Batai

Pilki batai

Pilki batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Geras spalvų derinys
  2. Patogūs ir praktiški batai

Kai kurios mados moterys gali atrodyti, kad pilka spalva yra labai nuobodu ir paprasta. Tiesą sakant, jis yra kilnus ir suvaržytas.

Pilka atspalvio batai taps bet kokių drabužių apdaila. Batai gali būti dėvimi su ryškių spalvų drabužiais, madingais priedais ir kitais priedais, kuriantys moteriškus vaizdus.

Geras spalvų derinys

Lakoniški pilki batai padės sukurti unikalų stilių, bet tik tada, jei pasirinksite tinkamus drabužius:

  • Panaši spalva. Tokie dalykai mergaitę paverčia milžiniška pilka dėmė. Elegantiškas batų, apvalkalo ir tamsiai pilkos striukės ansamblis puikiai tinka biuro aprangos kodui.
  • Šviesūs tonai: Beige, smėlis, grietinėlė yra puiki galimybė tiems, kurie vertina lengvumą ir lengvumą. Baltas atspalvis turėtų būti naudojamas atsargiai - jis pritraukia per daug dėmesio.
  • Raudonos ir žalios spalvos puikiai susimaišo su pilkais batus. Rudenį geras pasirinkimas yra apelsinų spalvų schema. Pagal batus tinka raudonų ir vyšnių atspalvių maišeliai.
  • Puikus sprendimas yra tamsiai pilki batai ir šviesiai mėlyni arba balti džinsai. Violetinės ir mėlynos spalvos yra tinkamos bet kokiam aprangos kūrimui: tiek biurui, tiek atsitiktinai.

Bet kurį rinkinį galima papildyti sidabro priedais: sankabomis, šalikais, diržais, pirštinėmis ar plaukų papuošalais. Rezultatas - labai harmoningas ir elegantiškas spalvų sprendimas.

Patogūs ir praktiški batai

Madingi unisex batai - „Timberland“ turi storą griovelį ir lynus. Mergaitėms ant platformos ar storų kulnų sukuriami labiau moteriški modeliai.

Puikus derinys - batai su įtemptais džinsais, kelnėmis, įtemptais antblauzdžiais, šortais. Jie įdėti į storas megztiniai megztiniai, laisvi marškinėliai ir tunika. Renkantis sukneles ir sijonus būtina atsižvelgti į jų ilgį, optimalų - tiesiai virš kelio. Iškirpimas turėtų būti paprastas, be jokių rūbų ir pūkų.

Sėkmingi rinkiniai gaunami naudojant mėlynos ir smėlio spalvos daiktus. Ansamblyje, kuriame yra pilkos spalvos batai ir neutralių spalvų drabužiai, galite pridėti akcentus: ryškius raudonus ir geltonus atspalvius.

Populiarios markės, gaminančios pilką Timberlandą: natūralūs nubuko batai - Timberland ir Wrangler, dirbtiniai nubuko batai - Crosby (dekoruoti mėlynos spalvos nėriniais ir originaliu megztiniu įdėklu su Norvegijos modeliais).

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys