Prekiniai ženklai

Jame yra aukso rožė

Jame yra aukso rožė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Produkto savybė
  2. Kolekcijų asortimentas
  3. Apžvalgos

Iki šiol sąžininga lytis tiesiog nemano, kad jų dienos be dienos grožio ritualų, įskaitant ir manikiūrą. Parduotuvėse atsiranda visų rūšių nagų lakai, nagų failai ir kiti įvairių markių priedai. Bet kuris iš jų turėtų būti teikiamas pirmenybė? Šiame straipsnyje mes atidžiau apžvelgsime garsių „Golden Rose“ produktų savybes, kurios daugelį metų pritraukė nagų meno mėgėjų ir meistrų dėmesį, ir apsvarstome pagrindines prekės ženklo kolekcijas ir klientų atsiliepimus.

Produkto savybė

„Golden Rose“ prekės ženklas yra turkiškas, jis pradėjo gaminti savo pirmuosius 80-ųjų dešimtmečių produktus. Šiandien Šis prekės ženklas sukuria gana mažą galų lakų liniją, taip pat vieną iš 5 geriausių pasaulyje lyderių nagų pramonėje.

  • Turkijos produktai visiškai atitinka Europos ir tarptautinius kokybės standartus. Jis gaminamas tik naudojant aukštųjų technologijų įrangą, naudojant aukščiausios kokybės ir hipoalergines žaliavas.
  • Visi prekės ženklo nagai yra labai prisotinti, originalūs produktai yra laikomi naguose ilgą laiką, be to, malonu jį taikyti.
  • Prekės ženklo lakai tinka naudoti salone ir namuose.
  • Kiekvienais metais prekės ženklas išleidžia naujesnes ir tuo pat metu pagerina kolekcijas, paletėms prideda naujų spalvų, tekstūrų ir atspalvių.
  • Dėl geros jų gaminių kokybės gamintojas pateikia priimtinas kainas. Variantai su gelio tekstūra yra šiek tiek brangesni.
  • Lucky nuo prekės ženklo taip pat dažnai pasirenka merginas ir vyresnes moteris, kurios nori atrodyti pasitikintys, madingi ir elegantiški.

Apskritai galime pasakyti, kad prekės ženklo lakai yra tikras atradimas tiems, kurie nori gerai uždengti nagus namuose, neišleisdami daug pinigų.

„Lucky Golden Rose“ yra išbandyta laiku, rekomenduojama ne tik paprastiems pirkėjams, bet ir jų srities specialistams.

Kolekcijų asortimentas

Šiandien prekės ženklo asortimentas apima daugybę kolekcijų su įvairių tekstūrų ir atspalvių lakais. Kitas, mes manome, populiariausias ir populiarus.

Kolekcija Deimantinis vėjas džiaugsis keturiais turtingais ir puikiais atspalviais. Jie sparkle kaip auksas ir deimantai, idealiai tinka bet kokiai išvaizdai.

Rinkinyje yra tankūs metaliniai atspalviai. Metalinė nagų spalva. 14 madingų atspalvių puikiai tinka karščiausioms klubams.

Dėl šios kolekcijos lakų sudėtyje esančio itin stipraus pigmento jie ilgai užims ant nagų.

Galbūt didžiąją dalį atspalvių galima rasti pagrindiniame rinkinyje. Spalvų ekspertas. Čia yra faktiniai atspalviai, kurie puikiai papildo kasdieninį manikiūrą ar aprangą, skirtą išvažiavimui. Ši kolekcija reguliariai atnaujinama naujomis spalvomis. Šiandien linijoje yra apie 115 atspalvių su įvairiausiomis tekstūromis: nuo matinio iki blizgančio ir perlų.

Dviejų fazių gelio dangas galima rasti serijoje „Prodigy Gel Duo Color“. Šių lakų pagalba galite gauti puikių blizgių dangų, kurios mieliau nei savaitę. Šie lakai yra pritaikyti taip, kad jiems nereikia išdžiovinti naudojant specialią UV lempą, jie savaime išdžiovinami.

Norint gauti nuostabų poveikį nagams, pakanka padengti juos dviem etapais: pirmasis yra pagrindinė gelio lako spalva, antra - viršutinio sluoksnio, kuris suteikia lakui blizgesį, apsauga ir apsaugo jį nuo tolesnio skaldymo.

Iš viršaus dengiamos nagų blizgesys yra serijoje Duo viršuje.

Lakai, kurie išdžiūsta kaip įmanoma greičiau, nepalieka dėmių ir suteikia pilną ir tolygų atspalvį serijoje Išvalykite sausą. Jie ypač svarbūs skubėti, nes jie išdžiūsta mažiau nei per minutę. Kolekcija turi daug spalvų kiekvienam skoniui.

Duo viršuje
Išvalykite sausą

Serija Ledo prašmatnumas Tai gali būti malonus šalto ir sočiųjų spalvų mėgėjams, turintiems daugiau nei 100 madingų variantų. Čia ir shimmerny ir blizgus variantai, ir net su blizgesiu.

Šios serijos atspalviai, priklausomai nuo pagrindinio apšvietimo, gali blizgėti kitaip.

Laimingas iš kolekcijos Ledo spalva yra daug atspalvių nuo šviesiai baltos iki ryškiai oranžinės spalvos.

Čia tikrai galite rasti pačią šešėlį, kuris susilpnins pilką kasdienį gyvenimą.

Prekės ženklas turi nedaug matinių atspalvių, tačiau serijoje pristatomi 33 madingiausi. Matinis. Čia ir sultingas slyvas, minkštas rožinis, persikas.

Rinkinyje galima rasti apie 150 turtingų ir sočiųjų spalvų. Turtinga spalva. Šioje serijoje lakai turi sutirštintą šepetį, kuris leidžia jums kuo skubiau lakuoti lako sluoksnį.

Šios kolekcijos lakai sukuria atspariausią dangą, kuri vidutiniškai trunka ilgiau nei savaitę, nepaisant to, kad lakai nėra gelis.

Laimingas iš serijos Oho! Pateikta šimtai atspalvių su faktinėmis tekstūromis. Jie puikiai tinka bet kuriam sezonui, ar tai būtų ankstyvas pavasaris, vėlyvas rudens ar Kalėdų šaltinis.

Lako surinkimas Praleisti Selene jį pateikia švelni ir tylūs atspalviai, taip pat ir blizgesio parinktys.

Šios serijos atspalviai gali būti papildymas puikiu švelniu žvilgsniu, kuris tikrai nepaliks nė vieno abejingo.

Iš naujų kolekcijų rekomenduojame atkreipti dėmesį Miesto spalvakur atspalviai pateikiami idealiai papildant kasdienį miesto gyvenimą.

„Lucky“ iš kiekvienos kolekcijos yra labai patogu naudoti dėl specialaus šepečio, kuris leidžia dažyti nagą kuo arčiau odelės. Net nude atspalviai jums neleis, nes jie sukuria puikų apdailą nuo pirmojo sluoksnio.

Bet jei yra jausmas, kad atspalvis nėra visiškai pasireiškęs, tada geriau padaryti klaidą ir vis dar taikyti antrąjį sluoksnį.

Apžvalgos

Dėl lakų Auksinė rožė gali rasti daug prieštaringų atsiliepimų. Kai kurie sako, kad šie lakai turi gerą tekstūrą, tačiau paprasčiausiai nerealu juos taikyti nuo pirmojo sluoksnio, jie juosta. Taip pat pažymima, kad lakai yra visiškai nestabilūs, o prabangus spalva trunka tik vieną dieną, po to pastebimai sumažėja. Priklausomai nuo kolekcijos, kyla ir klausimų dėl šepečių, kuriuos daugelis klientų laiko labai nepatogiais, yra nemalonus dažyti su jais, daug mažiau lako po oda.

Kai kurios moterys, kurios mėgsta šį prekės ženklą, teigia, kad kokybė atitinka kainą. Jei skubiai reikalinga nebrangi lako šventė, tada Auksinė rožė gali lengvai išgelbėti situaciją. Be to, didžiulė lakų ir kolekcijų spalvų paletė, tarp kurios tiesiog neįmanoma pasirinkti savo atspalvio, negali, bet džiaugtis. Apskritai, prekės ženklo prekės yra rekomenduojamos pirkti, svarbiausia jas taikyti daugiau nei vienu sluoksniu ir atidžiai pasirinkti atspalvį. Be to, jei nėra tokio pasitikėjimo šiuo prekės ženklu, galite atlikti keletą bandymų, nes biudžeto kainos visai nepasiekia kainos.

Auksinės rožės nagų lako apžvalga šiame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys