Slidinėjimo batai

Slidinėjimo batai

Slidinėjimo batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Apie prekės ženklą
 2. Modeliai
 3. Tikslas
 4. Kaip pasirinkti?
 5. Apžvalgos

Slidininko įrangoje turi būti slidinėjimo batai. Tai yra neįprasta avalynė ir dėl to padidėja poreikiai. Jūs negalite išsaugoti slidinėjimo batų, jų kokybė turėtų būti kuo aukštesnė. Stuburo slidinėjimo batai išsiskiria tarp tokių batų.

Apie prekės ženklą

„Spine“ priklauso Rusijos įmonei „Sport-Industry“, kuri buvo įkurta 1999 metais. Naujosios įmonės gimtinė buvo Jaroslavlio miestas. Po metų, sporto prekių rinkoje atsirado naujas slidinėjimo batų modelis, kuris radikaliai skyrėsi nuo tuo metu egzistuojančių kopijų. Pirmajame modelyje buvo anatominis blokas ir moderni padas. Sportininkai ir žiemos sporto entuziastai iškart įvertino naujumą, todėl jo populiarumas pradėjo augti eksponentiškai.

Nuo tada gamintojas labai išplėtė produktų asortimentą. Dabar pagal „Spine“ prekės ženklą galima įsigyti įvairių kainų kategorijų slidinėjimo batus vyrams, moterims ir net vaikams, taip pat slidinėjimo polius ir platų tvirtinimo elementų asortimentą.

Bendrovė nuolat stengiasi tobulinti esamus pokyčius ir ieškoti naujų technologijų. Reguliariai rengiamos konsultacijos su geriausiais treneriais ir puikiais sportininkais. Kiekvienas naujas slidinėjimo batų modelis yra išbandomas sporto mokyklose ir įvairiuose konkursuose.

Modeliai

Visas „Spine“ slidinėjimo batų pasirinkimas yra suskirstytas į kategorijas, kurios palengvina atranką ir pašalina painiavą. Net pradedantysis bus lengva rasti tinkamą porą.

Batai nnn

NNN slidinėjimo batų kategorija yra profesionalūs modeliai, tinkami prijungti NNN arba Rottefella, ir susideda iš šių pogrupių.

Lenktynės

Visi šios kategorijos batai yra skirti čiuožimui. Tai profesionali avalynė, galinti patenkinti pradedantiesiems sportininkams ir patyrusiems slidininkų poreikiams.

 • Pavyzdžiui, „Carrera Carbon 285“ ir „Pro 398k“, taip pat „Carrera 197“ idealiai tinka čiuožimui, gali išlaikyti iki -30 laipsnių. Viršuje naudojama aukštos kokybės šalčiui atspari medžiaga, papildyta PVC danga. Šių batų dizainas turi anglies pluošto rankogalius, leidžiančius gerai pritvirtinti kulkšnies sąnarį, ir terminį vožtuvą, pagamintą iš elastingos medžiagos su vandeniui atspariu poveikiu.

Batai suknelė lengvai ir greitai, nes yra greito įtempimo sistema. Bato viduje yra amortizatoriai. Dėl pagrindinio vidpadžio polietileno ir kartono naudojimo gamintojas neįmanoma pasukti. Taigi, galima pagerinti bėgio fiksavimą slidinėjimo kalne. Vidpadis turi daugiasluoksnę konstrukciją, kuri yra sukurta iš įvairių laipsnių standumo medžiagų. Naudojant tokius batus, slidės tampa lengvai valdomos ir lengvai valdomos sportininko.

 • „Concept Skate Pro 596“ modelis yra papildomai aprūpintas trijų sluoksnių izoliacine izoliacija, asimetriniu kulno stiprintuvu, mikrometriniais klipais, riešo dirželiu ir sukimo plokšte kaip tarpine vidine vidine dalimi. Norėdami sukurti vienintelę medžiagą, buvo naudojamas „PEBAX“ ir anglies įdėklas. „Concept Classic 294“ yra sukurta geriausiose kompanijos tradicijose, įkūnija pažangias naujoves, tačiau tuo pat metu yra prieinama daugumai naujokų.

Sportas

Į šią kategoriją įeina „Concept Skate 296“, „Concept Skate 296/1“, „Polaris 85“, „Concept Combi 268“. Visi šie modeliai tinka ilgoms treniruotėms ir intensyviam čiuožimui. Jie turi patobulintą anatominę padą, todėl batai yra kuo patogesni.

Aktyvus

Kategorija yra viena iš plačiausių. Tai apima daug modelių, tinkamų aktyviems žmonėms, profesionalams ir ekstremalių slidinėjimo mėgėjams.

Pavyzdžiui, „ENERGY 258“ ir „Energy 258/2“ modeliuose yra papildoma kailio izoliacija, o padas pagamintas iš aukštųjų technologijų termoplastiko.

 • „SPINE NEO 161“ pritraukia neįprastą išvaizdą, kurioje yra agresijos ir aukšto stiliaus elementų.
 • „X-RIDER 254“ griežtai atrodo dėl juodos ir raudonos spalvos derinio.
 • X-RIDER 254/2 pritrauks sportininkus, kurie vertina ne tik batų kokybę ir našumą, bet ir ypatingą, unikalų stilių.
 • COMFORT 245 atrodo labai neįprastas, jį gali naudoti ir vyrai, ir moterys.
 • Modeliai COMFORT 83/7 ir RIDER 20 pagaminti glaustai ir diskretiškai, tai yra beveik klasikinis tarp slidinėjimo batų.
 • COMFORT 83/10 ir COMFORT 83/2 yra tikrai moteriški modeliai, kuriuose naudojami subtilūs atspalviai, mielas dekoras ir lygios linijos.

Turas

Šiai kategorijai atstovaujama daug įvairių modelių. „TECHNIC 95“ ir „VIPER 251“ batai turi trijų sluoksnių batų medžiagą „Kaproelur“, dirbtinį kailį ir Thinsulate izoliaciją, kuri yra lengva ir atspari drėgmei.

Dizainas yra pagamintas iš juodos spalvos, batai atrodo griežti, tačiau tuo pačiu yra madingi.

 • VIPER 251/2 išsiskiria iš kitų modelių su lengvu dizainu, kuriame yra baltos ir pilkos spalvos.
 • Šioje kategorijoje yra du modeliai, kuriuos nesupainiuosite su kitais - „NEXT 27“ oda ir „NEXT“ 156. Dizainas apjungia du logotipus: „Next“ ir „Spine“. Pirmajame modelio viršuje sukuriama oda.
 • Sportiniai sportiniai batai yra CREATOR 357/20. jie atrodo labai stilingi ir neįprasti, kurie pritraukia jaunus sportininkus.
 • Moterys labiau mėgsta LADY 357/40, LIFESTYLE 251/20 ir SPLASH 251/10 modelius. Gamintojas sugebėjo sujungti išorinį grožį su aukštomis technologijomis ir našumu.

Smart

Seriją sudaro du modeliai: SMART 357 ir SMART 357/2, juodos ir pilkos spalvos. Dizaineriai sugebėjo sėkmingai paimti logotipo spalvas su pagrindiniu fonu, todėl batai tampa ypatingi ir išraiškingi.

Yra sandėlyje ir vaikiški batai BABY 101, kurių dydis nuo 29 iki 35.

SNS batai

Slidinėjimo batai iš SNS kategorijos yra suskirstyti į tas pačias grupes, net modeliai turi tą patį pavadinimą. Tačiau šios dvi didelės batų kategorijos skiriasi pagal tvirtinimą, kuriam jos skirtos.

Visos savybės ir savybės lieka nepakitusios, todėl kiekvienas modelis neturėtų būti vertinamas atskirai.

Atskiroje kategorijoje surenkami batai, skirti NN75 tvirtinimo detalėms. Čia yra keletas vaikų modelių: „Kids 299/1“, „Kids 399/1“ ir „BABY 104“.

Taip pat yra odiniai batai: CROSS 35 oda ir SPINE X5 41 oda.

Tikslas

Yra keletas rūšių batų, atsižvelgiant į jų paskirtį:

 • Klasikiniai batai pasižymi vienodumu ir prieinamumu. Profesionalūs klasikiniai batai tinka slidinėjimui.
 • Visuotiniai batai paprastai pateikiami ne itin plataus diapazono ribose, nes tokiuose batuose galite nueiti trumpais slidėmis arba pasivaikščioti po mišką.
 • Modeliai skirti čiuožimui - profesionalų pasirinkimas. Jie turėtų užtikrinti maksimalų komfortą, nes pėda nuolat judės.

Kaip pasirinkti?

Slidinėjimo batai turi būti kruopščiai atrenkami, nes mažame ar dideliame batų sporte bus neįmanoma, ir jūs galite sužeisti. Slidinėjimo batai turėtų būti tinkami, o ne išspausti ir būti ne pernelyg laisvi.

Visų pirma, jums reikės nuspręsti dėl jums labiausiai tinkančio batų stiliaus.

Slidinėjimo batų pirkimui geriau eiti vakare savaitės dieną. Būtent šiuo metu didelis kiekis kraujo skrenda prie jūsų kojų, jie supilkite šiek tiek ir užima maksimalų dydį.Rytiniu metu batai gali puikiai sėdėti, o vakare jie jau susmulkins ir atneš nemalonių pojūčių. Jums reikia paimti keletą šiltos kojinės, kad galėtumėte montuoti.

Jei slidinėjimo batų pirkimas bus vykdomas per internetinę parduotuvę, o tai reiškia, kad be montavimo būtina atlikti kojų matavimus prieš naktį. Norėdami tai padaryti, vėl reikia pasirinkti vakarą po darbo. Įdėkite šiltas kojines ir padėkite pėdą ant popieriaus lapo. Apibūdinkite pėdą su pieštuku, laikydami jį teisingu kampu. Šios procedūros metu draudžiama pritūpti, o tai sukelia pėdos modelio iškraipymą.

Gautame paveiksle reikia įterpti du taškus: vieną - kulno viduryje, o antrąjį - toje vietoje, kur prasideda nykštis. Prijunkite taškus ir išmatuokite gautą atstumą. Renkantis reikiamą slidinėjimo batų dydį, daugelyje gamintojų yra daug matmenų tinklelio.

Apžvalgos

Stuburo batai yra tik teigiami atsiliepimai ir pagirti. Tokia didelė nuomonė būdinga ne tik Rusijos sportininkams, bet ir kitų šalių profesionalams, vertinantiems gamybos procese naudojamą kokybę, lygį ir pažangias technologijas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys