Prekiniai ženklai

Įrengtas nagų lakas Alvin D'or

Įrengtas nagų lakas Alvin D'or

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Prekės ženklo privalumai
 2. Populiarios serijos
 3. Klientų apžvalgos

Išvaizda vaidina lemiamą vaidmenį susitikimo metu. Gerai prižiūrimos rankenos su gražiu manikiūru yra pirmasis ponia ženklas. Neteisingas manikiūras gali rimtai sugadinti pirmąjį įspūdį. Alvin D'or produktų dėka mados moterys nebereikia apsilankyti salonuose ir atlikti brangius manikiūras. Šią procedūrą galite atlikti patys namuose. Po manikiūro pakanka užtepti Alvin D'or lakus ant nagų ir rezultatas nebus ilgas.

Prekės ženklo privalumai

„Alvin D'or“ yra neabejotinas lyderis gaminant nagų dailės gaminius. Ši kompanija turi puikią reputaciją, jos produktai laimėjo daugelio klientų meilę ir pripažinimą. Pagrindinis šios įmonės prekių gamybos darbas vykdomas Prancūzijoje, o laboratorijose kuriamos naujos kosmetikos formulės.

Beveik 5 metus gamyba koncentruota Rusijoje, o tai leidžia greičiau įvežti prekes. Procesas naudoja tik Europos žaliavas, atitinka visus kokybės standartus, o gamintojai nuolat tiria kosmetikos gaminių paklausą, žino klientų poreikius, gamina naujas linijas, gerina asortimentą. Tuo pačiu metu gamyba nuolat stebima ir kontroliuojama, visi darbai yra automatizuoti.

Populiarios serijos

Padaryti salone manikiūro namuose padės lakai Alvin D'or. Kiekvienas fashionista gali pasirinkti produktą kiekvienam skoniui, nes lakų paletė yra labai įvairi. Be to, asortimentas nuolat atnaujinamas, džiugina jų gerbėjus ir stebina juos su naujais atspalviais, ryškiomis spalvomis. Tarp šimtų atspalvių yra sunku pasirinkti įspūdingiausią variantą.

„Alvin D'or“ lakai naudojami ne tik profesionaliems nagų salonams, bet ir naudojami savarankiškai. Alvin D'or gelio poliravimo priemonės yra labai populiarios, nes tokiam įrankiui nereikia džiovinti UV spinduliu. Jų kietėjimas reikalauja tik natūralaus apšvietimo. Kolekcijoje yra apie 140 skirtingų spalvų.

 • „Alvin D'or“ lako serija „Sun Gold ADN-64“ tiesiog užvaldyti savo grožiu. Naudodami šį įrankį ant nagų, jie atrodo puikiai. Mažiausių dalelių sudėtyje mikro mikrometras, dėl kurio lakas pilamas ryškiais akcentais. Linija susideda iš 17 tonų, kurių kiekvienas atrodys puikiai ant nagų.
 • Tie, kurie svajoja apie originalų ir malonų manikiūrą, turėtų rinktis iš lako. Chameleonas Rainbow ADN-66. Kaip mažiausių folijos dribsnių dalis, suteikianti gaminiui neprilygstamą poveikį. Šis lakas bus gražiai švytintis su visomis nagų spalvomis. Itin įspūdingas atrodo ant apvalių ilgų nagų. Šis produktas turi gana didelį tūrį ir labai patogų šepetį.
 • Nagų dailė iš kolekcijos „Chrome“ veidrodis ADN-63, tikrai prašome ponios. Dėl savo sudėtyje esančių atspindinčių dalelių, jis puikiai atrodo ant nagų, džiaugdamasis savo veidrodiniu metaliniu blizgesiu.
 • Linija Salono ekspertas susideda iš 60 tonų. Šios kolekcijos lakai yra lengvai pritaikomi. Tai reiškia, kad su stora tekstūra ir gražus blizgus blizgesys. Profesionalūs nagų gaminiai yra laikomi ilgiau nei 10 dienų.
 • She-lak. Visi geriausi yra šios linijos gelio lakų dalis. Rinkinyje yra 55 ryškios spalvos.
 • Daugelis įvertins liniją Mėnulio šviesa arba katės akis. Šie įrankiai gali būti naudojami atskirai ir kartu su skirtingų spalvų pagrindu, kad būtų sukurtos įdomios šešėliai.
 • Nagų dailės įrankių pasirinkimas 60 sekundžių ADN 55, galite padaryti gražią profesionalią manikiūrą vos per vieną minutę.Priemonės yra taikomos labai lengvai, nepaliekant nedegamų vietų.
 • Neoninių lakų dėka galite būti šviesūs ir stilingi. Norėdami gauti beprotišką manikiūrą, turėtumėte naudoti pagrindinį kailį Neon Gloss Activator. Po 5 minučių užtepkite Neon Gloss Gel. Kad ryškesnis atspalvis būtų geriau, jis būtų taikomas dviem sluoksniais.
 • Klasikinio stiliaus mėgėjai turėtų nusipirkti Prancūzijos manikiūro serijos lakus ADN-41. Šioje paletėje švelniai pastelinės spalvos, pasirinktos šiam manikiūro tipui. Lakas yra labai lengvai naudojamas. Priemonės nereikalauja ilgos džiovinimo. Sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų.
 • Didelis populiarumas Vinylac iš Alvin D'or. Tai naujovė nagų meno pasaulyje - naujos kartos priemonė. Jis yra labai lengvai naudojamas, nereikalauja specialių džiovinimo lempų, jame nėra toksiškų komponentų. Šis lakas yra labai atsparus, jį galima naudoti be nagų plokštelės ir naudojant pagrindinį sluoksnį.

Ypač populiarus "Kvėpuojantis lakas." Kompozicijoje yra vitamino C. Ši danga yra tikrai unikali, nes ji leidžia praleisti drėgmę, deguonį ir kitus komponentus į nagų plokštelę, kuri yra naudinga nagui ir padeda ją stiprinti, gerina augimą.

Dėl vitamino C sustiprėja nagų plokštelė, pagerėja konstrukcija, o silpninimas sumažėja.

Klientų apžvalgos

Lucky Alvin D'or yra labai populiarūs. Jie turi skirtingą spalvų paletę. Tokios priemonės kaina yra maža, atsižvelgiant į produkto kokybę ir produkto išvaizdą. Daugelis pirkėjų traukia šias savybes. Peržiūrėję šio produkto apžvalgas buvo galima sužinoti, kad šis įrankis taip pat turi tam tikrų trūkumų. Gamintojai užtikrina, kad lakų džiovinimo laikas yra minimalus, tačiau, atsižvelgiant į apžvalgą, džiovinant kiekvieną sluoksnį reikia palaukti bent 20-30 minučių.

Ir taip pat daugelis nusivylė dėl mažos ištaisymo priemonės. Po kitos dienos, jie pastebėjo skaldytus nagus. Šis įrankis yra geriau pasirinkti tiems, kurie mėgsta pakeisti atspalvius ir dažnai manikiūras. Akivaizdūs lakų privalumai, daugelis mano jų grožį. Jis atrodo labai gražus ant nagų. Lakas yra labai lengvai naudojamas, turi didelį tūrį, patogų šepetį. Ištrinamas įrankis yra lengvas, neturi stipraus kvapo.

Norint gauti sočiųjų spalvų, reikia taikyti bent du sluoksnius.

Apie tai, kokie yra nagų lako „Alvin D'or“ bruožai, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys