Batai

Moteriški batai su šuoliais

Moteriški batai su šuoliais

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės ir privalumai
  2. Istorija
  3. Rūšis
  4. Perspektyvos

Plačiai žinoma, kad šiandien batai yra labiausiai paplitę batų tipai. Jie yra neatsiejama šiuolaikinio žmogaus drabužių spinta, ypač miesto gyventoja. Visa tai paaiškinama tuo, kad per ilgą savo egzistencijos istoriją, turinčią daugiau nei šešis tūkstančius metų, šis batų objektas išnaudojo daugybę modifikacijų ir transformacijų savo tikslo ir įvairių modifikacijų požiūriu.

Dabar yra daug įvairių batų modelių bet kokiam sezonui ir visoms oro sąlygoms, taip pat taikymo aplinka, kurią galima sujungti vienu žodžiu - batus.

Buvo priimta gana plati klasifikacija tiek pagal sezoną, tiek pagal paraišką.

Pavyzdžiui:

  • alpinistams;
  • sportas;
  • pavasarį, rudenį ar žiemą.

Savybės ir privalumai

Yra gana dažna nuomonė, kad avalynė yra ne tik būtinybė, bet ir svarbi vaizdo dalis. Šią taisyklę sėkmingai seka ir vyrai, ir moterys.

Ne tik mados moterys, bet ir mados dizaineriai pasirūpina, kad kiekviena detalė būtų svarbi. Galų gale, jie gerai žino, kad madingos moterys nuo neatmenamų laikų tikrai norėjo išsiskirti, todėl svarbu, kad dizaineriai priimtų šį iššūkį ir kurtų kažką labai įdomaus. Tam svarbu įkvėpti ne tik dabartį, bet ir praeityje, tokiu būdu suteikiant naują gyvenimą iš pažiūros seniai pamirštoms tendencijoms.

Sunku įsivaizduoti, kaip moterų batų modeliai skiriasi. Batų modelių linijos nuolat papildomos, neatsižvelgiant į sezoną ir paskirties vietą. Nepaisant to, kad atrodo, kad čia beveik neįmanoma sugalvoti naujo, visada yra vieta stebuklams - šiuo atveju - neįprastų ir net jausmingų modelių forma.

Istorija

Šuoliai jau seniai įsitvirtino mados arenoje kaip drabužių ir avalynės dizaino elementas. Jų mados kilo iš „eklektinės eros“ - praėjusio amžiaus 70-ųjų metų, kai gimė daug kultūrinių tendencijų. Šuoliai, kniedės ir kitos metalinės dalys puošia odos striukes ir muzikantų kelnes iš tokių grupių kaip „Kiss“ ir „Black Sabbath“, taip pat jų daugelio gerbėjų drabužius.

Galima manyti, kad kartu su grandinėmis ir kniedėmis erškėčiai tapo populiarūs dėl to, kad 70-ojo dešimtmečio pabaigoje atsirado pankų kultūra ir tapo žinoma dėl tokių grupių kaip „Sex Pistols“ ir „The Clash“. „Thorns“ puošia pažodžiui viskas - odinės striukės, džinsai ir, žinoma, lenktiniai batai su smeigėmis ant platformos.

Šuoliai buvo naudojami ne tiek grožio, bet ir tam, kad vaizdui būtų suteikta tam tikra audacity ir teigiama agresija, tiesioginis lygiagrečiai su muzikos žanro ypatumais.

Vienas pirmųjų, išdrįso maišyti įvairius stilius savo išvaizdoje ir tokiu būdu suteikti pirmiau minėtiems stiliams naują gyvenimą - tai pasaulyje garsaus dainininko Lady Gaga.

„Thorns“ tiesiogine prasme pasirodė visuose savo drabužiuose, tiek vaizdinguose, tiek kasdien visuose jos įvaizdžio dalykuose - pradedant priedais ir avalyne bei baigiant apatiniais drabužiais. Šį paveikslėlį galima išsamiai peržiūrėti savo įraše „Telefonas“ (2009).

Rūšis

Moteriški batai su šuoliais pateikiami su daugybe variantų.

Šuoliai puošia pažodžiui viską - pirštą, kulną, padusį.

Jie netgi gali užimti visą bagažo paviršių! Batai su šuoliais yra prieinami iš visų galimų variantų ir bet kokios spalvos, suteikiant pirkėjui puikias galimybes realizuoti save.

Pastaruoju metu buvo padaryta didelė pažanga, o erškėčiai, be apdailos priemonių, tapo beveik nepakeičiamu apsaugos elementu šalnų atveju.

Ypač domina žieminiai batai su spygliais.

Šuoliai yra ant viso bato pado paviršiaus, įskaitant kulno plotą, tokiu būdu užkertant kelią jo savininkui paslysti ir nukristi ant ledo, nes tai yra būtina galimybė šiaurinių regionų gyventojams.

Šuoliai gali būti paslėpti, kai tik jų poreikis išnyksta, tokiu būdu batai tampa universalūs ir tinkami skirtingoms oro sąlygoms. Jei pageidaujate, jie gali būti dėvimi net namie!

Svarbus šio modelio bruožas yra itin tankus unikalios technologijos sukurtas padas. Šiuo metu, atsižvelgiant į sezoną, sukurta keletas moterų avalynės modelių su ištraukiamomis ir ištraukiamomis įvairių versijų šuoliais.

Šuoliai įgyja naują funkciją - šį kartą apsaugą nuo šalčio.

Ilgą laiką batų kūrėjai išsprendė padėklo problemą, tinkančią žiemai. Vienas iš labiausiai paplitusių žieminių padų variantų buvo gumos padas. (pvz., dr Martens arba Grinders). Tačiau jame yra keletas trūkumų, kurių pagrindinė dalis yra sklandymas ant ledo. Alternatyviems pagrindams sekė daug batų pramonės milžinų - Ecco, Camel, Vibram, Timberland, Rieker ir kt. Ši problema turi būti išspręsta daugelio naujų modelių gamintojų, įskaitant „Meindl“, „Gripforce“ ir kt.

Naujoviškas modelis buvo pagamintas iš dygliuotų batų Meindl. Juos „valdo“ specialus raktas, esantis bagažinės gale, ir įspėja šešis šuolius ant pado. Šuoliai yra pagaminti iš itin tankaus lydinio, du kartus kietesni už plieną, o batai yra pagaminti iš avių.

Dar įdomesnis, bet vis dar perspektyvus yra „Gripforce“ sukurtas modelis. Čia smaigalių valdymo sistema jau yra bagažinės vidinėje pusėje. Ateityje ne vieno batų modelio išvaizda, bet visa eilė žiemos batų su ištraukiamais šuoliais tiek paprastiems, tiek praktiniams bateliams, ir itin sudėtingi modeliai.

Perspektyvos

Akivaizdu, kad batai su ištraukiamais šuoliais padarys tikrą revoliuciją batų rinkoje.

Šiandien modelis yra būtinas - tai labai patogūs, šilti ir daugiafunkciniai batai, prieinami įvairiomis versijomis. Ir modeliai su dekoratyviniais šuoliais labai mėgsta ekstravagantiškas madingas moteris.

Šuoliai grįžta į visiškai naują vaidmenį: dabar jie gali ne tik patraukti kelionę į praeitį, pajusti roko žvaigždę, išsiskirti iš minios, bet ir apsisaugoti nuo šalčio ir ledo. Ir jei norite - abu tai priklauso nuo pirkėjo ir pasirinkto modelio norų.

Visa tai įrodo nuolatinį mados pramonės vystymąsi, laikydamiesi laikų ir patenkindami šiuolaikinių pirkėjų reikalavimus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys