Prekiniai ženklai

Chanel nagų lakai: savybės ir spalvų paletė

Chanel nagų lakai: savybės ir spalvų paletė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Lako spalvų paletė
 2. Papildomi produktai
 3. Lakų privalumai
 4. Trūkumai

„Chanel“ nagų lakai gali būti saugiai vadinami tikrais meno kūriniais. Lakoniškas ir elegantiškas butelio dizainas traukia jus išbandyti sau nuostabias spalvas ir atspalvius. Apie šiuos lakus nuolat vyksta ginčai. Kažkas nemėgsta akivaizdžiai brangios kainos, bet kažkas yra visiškai patenkintas vienu butelio dizainu. Ypatinga vieta kritikoje pateikiama šepetėliui. Kai kurie žmonės yra įsitikinę, kad tai idealus šepetys, o kažkas, priešingai, negali rasti tokio požiūrio. Straipsnyje aptariamos Le Vernis lako savybės. Jo privalumai ir trūkumai. Bet kokiu atveju verta išbandyti save prieš priimant bet kokias išvadas.

Lako spalvų paletė

Lakų linija susideda iš 38 gėlių. Kiekviena spalva suteikia puikiai blizgančią apdailą. Šepetys yra gana platus, todėl galite lengvai pritaikyti įrankį tik keliais judesiais. Skysčio nuoseklumas, bet nepakankamas plitimui. Lakas yra lengvai naudojamas, nepaliekant juostelių. Spalvos yra gana prisotintos, todėl galite jas pritaikyti be laminavimo viena kitai (taikyti tik vieną šviesos sluoksnį). Džiovinimo greitis priklauso nuo naudojamų sluoksnių spalvos ir skaičiaus. Vidutinis džiovinimo laikas yra apie 10 minučių.

Idealus lakas dengia vidutiniškai 3-4 dienas, tada atsiranda žetonų ir įbrėžimų.

Žemiau yra populiariausios ir ikoninės spalvos.

 • Chanel Rose Exubérant. Turtinga fuksija, sprogstamoji rožė, rožinė rožinė agresija - tai viskas apie Rose Exubérant atspalvį. Kulto atspalvis ryškus rožinės spalvos ryškumas ir šviežumas. Šis atspalvis yra teisingai vadinamas pirmuoju laku, kuris nesuteikia neono atspalvio, tačiau tuo pačiu metu suteikia maksimalų šviesumą ir rožinės spalvos prisotinimą.
 • Chanel Black Satin. Absoliutus prieš tai buvęs atspalvis. Gilus juodas atspalvis atrodo brangus ir elegantiškas. Šis atspalvis visam pasauliui įrodė, kad juodas lakas gali būti gražus ir elegantiškas. Šios spalvos gerbėjai yra daug žvaigždžių.
 • Chanel Balerina. Švelnus, trapus, lengvas - taip galite apibūdinti šį gražų atspalvį. Šviesiai rožinė spalva atrodo labai elegantiška ir suteikia elegancijos. Šis lakas gali suteikti net įprastoms rankoms aristokratinę išvaizdą. Spalva gali pakeisti jo taikymą. Vieno sluoksnio danga tik šiek tiek prideda rausvą atspalvį nagams, o dengimas dviem ar trimis sluoksniais pagerins jo rankas. „Ballerina“ yra idealus pasirinkimas kasdieniam manikiūrui, taip pat manikiūrui ypatingomis progomis. Jis atrodo ypač puošnus kartu su raugintais ginklais.
 • Chanel Vendetta. Gilus ir drąsus, viliojantis ir mistiškas. Šis lakas sujungia gilias baklažanų spalvas su violetine šlaitu. Blizgus ir blizgantis. Jis gali ir norėtų ištirti. Skirtingas apšvietimas leidžia matyti visus naujus ir naujus šio atspalvio aspektus. Tikras sprogimas spalva viename butelyje.
 • Chanel Vamp. Spalva, kuri sukūrė šurmulį. Absoliutus smūgis. Kai jis pasirodė parduotuvių lentynose 1994 m., Jis buvo superkamas per kelias minutes. Įspūdingas tamsiai raudonas atspalvis. Šis lakas laimėjo daugelio žvaigždžių širdis. Drąsus, bet elegantiškas. Ši spalva nusipelno savo vietos ant bet kurio stalo.

Papildomi produktai

Be ilgalaikio turto, sudėtyje yra papildomų produktų.

 • La bazė - nagų apsauginis ir išlyginamasis pagrindas. Speciali vieta tarp visų lakų užima apsauginę ir išlyginamąją bazę nagams. Tai turi būti. Prieš padengiant laką, ši bazė naudojama ant švarių nagų. Dėl savo sudėties (sudėtyje yra argano aliejaus), pagrindas pagerina nagų paviršių ir leidžia lakui ilgiau laikytis nagų.Gamintojas taip pat rekomenduoja jį naudoti kaip atskirą produktą. Jos funkcijos taip pat apima nagų šalinimą nuo geltonumo ir apsaugos nuo aplinkos. Jei manikiūrui yra labai mažai laiko, tai yra įmanoma apriboti šios bazės taikymą, kad būtų sukurtas tvarkingų ir gerai prižiūrimų nagų poveikis.
 • „Le Top Coat“ - apsauginė danga nagams, suteikianti blizgesį. Šis įrankis taikomas po lako padengimo. Jo funkcijos: pridėti nagų blizgesį ir pritvirtinti nagų laką. Spalva tampa dar ryškesnė ir labiau prisotinta. Dėvėjimo laikas žymiai padidėja. „Lucky Chanel“ nerekomenduojama naudoti be šios apsauginės dangos, nes manikiūras atrodo nebaigtas.

Lakų privalumai

Pirmiausia, be abejo, yra įvairių spalvų: unbanal, ryškus, viliojantis, neturintis analogų tarp kitų prekių ženklų. Kiekviena spalva yra daugybė emocijų. Kiekviena moteris ir mergaitė tikrai ras tą patį „savo“ spalvą. Kiekvienas atspalvis atrodo brangus ir elegantiškas. Butelio dizainas priklauso antrajam svarbiam šio markės lakų pranašumui. Šis butelis neabejotinai bus papuoštas padažu. Malonu laikyti rankoje. Storas stiklas atrodo prabangus ir prabangus. Jūs nenorite dalyvauti tokiame butelyje, bet norite gauti daugiau naujų spalvų. Apimties prisotinimas taip pat yra aiškus pliusas.

Ryškus ir tankus dengimas gali būti užtikrintas net viename sluoksnyje. Taikant laką net vieną kartą, galite gauti ryškią spalvą.

Trūkumai

Yra keletas neigiamų pusių.

 • Ilgas džiovinimo laikas. Turi būti kantrus. Gali būti, kad 10-20 minučių ilgio lako džiovinimo laikas neatrodo toks ilgas, tačiau daugelis skundžiasi, kad yra gana sunku nešioti ir daug nervų, kol lakas visiškai išdžiūsta.
 • Taikymo sunkumas. Atrodo, kad šepetys yra platus ir įrankis suteikia tankią dangą. Tačiau daugelis žmonių pastebi, kad sudėtinga danga yra sudėtinga. Juostelės gali atsirasti, kai sluoksniuotos viena ant kitos.
 • Sunkumo pasirinkti spalvą. Kai kurie sako, kad spalvos, kurios kai kuriose rankose atrodo nuostabios, gali netikti kitai. Kai kurie atspalviai yra tokie sudėtingi, kad galima nuspręsti, ar tai jums tinka, ar ne, tik pasitelkiant bandymą.

Peržiūrėkite „Chanel“ lakus, žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys