Prekiniai ženklai

Nagų Kodi Professional produktų savybės

Nagų Kodi Professional produktų savybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Pagrindas
 3. Gruntas ir riebalų šalinimo priemonė
 4. Gelio lakai
 5. Tinkamas prekės ženklo produktų naudojimas

Kalbant apie grožio saloną arba atliekant manikiūrą savo namuose, sąžininga lytis dažnai pasirenkama gelio danga. Nepaisant to, kad gelio manikiūras kainuoja šiek tiek daugiau nei įprastinių lakų naudojimas, rašikliai ilgą laiką puikiai atrodo. Vienas iš labiausiai pageidaujamų prekės ženklų, kuriuos plačiai naudoja nagų meistrai, yra „Kodi Professional“. Išsiaiškinkime šio produkto savybes, taip pat Kodi nagų ir kitų profesionalių įrankių pagrindo taikymo taisykles.

Savybės

Tarp „Kodi Professional“ produktų savybių verta paminėti šiuos dalykus.

 • Danga labai greitai džiūsta - tai nereikia ilgai džiovinti UV arba LED lempose.
 • Manikiūras yra atsparus mechaniniams pažeidimams (rečiau yra įbrėžimų ir žetonų) ir neigiamam vandens bei cheminių medžiagų poveikiui. Kodi nagų pagrindas nulupsta nuo nagų plokštės paviršiaus.
 • Tokių produktų naudojimas nedaro neigiamo poveikio medetkų būklei.
 • Hipoalerginė formulė leidžia išvengti alerginių reakcijų, tokių kaip niežėjimas, odos paraudimas ir bėrimas.
 • Naudojus Kodi nagų pagrindą, nagai tampa stipresni ir ne pertraukos taip dažnai.

Naudojant šios įmonės profesionalius produktus, nereikia intensyviai apdoroti nago. Svarbus šio prekės ženklo produktų pranašumas yra palyginti mažos kainos, ypač palyginti su kitais JAV ar Europos gamintojais.

Net jei jūs dažnai nenaudojate tokių manikiūro įrankių, jie ilgą laiką nepraras savo vartotojų savybių, jie taip pat bus lengvai pritaikomi, tarsi ką tik atidarėte butelį.

Pagrindas

Kodi nagų bazė yra populiariausia priemonė, kurią teikia pirmi- ninkai ir patyrę nagų meistrai. Šis pagrindas apjungia specialų nagų ir gumos pagrindo stiprinimo ir išlyginimo įrankio savybes. Pagrindinis „Rubber Base Coat“ privalumas yra jos stora konsistencija, kuri leidžia vienu metu stiprinti ir suderinti nagą. Tokios bazės nešiojimo procese beveik nesumažėja. Jis gali būti nuimamas ir pjaustytuvu, ir naudojant chemines medžiagas, kurios gali pašalinti dekoratyvinę dangą. Be to, „Kodi“ nagų pagrindo ypatybės:

 • stora tekstūra neplatina odos aplink nagą;
 • pagrindas puikiai išdėstomas ir pasižymi savarankiškomis savybėmis, todėl nagų meistras neturi daug laiko praleisti sluoksnio tolygiam paskirstymui ir nulaužimui;
 • pasižymi puikiomis sukibimo savybėmis ir trunka iki 5 savaičių;
 • gali būti naudojamas mažoms lustoms taisyti;
 • leidžia net lyginti nagus, kurie išsiskiria reljefu, suteikiant jiems puikią išvaizdą;
 • apsaugo nuo dažymo pigmentų įsiskverbimo į gelio polirą nagų paviršiuje;
 • pasižymi plastikine polimerinės grotelės struktūra, todėl dizainas yra patvarus ir gerai nusidėvėjęs.

Gruntas ir riebalų šalinimo priemonė

Rūgštis gruntas Ultrabond veikia kaip gruntas, jo sudėtyje nėra metakrilo rūgšties.Jis yra saugus, nes jis neturi neigiamo poveikio aplink jį esančiam nagui ir dermai. Ultrabondas neturi nemalonaus aštraus kvapo, todėl jis išsiskiria nuo pagrindinių panašių produktų fono.

Šis gruntas geriausiai derinamas su „Nail Fresher“ riebalų šalinimo priemone. Dėl šio derinio gelio danga labai patvari.

Pagrindinė „Nail Fresher“ riebalų šalinimo funkcija yra nagų plokštelės valymas ir džiovinimas. Jis veikia tik viršutiniuose nagų sluoksniuose, nesunaikindamas jo struktūros.

Gelio lakai

„Kodi“ gelio lakai turi unikalią struktūrą. Išdžiūvus danga, ji nesukuria kliūčių, puikiai leidžiančių ore, dėl kurių nagų plokštelė „kvėpuoja“. Dėl to nagai lieka stiprūs ir sveiki, nesluoksniuoja ir nesulaužo. Šių produktų gamyboje naudojami puikios kokybės komponentai. Gelio poliravimo proceso metu netaikomos formaldehido medžiagos arba toluenas.

Net jei jauna mergina nuolatos atlieka gelio manikiūrą, naudodama profesionalius Kodi produktus, nagai nebus geltonos ir tampa trapūs, kaip dažnai atsitinka, kai naudojami kitų markių makiažas. Šios kompanijos gelio lakas turi puikią konsistenciją, sklandžiai, be dažymo.

Įmonė siūlo platų savo produktų pasirinkimą. Prie populiariausių gelio lakų priklauso:

 • su matine tekstūra;
 • būdingas perlamutrinis blizgesys;
 • turinčios sidabro, aukso ar spalvoto mikrodalelių;
 • blizgesį;
 • permatomas pagrindas.

Paletė yra tokia įvairi, kad jame yra daugiau nei 300 skirtingų atspalvių. Dėl šios priežasties kiekviena mergaitė galės surasti, ką ji mėgsta: ar tai natūralios pastelinės spalvos, ar neono spalvos.

Kodi gelio lakų pagalba galite sukurti manikiūrą bet kokiai progai, taip pat ir tinka įvairiems drabužių stiliams.

Tinkamas prekės ženklo produktų naudojimas

Tinkamai atlikti manikiūrą, naudojant profesionalias šios įmonės priemones, būtina atlikti procedūrą etapais.

 • Atlikite nagų plokštelės paruošimą. Nuimkite arba perkelkite odeles, padėkite nagų kraštus, suteikdami jiems norimą formą. Naudodami „buff“, nuimkite blizgesį. Ant medvilnės padėklo užtepkite riebalų šalinimo priemonę ir nuvalykite kiekvieną nagą, ypatingą dėmesį skiriant odelių ir šoninių kraštų.
 • Naudokite be rūgščių gruntą, kuris užtikrins patikimą lako prilipimą prie nago. Jis padengiamas plonu sluoksniu, todėl džiūsta per 30 sekundžių.
 • Taikykite pagrindą Kodi nagams, stenkitės nelieskite odelės. Galite įdėti du plonus sluoksnius, kiekvieną atskirai džiovindami pagal specialią UV arba LED lempą. Tokiu atveju galėsite sukurti puikų nago išlygiavimą.
 • Jei džiovinimo metu atsiranda defektų, nuvalykite juos sausu šepečiu. Tai daroma prieš dengiant dekoratyvinį atspalvį, kad galėtumėte sukurti idealų paviršių.
 • Užtepkite dekoratyvine gelio danga. Priklausomai nuo pasirinktų polių lako savybių, gali tekti gaminti 2 ar 3 sluoksnius. Stenkitės išlaikyti juos gana plonus, kad jie būtų gerai išdžiovinti lempoje.
 • Užpildykite dangą ant viso paviršiaus. Kadangi šis įrankis suteiks ilgą dėvėjimo dekorą.
 • Baigiamajame etape reikia atsikratyti lipnios sluoksnio. Drėkinkite medvilninį indą specialioje valymo priemonėje ir nuvalykite kiekvieną nagą. Šis įrankis leis sudrėkinti nagų plokštę ir apsaugoti ją nuo dehidratacijos, taip pat dekoratyviniam paviršiui pridėti papildomą blizgesį.
 • Baigus manikiūrą, į odelių odą įtrinamas specialus maitinamasis aliejus.
Daugiau informacijos apie tai, kaip atpažinti suklastotą originalų prekės ženklą Kodi Professional, žr. Šį vaizdo įrašą.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys