Prekiniai ženklai

Nagų lako Kapous savybės ir spalvų paletė

Nagų lako Kapous savybės ir spalvų paletė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Aprašymas
 2. Privalumai ir trūkumai
 3. Spalvoti sprendimai

Kasmet grožio pramonėje atsiranda vis daugiau gelio poliravimo gamintojų. Apskritai tai yra labai gera, nes dabar moterys turi daug pasirinkimo galimybių. Nuo 2015 m. Kapous siūlo savo nagų meno gaminius. Per daugelį metų įmonė tvirtai įsitvirtino Rusijos ir NVS rinkoje ir toliau džiaugiasi savo klientais plačiu mastu.

Aprašymas

Iš pradžių 2001 m. Prekės ženklas galėjo pasiūlyti tik plaukų priežiūros produktus. Be to, bendrovė sukūrė, sustiprino savo pozicijas rinkoje, gamino kitas profesionalias kosmetikos priemones. Todėl galima daryti prielaidą, kad beveik 20 metų patirtį gamintojai atskleidė unikalią formulę aukštos kokybės gelio poliravimui, kuris patenkins kiekvienos moters poreikius. Šiuo metu įmonė siūlo visus reikiamus įrankius ir priedus profesionaliam manikiūrui.

Bazė, spalvos danga, viršuje - visa tai pateikiama labai įvairiai. Ypač norėčiau atkreipti dėmesį į gamintojo siūlomą „HiLac“ lakų spalvų paletę. Asortimente yra tiek ryškiai prisotintos spalvos, kurios tikrai atskirs moterį nuo minios, ir subtilius pastelinius atspalvius, suteikiančius lengvumo ir romantikos įvaizdį.

Įdomu: kiekviena spalva turi neįprastą pavadinimą, kuris pabrėžia spalvos idėją. Taigi, cukraus atspalvio šviesos spalva vadinama „medaus mėnuo“, griežtas tamsus Burgundijos lakas pavadintas „Real Lady“.

Privalumai ir trūkumai

Tarp HiLac lakų privalumų, demokratinė kaina su aukštos kokybės produktais nusipelno ypatingo dėmesio. Nagų dailės meistrai atkreipia dėmesį į spalvos dangos ilgaamžiškumą ir ilgaamžiškumą, taip pat paprastą naudojimą.

Konsistencija yra šiek tiek vandeninga, tačiau, jei ji naudojama, ji nesiskirsto. Pasak kai kurių ekspertų, kompanijos siūlomas šepetys nėra labai patogu naudoti.

Bent jau pradedantiesiems sunku susidoroti su „šypsenos“ įvaizdžiu. Profesionalai neturi šios problemos. Kitas aukščiau paminėtas privalumas yra platus lakų asortimentas, turintis įvairių efektų ir populiariausių atspalvių paletės.

Spalvoti sprendimai

Atsižvelgiant į Lagel gelio poliravimo spalvų asortimentą, Verta paminėti šias savybes:

 • buteliuko tūris - 15 ml;
 • kaina - 423 rublių;
 • sujungia dekoratyvinio lako ir gelio atsparumo savybes;
 • daugiau nei 150 atspalvių.

Tai yra gana populiarūs produktai, kurie ne tik daro gražius nagus, bet ir sveikus. „Lagel“ gelio poliravimo priemonės yra pagamintos naudojant švelnią formulę, todėl, naudojant specialų tekstūrą, jos nėra taikomos, kai jos naudojamos. Verta atidžiau pažvelgti į gelio lakų „Lagel“ spalvų paletes.

 • Atkreipkite dėmesį į madingus koralų atspalvius. Pavyzdžiui, spalva Drugelių slėnis derina lengvumą, švelnumą ir drąsą. Tokiu tonu nudažyti nagai būtinai bus pastebimi kiti, tačiau juos sunku pavadinti.
 • Karaliaus aukso spalva su neįprastu pavadinimu „Rytų turgus“ suteiks vaizdo ryškumą, pasitikėjimą, ryžtą. Tokios moters neįmanoma praeiti.
 • Palaikykite žiemos temą "Sparkling hoarfrost" - tai subtilus spalva su spindesiais. Bet kokie žiemos peizažai ar net linksmi Naujųjų metų nuotraukos atrodys labai gražiai, palyginti su jo fone.

„HiLac“ dekoratyviniai lakai turi šias savybes:

 • buteliuko tūris - 12 ml;
 • kaina - nuo 189 iki 198 rublių;
 • greitai džiūsta;
 • plastifikatoriai apsaugo laką nuo smulkinimo ir krekingo.

Ilgalaikis manikiūras užtikrina sėkmingą dervų ir polimerų derinį. Taip pat sudėtyje yra medžiagų, kurios apsaugo dangą nuo perdegimo ir nudegimo. Produkto privalumas yra tolueno, formaldehido ir dibutilftalato nebuvimas. „HiLac“ seriją pateikia platus spalvų vykdymo pasirinkimas.

 • Ryškios spalvos spalvos paprikos šešėlyje „Moterų gudrybės“ paversti paprastą moterį į drąsią ir pasitikinčią moterį. Spalvos bruožas yra jo universalumas: puikiai atrodo bet kokio ilgio ir formos nagams.
 • Romantiškai ir moteriškai atrodo spalvos meliono Craiol, kuris buvo vadinamas, šešėlyje „Tai tiesiog meilė“. Nagai pagal šią danga atrodo labai natūralūs, švelniai, švelniai, be to, jie gali būti puiki fone bet kokioms dekoratyvinėms detalėms.
 • Atkreipkite dėmesį į tamsiai rudą spalvą „Geriausia klasė“. Jis tinka griežtoms verslo moterims. Jei naudojant šią aprėptį sukuriamas verslininko įvaizdis, tai geriau daryti be papildomo dizaino - ši spalva pabrėžia pačių ponios verslumą.

Tarp spalvų galite pasirinkti kaip laką kasdieniam manikiūrui ir spalvą konkrečiai progai. Taigi, įspūdingo manikiūro gerbėjams siūlomos gausios neoninės spalvos (geltonos, žalios, oranžinės, violetinės), romantiškiems žmonėms galite pasiimti ramus atspalvius („Kiss!“, „Create!“, „Dream!“, „Love!“), Ir tokie tonai kaip „oro kokteilis“, „sniegas“, „nerūpestingumas“ gali būti puiki prancūzų manikiūro bazė.

Kapous lakų apžvalgos, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys