Batai

Lace batai

Lace batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Tipai ir madingi būdai
 2. Originalios įdėklo parinktys
 3. Įdomūs pavyzdžiai

Sėkmingai įsigiję naują batų porą, turėtumėte galvoti apie tai, kaip tinkamai jį sukti.

Tinkamai pasirenkamas lankstymo būdas ne tik sukurs papildomą komfortą jūsų kojoms, bet ir pratęs jūsų batų tarnavimo laiką.

Taigi, norėdami suprasti šį klausimą, mes siūlome Jums įdomiausius įtempimo būdus.

Tipai ir madingi būdai

Klasikinis įtvaras

Pasaulyje yra tiek daug būdų, kaip branginti batus. Jie sudaro daugiau nei milijardą, tačiau tarp jų tik du laikomi tradiciniais.

 1. 1 metodas

  Norint atlikti šį metodą, jums reikės paprastų nėrinių, atitinkančių jūsų batų stilių. Mes perkeliame abi nėrinių dalis per skyles, esančias žemiau, ir ištraukiame jas. Per kitas dvi skylutes kirpdami juos, ištempiame nėrinių dalis iš vidaus į išorę. Tokiu būdu mes iki galo nėrime. Šio metodo privalumai bus lengvi ir patogūs. Taip pat verta paminėti, kad batų, o ne kulkšnies sąnarių klijavimas, kuris sukuria papildomą komfortą.

 2. 2 metodas

  Jis skiriasi nuo ankstesnio metodo tik tuo, kad nėrinių sankirtos atsiranda pakaitomis virš ir po skylių. Laidą iš viršaus apačioje perkelia per skylių porą iš apačios, jos dalys susikerta ir ištempiamos per kitas dvi skyles. Po pakartotinio pervažiavimo dalys iš išorės į vidų patenka per šias skyles. Mes visiškai sukniuvome batus. Be šio metodo greičio ir paprastumo, privalumas bus dekoratyvinis efektas, taip pat tai, kad ši nėrinių technologija sumažina nėrinių nusidėvėjimą.

Su nelyginiu porų skylių skaičiumi, pradėkite įrišimą iš vidaus, kad išeiti raišteliai.

Tiesus įtvaras

Tiems, kurie nemėgsta klasikinių kryžminio kryžminimo būdų, siūlome tiesioginio įtempimo technologiją. Šie ir išoriniai, ir technologiniai metodai skiriasi nuo tradicinių ir turi savo privalumų.

 1. 1 metodas

  Šis metodas laikomas tradiciniu europietišku. Patraukite laidą per apatinių angų porą iš išorės į vidų. Ištraukite kairę nėrinių pusę per skylę įstrižai iš vidaus į išorę, tuo pačiu metu. Patraukite dešinę nėrinių pusę per kitą angą įstrižai iš vidaus į išorę. Perdėkite nėrinių dalis per priešingas skyles iš išorės į vidų. Važiuokite pasukdami vieną ir kitą nėrinių dalį prie batų viršaus.

  Tai yra vienas iš būdų, kaip greitai ir tvarkingai sukti batus. Zigzago metodas užtikrins patikimą ir tvirtą tvirtinimą

 2. 2 metodas

  Naudodamiesi šia parinktimi galite paslėpti nepagrįstą užsegimą ir numatyti, kad lankas nebus matomas.

  Ištraukite eilutę per apatines angas iš išorės į vidų. Dešinė nėrinių pusė bus nubrėžta iš vidaus į išorę su anga virš tos, į kurią jūs praleidote. Ištraukite šį diržo galą per priešingą angą iš išorės į vidų. Ištraukite kairę laidą iš vidinės pusės į išorę su aukščiau esančia skylėle, išlaikydami tą, į kurią praeina dešinysis galas.Mes praleidžiame kairę pusę per priešingą angą iš išorės į vidų, o mes nukreipiame dešinę į skylę, kuri yra aukštesnė už kairę. Taigi, mes nėriniai iki batų pabaigos, susiejame nėrinius ir nuimame lanką viduje batų.

  Toks įrišimas turi neryškesnę išvaizdą nei ankstesnis, tačiau rišimo technologija yra šiek tiek sudėtingesnė. Svarbiausia tai, kad ši technologija skirta batų, turinčių vienodą skaičių porų skylių. Tačiau, jei nelyginis porų skaičius, galite praleisti apatinę arba viršutinę porą.

Žieminiai batai

Žiemos batų lydimui reikalingas paprastas, bet įdomus, greitas ir tvarkingas įrišimo būdas, kuris apsaugo jūsų kojas batus ir nesukels diskomforto.

Ištraukite kairę pusę pro angą iš vidaus į išorę ir į dešinę - iš išorės į vidų. Patraukite kairę pusę per skylę virš dešinės pusės iš išorės į vidų, o dešinę - į skylę virš kairiosios pusės iš vidaus į išorę. Taigi, per skyles dešinėje, nėrinių galai tęsiasi tik iš išorės į vidų ir į kairėje esančias skyles - tik iš vidaus į išorę.

Rekomenduojame, kad batai sukrauti į veidrodinį vaizdą, jis atrodys nepaprastas ir labai įdomus.

Šis įtvaro metodas taip pat puikiai tinka batus su aukštais. Tai sumažins trintį, kuri leis jums lengvai priveržti ir atsipalaiduoti.

Looped lacing

 1. 1 metodas

  Įdomus ir neįprastas būdas pritvirtinti, kuris, nepaisant paprasto įgyvendinimo, turi tam tikrų trūkumų. Nėriniai nesikerta, bet viduryje susipynia vienas su kitu, todėl jie gali judėti iš vidurio, taip pat dėl ​​trinties, didina nėrinių nusidėvėjimą.

  Išbandykite šį metodą dviem spalvomis.

  Ištraukite eilutę į apatines angas iš vidaus į išorę. Kryžiuokite į dešinę ir į kairę galus tarp jų, ištempkite juos į skyles, viršijančias tuos, iš kurių jie iš išorės išėjo. Taigi, iš nėrinių galų darote dvi kilpas, kurios tarpusavyje sujungtos viduryje.

 2. 2 metodas

  Tai labai gražus įtempimo metodas, kuris skiriasi nuo ankstesnio, nes nėrinių galai yra susukti du kartus, o ne įstrižai pro viršutinę skylę.

  Ištraukite eilutę į apatines angas iš vidaus į išorę. Dvigubai pereikite dešiniuoju ir kairiuoju galu. Ištempkite dešinįjį nėrinių galą į skylę virš kairiojo, o kairįjį - virš dešinės, iš vidaus į išorę. Toliau eikite į batų viršų.

  Tai yra labai įtemptas įtvaras, kurį bus sunku atlaisvinti. Taip pat įsitikinkite, kad centras neperkelia.

Nėriniai be lanko

Daugelis iš mūsų nemėgsta lankų, kurie susidaro susiejant batų lentyną. Todėl mes nustatėme kelis būdus, kaip batus sukti be lanko. Vienas iš jų buvo aprašytas tiesioginiu įrišimu pagal antrąjį metodą.

 1. 1 metodas

  Šiam metodui reikės dviejų skirtingų spalvų nėrinių porų. Vienas nėrinys, kurį atliekate antruoju tiesioginio įtempimo metodu, o antroji nėriniai - per gautą drobę. Apibūdinus tiesią rišimo techniką, apsvarstykite, kaip dirbti su antruoju laidu. Taigi, pasibaigus tiesiai įtempimui, sureguliuokite jį prie kojos, užklijuokite raištelius ir paslėpkite lanką. Paimkite antrą nėrinį, užklijuokite vieną galą prie apatinės tiesios linijos tiesiai ir paslėpkite galą. Tada ištraukite likusį galą per „sriegius“ pakaitomis žemiau ir virš jų šaškių lentoje. Tokiu būdu galėsite „pynti“ nėrinių tinklą. Antrą nėrinių galą galite paslėpti tokiu pačiu būdu, kaip ir paslėpti pirmąjį galą.

  Mes turime gražią ir nemokamą įklotą, kurią mes praleidome tik vieną kartą.

 2. 2 metodas

  Mes pradėjome lace up viršų. Susieti mazgelį viename nėrinių gale. Antrą nėrinių galą iš bet kurios viršutinės skylės iš vidaus į išorę išvedome ir išilgai priešingai tiesiai iš išorės į vidų. Iš vidinės pusės į išorę įstumiame įstrižai ir išilgai priešingai tiesiai iš išorės į vidų.Mes ir toliau iki šiol sukime. Likę nėriniai gali būti ištraukti per rievą, arba galite susieti mazgą ir supjaustyti.

Greitas prisegimas

Klasikiniai, tiesūs, žieminiai batai, liemenės su kilpomis, o kai kurios nėrinių neturinčios nėrimo technologijos - tai vienas iš sparčiausių būdų, kaip sukti batus. Tačiau šis greitasis metodas nesibaigia. Pavyzdžiui, mes suteikiame dar vieną.

Paleiskite virvę į apatines angas iš išorės į vidų, ištraukite kairįjį nėrinių galą į viršutinę angą įstrižai iš vidaus į išorę. Tinkamas nėrinių galas veiks. Mes jį gauname į skylę virš to, į kurį iš kairės į vidų pateko kairė. Be to, praleiskite dešinįjį galą į priešingą pusę tiesiai į vidų. Tokiu būdu mes pririšame į viršų.

Vidinis paslėptas įtvaras

Ne visi mėgsta prisegimą, kuriame yra matomas vidinis vėrinys. Jums, mes paėmėme vidinio paslėpto įrišimo metodą.

Paleiskite virvę į apatines angas iš išorės į vidų, kairįjį nėrinių galą į kairę viršutinę angą iš vidaus į išorę. Kadangi kairysis nėrinių galas nenaudojamas, jis turėtų būti trumpesnis už dešinę. Nupieškite dešinįjį nėrinių galą su anga virš to, į kurį jis įvedė, iš vidaus į išorę. Perdėkite jį per priešingą angą iš išorės į vidų. Tokiu būdu, nėriniai iki galo.

Antrasis tiesioginio įtempimo metodas taip pat gali būti siejamas su vidinio paslėpto įrišimo tipu.

Originalios įdėklo parinktys

Medžioklė ar dviračiai

Atrodo neįprastas, bet lanko vieta šonuose užtikrins dviračių važiavimo ar pasivaikščiojimo miške saugumą.

Perdėkite eilutę per apatines angas iš vidaus į išorę. Ištraukite dešinę nėrinių pusę ir ištraukite jį į viršų iš išorės į vidų. Tada paimkite jį iš priešingos angos iš vidaus į išorę. Patraukite kairę nėrinių pusę į skylę, išleisdami per tą dalį, iš kurios jūs tiesiog ištraukėte dešinę pusę, iš išorės į vidų. Ištraukite kairę nėrinių pusę iš skylės, tiesiai priešais tą, į kurią įdėjote. Tokiu būdu tęskite iki pat galo.

„World Wide Web“ pririšimas

Pradėkite pritvirtinti antrą angų porą apačioje. Norėdami tai padaryti, mes traukiame laidą iš vidaus į išorę ir išilgame galus į skyles po išorės. Mes kerta abu nėrinių dalis ir perkeliame juos į kitas viršutines skyles iš vidaus į išorę. Mes sugrįšime žemiau ir užkabiname juostelę nuo nėrinių, gautų prieš tai. Tokiu būdu mes pakartojame iki galo, tik paskutinį kartą, kai mes ne apgaudinėjame, o tiesiog atšaukiame ir susiejame.

Dvigubas atbulinės įtvaras

Pradedame nuo antrojo skylių poros iš viršaus į išorę iš išorės. Mes kirstame nėrinių dalis ir ištempiame juos į žemiau esantį skylę, einantį iš išorės į vidų. Taigi mes pririšame prie apatinių skylių, o tada nėrinių galus išilgai į skyles, esančias iš vidaus į išorę, ir nėrinius iki viršaus.

Butterfly lacing

Patraukite virvę į apatines angas iš išorės į vidų ir iš viršaus į vidų į išorę. Kryžius ir ištempkite į skyles. Pakartokite į viršų. Jei skylių porų skaičius yra lygus, mes pakeisime pirmąjį veiksmą, o ne jį ištrauksime iš vidaus į išorę ir iškart kirsime.

Įdomūs pavyzdžiai

Dviejų spalvų įrišimas

Vienintelis šio metodo trūkumas yra mazgas, kuris gali jus trikdyti. Taigi, mes prijungiame du nėrinius ir nubrėžiame galus per skirtingas skyles vienoje pusėje. Lairavimas vidiniu paslėptu įdėklu.

Dvigubos dvigubos įtvaros

Naudodamiesi pirmuoju klasikinio įrišimo metodu, mes nėriniai su abiem nėriniais, tiesiog praleiskite skyles, kad galėtume nėrinti su kita spalva.

Šioje medžiagoje pateikiami tik kai kurie batų užsegimo metodai ir tipai. Bet jie padės jums atrodyti stilingai ir nepaprastai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys