Slidinėjimo batai

Slidinėjimo batai

Slidinėjimo batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Rūšis
 3. Modeliai
 4. Gamintojai: gamintojų apžvalga
 5. Priedai
 6. Kaip pasirinkti?
 7. Kaip tinkamai dėvėti ir laikyti?
 8. Mados tendencijos
 9. Apžvalgos
 10. Naudingi patarimai

Tinkamų slidinėjimo batų pasirinkimas yra garantija, kad jūs sužinosite, kaip greičiau slidėti ir mėgautis ne tik tada, kai juos išimsite. Mūsų straipsnis padės gauti atsakymus į jūsų klausimus.

Savybės

Slidinėjimo batas yra plastikinė konstrukcija, kuri sujungia su slidžių laikikliu, yra tvirtai pritvirtinta, taigi slidininko pėdos laikomos vietoje, taupant nuo sužeidimų ir padedant judėti. Slidinėjimo batai yra sunkūs ir sunkūs, jie susideda iš dviejų dalių: plastikinės pakabos ir vidinės minkštos bagažinės. Iš išorės yra klipai su sagtimis, kurie tvirtina dizainą ant kojų.

Tai labai specifinis batas, kuris galiausiai prisitaiko ne tik prie jūsų kojų anatominių savybių, bet ir jūsų fizinio tinkamumo bei slidinėjimo metodų.

Daug lengviau priprasti prie kitų slidžių, nei į kitą batų porą. Todėl ekspertai pataria ilgą laiką nevažiuoti valcavimo ar kito asmens batų.

Rūšis

Moterys

Dauguma gamintojų gamina unisex modelius, tačiau geriau rinktis moteris, kurios yra sukurtos iš minkštesnės medžiagos, atsižvelgiant į moters figūros ir kojų struktūros ypatybes. Kai kojos yra pusiau sulenktos, moterims svorio centras yra labiau nukreiptas atgal, kas yra svarbu. Be to, veršeliai dažnai yra brangesni už vyriškus, todėl rankogalių aukštis turi būti mažesnis.

Dideli dydžiai

Šiandien beveik bet kuri įmonė gali rasti didelių dydžių modelius. Moterims - nuo 41 metų, vyrams - nuo 46 m. Dideli gamintojai netgi suteikia galimybę tam tikro tipo žirgams gaminti individualų batų užsakymą.

Modeliai

Universalus

Galima važiuoti ar slidinėti.

 • Bėgimas yra tinkamas greitajam ir čiuožimo stiliui bei bet kokiam žirgui: turistų, pramogų ar profesionalų. Tai aukšti batai su vidutiniškai standžiais padais ir nuimama rankogalių dalis.
 • Slidinėjimas slidinėjimui ant šlaitų ar šlaitų - giliu sniegu. Jie gali reguliuoti viršūnių nuolydį, atsižvelgdami į jojimo stilių ir sąlygas. Jie turi būti kruopščiai atrinkti.

Skirtas klasikiniu stiliumi keliaujantiems slidininkams, o tai nereiškia, kad kulkšnis yra stiprus. Yra laisvalaikio, turizmo ir sporto. Tai yra nedideli batai, kurie nekliudo kojos judėjimui. Jie turi minkštą padą ir ne rankogalius, todėl galite vaikščioti be slidžių. Vienintelis įspėjimas, į kurį reikia atsižvelgti - jie netinka čiuožimui.

Veikia

Skirtas greitam judėjimui dideliais atstumais per sniegą dengtą plotą. Todėl svarbu, kad jie apsaugotų koją nuo drėgmės ir šalčio ir užtikrintų saugų važiavimą. Tai dviejų sluoksnių modelis, kuris nebijo žemos temperatūros.

Profesionalūs batai naudoja sistemą, skirtą kulkšnies palaikymui. Pėsčiųjų modeliuose akcentuojamas sausumas ir komfortas.

Slidinėjimui

Jie iš esmės skiriasi nuo ankstesnio modelio ir susideda iš išorinės ir vidinės įkrovos.Pagal standumą yra suskirstyti į tris tipus: pradedantiesiems, ekspertams ir profesionalams. Kuo sunkiau įkrovos, tuo tikslesnis ir greitesnis bus pervežimas į slides, ir kuo daugiau jūsų svorio, tuo sunkiau.

Jie neturėtų būti naudojami slidinėjimui, ir jie netinka pėsčiomis.

Dėl čiuožimo

Šio tipo čiuožimo pavadinimas kyla iš to, kad slidininko judėjimas panašus į slidininko judesius. Jums reikia nustumti su dviem kojomis, paprastai jie tai daro, kad pagreitintų.

Tai yra kieti batai, kurie turėtų padengti kulkšnį ir užkirsti kelią sužalojimams. Jie atrenkami individualiai, atsižvelgiant į pėdos struktūros ypatumus. Jie neturėtų užsikabinti ant kojų, užtikrinti patikimą pėdos fiksavimą ir užtikrinti veiksmingą stumimą.

Skiatlonui

Tinka mišrios rūšies slidinėjimo lenktynėms, susidedančioms iš klasikinio ir kraigo. Tai gana sudėtinga technika, nes lenktynių metu būtina nuolat keisti slides. Tokiu atveju ant batų pritvirtinimas turi būti universalus, kad tilptų abiejų stilių slides.

Jie turi tvirtą ir patikimą kulkšnies atramą, kuri palaikoma net ir tada, kai rankogaliai yra atsiimti. Dažniausiai šiuos batus nusipirka tik profesionalūs sportininkai, jie nėra geri paprastam ventiliatoriui.

Velcro

Yra tik vaikai, gali būti ne daugiau kaip 35–36 dydžio. Jei dydis didesnis, užtrauktukais naudojami užtrauktukai ar nėriniai. Paprastai juos nusipirko 5–10 metų vaikai, kurie negali susidoroti su pataisomis. Suprojektuoti tik poilsiavietėms.

Gamintojai: gamintojų apžvalga

Armada

Vieną iš pirmaujančių gamintojų sukūrė profesionalių slidininkų grupė. Prekės ženklo batai yra visiškai apgalvoti, todėl jie yra kuo funkcionalesni. Kiekvienas modelis turi savo unikalias savybes, kurios džiugina slidininkų išvaizdą.

Salomonas

Prekinis ženklas, kuris vienu metu sukūrė slidinėjimo apkaustų sistemą «meil carres». Bendrovės sąskaitoje daug atvirų, kurie buvo labai svarbūs slidininkų pasauliui. Žiemos sporto avalynės prekės ženklas laimėjo rinką beveik nuo pat jos įkūrimo.

Gamybos metu nuolat diegiamos naujos technologijos, kurios tikrai veikia.

Visas pakreipimas

Legendinis prekės ženklas, kurio kūrėjai buvo sukurtas trijų klijų slidinėjimo batelis su briaunomis. Unikalus dizainas buvo sukurtas naudojant unikalią kosmoso technologiją. Vėliau jie tapo modernių slidinėjimo modelių prototipu.

Prekės ženklas visada išsiskiria aukšta Europos kokybe, o jų batai šiandien gali pasigirti patogumu, praktiškumu ir unikaliu dizainu.

Rossignol

Prancūzijos prekės ženklas specializuojasi aukštos kokybės drabužių, avalynės ir žiemos sporto įrangos gamyboje. Įmonė nuo medinių slidžių gamybos iki naujoviškų technologijų diegimo toli nuvažiavo.

Daugiau nei vieną kartą įmonė laimėjo apdovanojimus, tačiau nuolat tobulina žmones, kurie mėgsta slidinėti.

Burtonas

Prekės ženklas yra žinomas net pradedantiesiems. Jos įkūrėjas tapo snieglenčių sportu kaip ekstremaliu sportu ir atvėrė pirmąją pasaulio sniego lentų gamybos įmonę. Gamina slidininkų ir banglentininkų įrangą, drabužius ir batus, jo gaminiai išlieka aukščiausio kokybės etalonu.

Priedai

Dauguma slidininkų įsigyja specialias kojines ir šildomas vidpadis, kurios išlaiko savo kojas. Jie veikia iš kompaktiškos baterijos, kuri netrukdo aktyviam judėjimui. Jie yra suderinami su daugeliu batų modelių, o dėl šildymo idealiai tinka kojoms.

Speciali krepšys arba kuprinė, skirta batus, kuriuose jie gali būti gabenami iš vienos vietos į kitą, nebus nereikalingi. Tai neleis batus užšaldyti, o tai labai svarbu, nes šaltoje plastikoje tampa sunku, o dėvėti tokį batus bus labai sunku.

Kaip pasirinkti?

Prieš perkant svarbu žinoti savo pėdos ilgį, treniruočių lygį, jojimo stilių ir nustatyti sau, kiek tikitės.

 • Tvirtumas Svarbiausi atrankos kriterijai. Sunkiausi yra skirti profesionalams. Jie turi gana aukštą viršų ir 4 įrašus. Šie batai yra mažiausiai patogūs, tačiau jie padeda tiksliai perduoti slides, o tai svarbu važiuojant greitai.

Pradedantiesiems tinka minkšti batai su dviem spaustukais, kurių standumas gali būti reguliuojamas pagal raištelius ar diržus. Kad būtų lengviau išlipti ir kilti, jie turi liežuvį.

 • Dydis Tai lemia vidinė įkrova, kuri tvirtai priglunda prie kojos. Platesni modeliai skirti mėgėjams, siaurai tinka profesionalams.

Geriausia nusipirkti batus specializuotoje parduotuvėje, kur pardavėjas matuos pėdos ilgį ir plotį ant sulenktų kelių, taigi pėda yra šiek tiek ilgesnė. Batas turi būti tvirtai pritvirtintas per visą kojų ilgį.

 • Svoris Profesionalūs batai yra sunkesni, tai reikia atkreipti dėmesį, nes batų svoris turės įtakos kėlimui.
 • Pado ilgis. Jis nurodomas atskirai, nes dydis neatitinka. Būtina norint tinkamai sureguliuoti montavimo slidės.
 • Mount. Turi būti lygiai toks pat kaip slidinėjimo kalno. Geriausia, jei jie yra iš to paties gamintojo.
 • Reguliatoriai. Jie leidžia jums reguliuoti batus prie pėdos. Mažiausias vaikų batų ir modelių skaičius pradedantiesiems.

Yra tokių reguliatorių: klipai, diržai, standumo jungiklis, „važiavimo važiavimo“ funkcija, kuri palengvina judėjimą, vidinė įkrova, kuri užima jūsų kojos formą.

Kaip tinkamai dėvėti ir laikyti?

Norėdami įdėti savo slidinėjimo batus, pirmiausia stenkitės, kad jie nebūtų užšalę. Perkelkite juos į įtemptą maišelį arba šiltą. Geriausia dėvėti specialias šilumines kojines, kurios ne tik šilta, bet taip pat užkirstų kelią gabalėlių ir raukšlių atsiradimui.

 1. Atidarykite bagažinę iš viršaus į apačią, atidarykite sklendžių viršus, ištraukite ir ištraukite liežuvį į šoną. Pritvirtinkite koją į bagažinę, kad judėtumėte lengviau. Jis turėtų būti „įsukamas“ į batus.
 2. Pakeiskite liežuvio ir kojų sklendes. Kad kulnas būtų geriau, lengvai palieskite koją ant žemės.
 3. Mygtukų klipai iš apačios į viršų. Koją reikia tvirtinti gerai, bet ne labai daug. Po kelių nusileidimų, įkroviklis įšyla, ir, jei reikia, galite „nuleisti“ klipą. Tai ypač patogu tai padaryti, jei jis yra sriegiu.

Jei žiūrėsite vaizdo įrašą, galėsite vizualiai pamatyti ir pakartoti, kaip įdėti ir nuimti slidinėjimo batus.

Su batų saugojimu yra daug lengviau. Jie turi G raidės formą, todėl juos patogiai sulenkdami „susiduria“ vienas su kitu, kaip Tetris. Jie turi nedidelį nuolydį, todėl sunku juos griežtai spausti, tačiau vis tiek užima mažiau vietos. Norėdami juos pritvirtinti vienas su kitu, pritvirtinkite juos ant kiekvienos batų esančių diržų arba velcro.

Dėžutė, kurioje jie parduodami, yra gana sudėtinga, todėl nėra prasmės laikyti batus. Jie yra plastikiniai ir kieti, todėl jie nėra deformuoti ir nepraranda savo formos. Taigi jie nerenkia dulkių, uždengia dangčiu arba įdėkite maišelį. Jie užima mažiausiai vietos, kai jie stovi ant stovo vertikaliai. Bet jei esate patogesnis, galite juos įdėti - tai neturi įtakos batus.

Svarbu! Batai turėtų būti gerai išdžiovinti prieš sandėliavimą, kad būtų išvengta netvarkingo kvapo ir grybelio atsiradimo.

Mados tendencijos

Slidinėjimo batai nuolat vystosi, todėl svarbu atsižvelgti į šiuolaikines tendencijas ir naujas technologijas. Jei ketinate įsigyti naują porą, leiskite jam atitikti naujausias tendencijas.

Rase ir okolosportivny mėgėjas

Šie batai yra gana konservatyvūs, gamintojai naudoja gerai nusistovėjusią gamybos schemą. Pagerinami tik kintamieji flex ir vidiniai batai, kuriuos jie bando pasiekti idealu. Vienas iš šių naujų produktų - modelis „Raptor B2 RD“ iš prekės ženklo „Head“.

Slidinėti mėgėjams

Gamintojai nuolat stengiasi gerinti šio segmento batus, padaryti juos patogesnius, individualizuoti pagal individualų tūrį ir tuo pačiu palengvinti, tačiau išlaikyti pakankamą standumą judėjimo tikslumui. Komfortas priklauso nuo bato vidaus, šiandienos pažangiausiomis technologijomis naudojasi „Sidas“ ir „Intuition“ prekės ženklai.

Geriausias personalizavimas (batų gebėjimas prisitaikyti prie jūsų kojų anatominių savybių) gaunamas „Atomic“ ir „Fisher“. Lengviausius mėgėjų batus siūlo „Atomic“ ir „Salomon“ prekės ženklai.

Apskritai, geri prekiniai ženklai sugeba įgyvendinti savo planus, tačiau tokie batai yra labai brangūs, o pigūs - neužtikrina. Tai tikrai nėra verta taupyti, todėl turėsite išleisti daug kokybiškų batų.

Slidinėjimo modeliai slidinėjimo turui ir freeridei

Bet kuriuo atveju svarbiausias dalykas yra batų svoris, nes 1 kg kojose yra tokia pati kaip 5 kuprinėje. Siekiant palengvinti šio segmento modelį, gamintojai naudoja anglį. Tai leidžia jums išlaikyti standumą, bet sumažinti bagažo storį, pavyzdžiui, kaip SCOTT Cosmos batai.

„Fischer“ prekės ženklas tapo tikru novatoriumi šioje srityje, išleisdamas „Travers Carbon“ modelį. Kuriant, ne tik buvo panaudota anglis, bet ir atsisakyta spynų, kurios naudingos užtraukimui! Be to, išorinė bagažinė tapo termoformuojama, todėl buvo galima gauti idealų modelį.

Apžvalgos

Net be profesionalų dauguma slidininkų teigia, kad geriau pirkti savo batus, o ne paimti juos kasoje. Tai ypač svarbu tiems, kurie patyrė traumų ir skaldytų kojų. Daugelis atkreipia dėmesį į tai, kad „Salomon“ ir „Atomic“, kurios tinka pradedantiesiems, kokybė išsiskiria priimtinomis kainomis, tačiau tuo pačiu metu užtikrina patikimą kojų fiksavimą.

„Brand Head“ mėgėjai, pavyzdžiui, komfortas, - šio prekės ženklo batuose, galite pasipuošti ir mėgautis karštu gėrimu kavinėje.

Jei turite siaurą koją, patariama atkreipti dėmesį į „Lange“ prekės ženklo batus. Jie yra gana sunkūs ir tuo pačiu metu gerai pritvirtina koją.

Dauguma teigia, kad svarbiausia yra ne įmonė, o teisingas modelis. Jūsų pasirinktuose batuose turėtumėte jaustis patogiai, kad batai nespaudžia ir nešlifuotų ir jums patogu važiuoti.

Naudingi patarimai

Patyrę slidininkai pateikia keletą svarbių patarimų:

 1. Nenaudokite naudojamų batų, net jei kas nors jums juos nemokamai suteiks. Šiuolaikiniai modeliai prisitaiko prie pėdos anatominių savybių, o naujasis savininkas bus jausmas.
 2. Net jei esate pradedantysis, neturėtumėte įsigyti minkštų batų pradedantiesiems. Po vienerių metų jie turės būti pakeisti į griežtesnius, tačiau jie yra brangūs.
 3. Įsigykite modelį su 4 spaustukais, su mikrofonu ir dirželiais.
 4. Nepirkite batų, kurių standumas yra mažesnis nei 90, jie netinka ilgai naudoti.
 5. Verta pirkti batus, skirtus jūsų lytims. Pavyzdžiui, moterims pėdos yra platesnės ir didesnės, gamintojas atsižvelgia į tai gamindamas.
 6. Jei turite kokių nors pėdų savybių, geriau įsigyti specialų ortopedinį vidpadį, pvz., Juos galite rasti iš „Sidas“ prekės ženklo. Jie nėra pigūs, bet su kojų problemomis verta.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys