pasirinkti bet kokią spalvą oficialioje OPI kompanijos svetainėje ar savo miesto parduotuvėse.

Daugelyje kitų prekių ženklų yra plati spalvų paletė, todėl svarbu aprašyti OPI produkto savybes.

Skirtumai ir privalumai

Pagrindiniai OPI lakų skirtumai iš kitų įmonių yra tolesniuose punktuose.

 • Sudėtis. OPI nagų gaminiuose yra amino rūgščių ir natūralaus šilko. Tai yra komponentai, kurie padės pagerinti nagų būklę, sustiprins juos. Ir kenksmingų komponentų nebuvimas leis jums laką be sveikatos pažeidimo.
 • Pasirinkimas Didelis OPI asortimentas leis jums pasirinkti tinkamą spalvą bet kokiai nuotaikai, skiedžia įprastą vaizdą ryškiomis pastabomis ir suteiks pasitikėjimo.
 • Speciali butelio formulė. Jis yra sukurtas ypatingu kampu, kuris neleis lakui išdžiūti, bet padės tolygiai paskirstyti laką ant šepečio ir tada ant nago.
 • Forma, medžiagos šepetys. Naudojant gerai suprojektuotą šepečių formą „Prowide Brush“, lakas bus naudojamas labai atsargiai, taupant Jūsų laiką ir nervus. Jis pagamintas iš natūralaus pūkelio, kuris užtikrina paprastą naudojimą.
 • Lengva pašalinti nagų laką. Po tam tikro laiko po lako dėvėjimo galite visiškai nuvalyti nagų plokštės paviršių nuo jo likučio.
 • Reguliarūs nuolatiniai tyrimai siekiant pagerinti produktų kokybę. Jei reikia, OPI ištaiso defektus ir išleidžia gaminį, kuris yra visiškai paruoštas naudoti.

Visos šios savybės yra neabejotini OPI lakų privalumai.

Trūkumai

Žinoma, kaip ir bet koks lakų ženklas, OPI nėra be trūkumų. Apsvarstykite išsamiau neigiamus produktų aspektus.

 • Kaina Šios kategorijos produktų kaina bendrovėje OPI nėra mažiausia, todėl daugelis moterų nedrįsta jų pirkti. OPI nagų lakštų kaina prasideda nuo 300 iki 1 000 rublių, o variantas su geliu prasideda nuo 1 000 rublių.
 • Patvarumas Daugelis merginų pastebėjo, kad OPI lakai nėra pakankamai atsparūs, jei nenaudojate papildomos skaidrios dangos. Tai yra nemalonus faktas, nes dažniausiai klientui reikia pirkti atsparų laką be papildomų išlaidų.
 • Klaidingi. Nereikia paslėpti fakto, kad OPI nagų lakai dažnai klastojami pateikiant tokį produktą kaip originalą. Taigi žmonės pasąmonės lygmenyje gali turėti neigiamą nuomonę apie produktą. Svarbu atkreipti dėmesį į lako sudėtį ir kainą, kad būtų išvengta sukčiavimo. OPI produkto kaina negali būti mažesnė nei 300 rublių (be nuolaida), jei matysite mažesnę kainą, tai bus pirmasis padirbto produkto signalas.

Prasta etiketė ant buteliuko, ant jo ištrintos raidės taip pat gali rodyti abejotiną produktą.

Pagrindiniai valdovai

Pagal bendrovės „OPI“ statistiką klientai dažnai pasirenka dvi pagrindines linijas: nagų laką ir begalinį blizgesio gelio efektą.

Lucky serija Nagų lakas yra tikras gėlių ekstravaganas. Yra naujų unikalių atspalvių:

 • Šv. Ženklas „Spot“ - turtingas mėlyna spalva su blizgesiu;
 • Nagų lakas NL G28 Love Angel Music Baby - įspūdingas, aukso spalva;
 • Parler-vous OPI - drąsus, tamsiai violetinis atspalvis.

Be to, padidėja šių linijų produktų ilgaamžiškumas - dabar nagų lakas gali trukti iki 4 dienų, o jei uždengsite nagus permatomu lako pagrindu, manikiūras tikrai truks 7 dienas.

Serijos ypatybė yra ta, kad jos kolekcijos atnaujinamos du kartus per metus, paletei pridedant naujų atspalvių. Kartu serija papildyta 12 skirtingų spalvų. Dažnai buvo pastebėta, kad daugelis kolekcijų yra įžymybės ir garsūs prekės ženklai. Pavyzdžiui, ypač Kalėdoms, OPI, bendradarbiaudama su Gwen Stefani, gamino nagų laką Gwen Stefani atostogų lakus, kurie gali papildyti bet kokios merginos šventinį vaizdą.

Infinite Shine Gel Effect kolekcijos lakai tapo gana populiarūs. Jų pagrindinis privalumas yra tas, kad džiovinimui nereikia naudoti LED lempos. Pats linijos pavadinimas kalba apie antrąją funkciją - natūralų spinduliavimą.

OPI kūrėjai pasiekė tokį efektą, naudodami unikalią formulę, kuri leidžia laką naudoti tik viename sluoksnyje, taip pat atrodo ir puikiai tinka.

„Shade“ pasirinkimas

Patogiausias būdas surinkti lakus sezonui. Vasarą puikiai tinka šie atspalviai:

 • Mano saulės laikrodis skambina;
 • „Suzi Will Quechua“ vėliau;
 • Gauti Nadi ant mano medaus mėnesio F82.

Pavasarį spalvos bus harmoningos:

 • OPI begalinis blizgesys purpuroje;
 • OPI nagų lakas - „Tickle My France-Y“ (NL F16).

  Tačiau rudenį ir žiemą, suvaržyti, atvėsti atspalviai:

  • OPI Infinite Shine Gauti Ryd-of-Thym Blues;
  • „OPI Infinite Shine Set in Stone“;
  • OPI Peru (NLP40).

  Universalus variantas gali būti laikomas „Infinite Shine LF85“ giliai mėlyna-žalia arba vandens spalva, kuri puikiai tinka bet kuriam metų laikui dėl didingo atspalvio.

  Apibendrinant verta pasakyti, kad jei ieškote aukštos kokybės nagų lako, kuris pabrėžs jūsų individualumą, eleganciją ir atitiktų visus reikalavimus, kad būtų sukurtas puikus manikiūras namuose, OPI produktai yra idealus pasirinkimas.

  Brazilijos manikiūras su OPI lakais rasite žemiau esančiame vaizdo įraše.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys