Prekiniai ženklai

Viskas apie nagų lako šokio legendą

Viskas apie nagų lako šokio legendą

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Privalumai ir trūkumai
  3. Kolekcijos
  4. Apžvalgos

„Dance Legend“, gerai žinomas dekoratyvinių nagų gaminių ženklas, gamina Rusijos kosmetikos kompanija „Olbo“. Produktas yra skirtas daugiausia jauniems žmonėms, tačiau jo kolekcijose yra kitų amžių ir skonių.

Savybės

Gamintojas sukūrė ir patentavo specialų lakų su fosforais formulę, kuri ultravioletinių spindulių dėka laką šviečia visiškai neįtikėtinai atspalviais. Dance Legend lakų pagrindinė ypatybė yra labiausiai įvairaus dizaino špatas.

DL atspalvių paletė nuolat auga, atsiranda naujų kolekcijų ir originalių sprendimų, tačiau visi jie pasižymi saugumu, spalvų gylimi ir priimtinomis sąnaudomis.

Privalumai ir trūkumai

Tarp „Dance Legend“ prekės ženklo privalumų yra toliau aprašytos pozicijos.

  • Platus dažų asortimentas. „Dance Legend“ nagų lakai pasižymi įvairiais atspalviais ir tekstūromis, todėl bet kuriam „fashionista“ lengva pasirinkti tinkamą spalvą jūsų vaizdui ir nuotaikai.
  • Naujoviškas požiūris. Gamintojas „Dance Legend“ nuolat tobulina produktų sudėtį, nepalieka kitų pirmaujančių kosmetikos įmonių, įskaitant ir užsienio, technologijas. Dėl šios priežasties visos pramonės naujovės pirmiausia pasirodo tarp „Dance Legend“ eilutės. Pavyzdžiui, iš naujausių naujovių „Thermolac“ šokio legenda sulaukė didelio populiarumo. Jo „akcentas“ yra galimybė pakeisti atspalvį nuo šviesos iki tamsos, ir atvirkščiai, priklausomai nuo temperatūros sąlygų. Taip pat verta paminėti, kad naujovės daro įtaką ne tik pačios dangos savybėms - viena kolekcija, pavyzdžiui, ateina su šviečiančiu šepečiu. Tai leidžia jums atlikti manikiūrą ir šviesą.

Taip pat verta paminėti, kad naujovės daro įtaką ne tik pačios dangos savybėms - viena kolekcija, pavyzdžiui, ateina su šviečiančiu šepečiu. Tai leidžia jums atlikti manikiūrą ir šviesą.

  • Pagrįstos kainos. Paprastas lakas „Dance Legend“ klientai gali įsigyti už patrauklią kainą. Dėl to jie gaus gana didelį 15 ml buteliuką. Dangos, turinčios įvairius efektus, įskaitant naujus termolakto ir craquelure produktus, kaina yra beveik dvigubai brangesnė.
  • Atsparios dangos. Pagal klientų atsiliepimus „Dance Legend“ lakas pasižymi geru patvarumu ir puikiai aprėpia apie 5 dienas.

Tarp visų privalumų, verta paminėti kai kuriuos šio gamintojo lakų trūkumus.

  • Silpnai paskirstytas. Didelių miestų gyventojams nebus sunku rasti parduotuvėse „Lacquer Dance Legend“, kuri nėra mažų miestų atveju. Tokiu atveju galite naudoti kosmetikos internetinių parduotuvių paslaugas.
  • Sunkumo taikyti. Pirkėjų nuomone, „Dance Legend“ lakai išsiskiria kaprizumu, ir jums reikia tai priprasti. Nuo pat pirmo karto retai įmanoma taikyti puikią lygią dangą. Norėdami tai padaryti, turite atidžiai sekti vienodą pasiskirstymą nagų plokštelėje.

Kolekcijos

Visa „Dance Legend“ atspalvių paletė yra gana plati ir apima daugiau nei 30 skirtingų kolekcijų. Populiariausios yra toliau aprašytos.

Chameleonas

Laiminga tokia kolekcija, sukurta specialiai mergaitėms, norinčioms nuolat keisti savo išvaizdą. Šokio legenda Chameleonas keičia spalvą, priklausomai nuo aplinkos temperatūros ir apšvietimo: nuo lengvesnių iki tamsių sočiųjų spalvų.

Galaktika

Kolekciją sudaro 6 mažo tūrio lakai. Visos dangos yra daugiakromatinės, su holografine dribsniu. Danga sudaro permatomą sluoksnį, kuris leidžia apsvarstyti blizgančias daleles.Saulės šviesoje visų želatinių lakų spalvos tampa ryškesnės ir labiau prisotintos.

„Firefly“

Lucky Dance Legend iš šios kolekcijos turi galimybę švyti tamsoje ir nereikalauja papildomo apdorojimo bei „įkrovimo“ saulėje. Visi 7 „FireFly“ atspalviai yra permatomi, o užsotinta spalva ir didesnis tankis rekomenduojama dengti tris sluoksnius, su blizgesiu galite paslėpti visus iškilimus.

Aukso lapai ir sidabro lapai

Rinkinyje yra ribotos viršutinės dangos su sidabro lapais ir auksu mažų intarpų pavidalu. Dalelės yra vidutinio dydžio ir gana pastebimos, ir, kai jos naudojamos, jos nėra surenkamos ant šepečio, bet lengvai paskirstomos išilgai nagų plokštės.

Magicsun

Lakų „MagicSun Dance Legend“ linija skiriasi nuo nuosavybės, kad saulės spindulių atspalvis būtų ryškesnis. Tai palengvina ultravioletinių spindulių veiksmai. Ypač mėgsta tokį klientų rinkinį, kuriam darbo metu reikia turėti diskretišką manikiūrą ir blizgesį su ryškiais atspalviais gatvėje.

Magnetinis

Tai dar viena „Dance Legend“ nagų lako kolekcija, skirta sukurti neįprastą manikiūrą. Šių dekoratyvinių dangų sudėtis apima specialias daleles, kurios, veikiant magnetui, yra įtrauktos į įvairius modelius ir dizainus.

Prieš naudodami magnetinį laką, rekomenduojama uždengti nagus lako sluoksniu ir palaukti, kol jis visiškai išdžius. Po to padengiamas magnetinis lakas. Norimą modelį turintis magnetas turi būti kuo arčiau nagų plokštelės ir laikomas maždaug 20 sekundžių. Apdailos sluoksnio naudojimas po to nereikalingas.

Mortal kombat

Šią kolekciją sudaro tik trys lakai. Jie taikomi įprastu būdu. Džiovinus, danga atrodo nepatraukli, todėl viršutinį sluoksnį arba fiksatorių reikia uždėti ant viršaus. Rezultatas yra neįtikėtinas - švytėjimas ir žėrutis MortalKombat pradeda žaisti su visomis įmanomomis spalvomis, blizgesiu ir spindesiu.

Nauja prizmė

Šio serijos holografiniai lakai šviečia su visomis vaivorykštės spalvomis, tiek saulėje, tiek patalpose. Nauji „Prism“ lakai yra lengvai pritaikomi, tolygiai išdėstomi ir greitai išdžiovinami, bet neturi blizgaus blizgesio, todėl rekomenduojama ant jų padengti viršų sluoksnį.

Sacharos krištolas

Rinkinyje yra 12 lakų atspalvių. Medžiaga yra tolygiai išdžiūsta, greitai džiūsta ir suteikia manikiūrui smėlio tekstūrą. Rekomenduojama naudoti dviem sluoksniais.

Wow prizmė

Kolekciją sudaro 6 ryškios lakų spalvos, kurios pasižymi permatoma želė, turinti holografinius dribsnius. Danga greitai džiūsta, tolygiai nusistovi ir turi pakankamai blizgančio blizgesio.

„Velvet“

Kolekcijoje yra 21 lako klasikinio atspalvio paletė. Danga yra matinė, aksominė.

Craquelure

Sudėtyje yra 31 spalvos lakai. Danga gaunama su įtrūkusiu paviršiumi. Rekomenduojama danga padengti dviem sluoksniais: vienas - su „Craquelure“ laku ir antruoju (aukščiau) - fiksatoriaus sluoksniu.

Apžvalgos

Dauguma klientų pastebi nuostabų neįprastą dangų išvaizdą ir didelį džiovinimo greitį. Tarp teigiamų atsiliepimų taip pat pažymima, kad yra didelis atsparumas - nuo 4 iki 7 dienų (net ir dažnai kontaktuojant su vandeniu). Tarp minusų dažnai kalbama apie taikymo sudėtingumą ir nepatogumus.

Nagų lako Dance Legend apžvalga, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys