Batai

Ratiniai batai

Ratiniai batai

prisijungti prie diskusijos

 

Savybės

Ne taip seniai buvo pradėtas vartoti žodis „žingsnis lenktynininkas“. Tai žmonės, kurie vis dažniau randasi didelių miestų gatvėse. Jie negali likti nepastebimi, nes jų judėjimo būdas yra ratų batai.

Žingsniai lenktynininkai tokiu batu perkelia visur - metro, gatvėje ir visur, kur yra plokščias paviršius. Amerikoje kilęs šis judėjimas išplito beveik visose išsivysčiusiose šalyse.

Batai ant ratų turi kitą pavadinimą - ritininiai sportbačiai. Ir jie atrodo kaip ritinių ir sportinių batelių hibridas.

Tokie batai yra ratai, stilingas krepšys jiems ir raktas. Pažymėtina, kad ratai yra vartojami elementai ir kai jie tampa nenaudingi, juos lengva pakeisti perkant naujus.

Važiavimas šiuose batuose gali būti ant bet kokio plokščio paviršiaus, įskaitant asfaltą. Svarbiausia yra vengti tokių oro reiškinių kaip sniegas ir lietus, ir netgi smėlio gausa kelyje. Todėl rekomenduojama važiuoti tokiais batais tik vasarą ir sausu oru.

Modeliai ant ratų skirstomi į sportbačiai ir sportbačiai. Vaikams rekomenduojami sportiniai bateliai, nes jie užtikrins geresnį stabilumą. Šie batai bus vertinga alternatyva dviračiui žalos metu, kai važiuojate.

Norėdami išmokti važinėti ritininėmis čiuožyklomis, specialių įgūdžių nereikia, tai galite padaryti su savo vaiku perkant sportinius batelius sau ir jam. Bet, žinoma, ne iš karto eikite į šaligatvį. Praktikuokite kelias dienas namuose.

Pagrindinės ritininių sportinių batelių savybės yra šios:

 1. Daugeliu atvejų vaikų modeliai turi daugiasluoksnę padą, kuri truks daugiau nei vieną sezoną.
 2. Tiems, kurie nenori nuolat judėti ant ratų, geriau rinktis modelius su vienu ratu. Jį lengva pakeisti specialiu dangteliu, o bateliai naudojami kaip įprastiniai batai.
 3. Tiems, kurie jau naudojasi itin dideliu vairavimu, gamintojai siūlo modelius su plastikiniais įdėklais.

Privalumai ir trūkumai

Kaip ir bet kuris produktas, batai ant ratų turi savo privalumų ir trūkumų. Apsvarstykite populiariausius.

Iš šios naudos:

 1. Koordinavimo plėtra. Važiavimo metu dalyvauja visos raumenų grupės, kurios turi gerą poveikį fiziniam vystymuisi. Ypač kai kalbama apie vaikus.
 2. Bėgimo metu sportiniai bateliai neturi pereobuvat. Paprasčiausiai sėkite ratus. Be to, skirtingai nei ratų batų ritinėliai, galite aplankyti visas vietas, kuriose draudžiami volai.

Tačiau trūkumai yra tai, kad nerekomenduojama ilgą laiką dėvėti tokius batus, ypač vaikams.

Prieš dėdami ant ritininių sportinių batelių, reikia įsitikinti, kad danga, ant kurios važiuosite, bus lygi ir neturės trūkumų. Šis faktas išgelbės nuo nereikalingų kritimų ir sužalojimų bei sutaupys batus kuo ilgiau.

Ir, žinoma, sportinių batelių svoris. Reikia suprasti, kad paprastų batų metu pėdos apkrova yra daug mažesnė nei modeliuose su ratais, todėl būtina apskaičiuoti optimalų vaikščiojimo, pasitikėjimo, įskaitant amžių, laiką.

Kaip pasirinkti?

 • Pagrindinis kriterijus renkantis batus ant ratų yra amžius. Parduodant yra įvairių matmenų tinklelio, įskaitant modelius jauniausiems vaikams nuo trejų metų.
 • Tačiau dar geriau laukti iki septynerių metų. Būtent šiame amžiuje vaikas pagaliau formuoja koordinavimą ir pusiausvyrą, taip pat vysto raumenis, kurie leidžia jiems atlaikyti tokių batų svorį.
 • Todėl, jei viskas yra aiški su senesniais modeliais ir galite pasirinkti bet kokius batus, nepriklausomai nuo jų svorio, tada vaikiški batai geriau pasirinkti šviesą, o ne suvaržydami ir nesverdami judesių.
 • Jei batai yra pernelyg sunkūs, vaikas greitai juos pavargs ir patirs nepatogumų. Ir tai reiškia, kad jis negalės įvertinti šio bato grožio ir įdomumo.

Vaikams ir tiems, kurie tik pradeda mokytis batų su ratais, geriau rinktis modelius su dviem ratais. Šie batai vengs kritimo.

 • Norėdami pataisyti koją buvo geriau, pasirinkite modelį su įtvaru. Jie tvirtai pritvirtina koją, o slidinėjimo mokymosi procesas taps lengviau ir greičiau.
 • Kalbant apie dydį, suaugusiems verta rinktis. Bet vaikams jūs galite paimti šiek tiek daugiau batų. Svarbiausia, kad vaikas jaustųsi patogus.
 • Ir svarbiausia - ratai. Pasirinkdami apsvarstykite guolių tipą. Pradedantiesiems pasirinkti ratus su guoliais, kurie turi mažesnį koeficientą.
 • Taip pat ratai skirstomi pagal dydį - standartinis ir didelis. Pastarasis pagerins sukibimą ir atitiks daugiau suaugusiųjų žmonių, nes jie atlaikys daug svorio.

Kas yra Hilis?

Patikimas yra populiariausias tarp ratų batų gamintojų. Žmonėse jie vadinami tiesiog „hilis“ arba „chiles“. Tikriausiai todėl, kad sportbačiai su ratais ant kulno.

Ir jie pašalinami naudojant specialųjį klavišą. Tačiau, kaip rodo praktika, ratai nebūtinai pakyla. Jei pripratote prie to, vaikščioti jomis galima palyginti su batus su mažu kulnais.

Pradedantiesiems iki sportbačių siūloma vietoj išimto rato pasiūlyti specialų dangtelį.

Visi tokiems batams skirti priedai gali būti perkami oficialioje prekės ženklo parduotuvėje.

Gamintojas gamina modelius vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Profesionalams ir tiems, kurie tik pradeda susipažinti su šio plano batu.

Dviračiai ant ratų skiriasi ne tik dizainu, bet ir liemenių buvimu ar nebuvimu ir pado išvaizda.

Vienas iš populiariausių chilių modelių yra „Nano“ plokštė, kurios korpusas pagamintas iš lengvos, patvarios medžiagos. Jis pridedamas naudojant specialią technologiją prie bagažinės.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys