Slidinėjimo batai

Slidinėjimo batai Fischer

Slidinėjimo batai Fischer

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Apie prekės ženklą
 2. Modeliai
 3. Rūšis: apžvalga
 4. Kaip pasirinkti?
 5. Priedai
 6. Apžvalgos
 7. Privalumai
 8. Trūkumai
 9. Kaip dėvėti, laikyti?

Sportui nėra smulkmenų. Tai visiškai taikytina pasirinkus slidinėjimo batus. Galų gale, nesvarbu, koks gali būti profesionalus slidininkas, netinkamai pasirinkti batai slidinėjimui gali paversti šį procesą iš malonaus į skausmingą, o tokios rasės rezultatas bus apgailėtinas.

Sunkiausia naršyti sportininkus - mėgėjus. Slidinėjimo batų pasirinkimas yra puikus ir aiški informacija apie tai, kaip, ką ir kokiais tikslais pirkti - lašas vandenyje.

Apie prekės ženklą

Pasaulio vardą turinčio prekės ženklo istorija prasidėjo įprasta Austrijos Reedo tvarte. Būtent ten 1924 m. Visų profesijų vyresnysis Josef Fischer, vyresnysis, išsprendė savarankiško darbo problemą, pradėdamas vežimėlius ir roges, o po metų - slidinėjimą.

Po 10 metų tvarte nebuvo pakankamai vietos - „Fisher“ kompanija jau užregistravo daugiau nei 30 žmonių, o rankų darbo slidės išpardavo kaip karštus pyragus. 1949 m. „Fisher“ sukūrė pirmąjį rankinį spaudą ir optimizavo gamybą bei liejimą, o 64-aisiais atidarė slidinėjimo gamyklą. Tuo pačiu metu Egon Zimmerman atvyksta į žiemos olimpines žaidynes dėl „Fisher“ produktų pergalės.

1971 m. „Fisher“ šeima (ir tuo metu ji jau buvo šeimos įmonė) pradėjo gaminti slidinėjimą. Nuolat ieškoma naujų technologijų ir medžiagų. Ir tai yra Fišerio sėkmės paslaptis. Pradedant „nulio“ kalnų slidinėjimo ir jų bei slidinėjimo batų gamybai.

2006 m. „Fisher“ pristato „Carbonlite“ - lengviausius pasaulyje lenktyninius slidžius (jų svoris yra mažesnis nei kilogramas), o 2011 m. „VACUUM FIT“ technologijos dėka pirmą kartą sporto istorijoje galima visiškai pritaikyti slidinėjimo batus prie sportininko pėdos.

Šiandien „Fisher“ yra viena iš pirmaujančių slidinėjimo įrangos gamintojų pasaulyje.

Modeliai

„Fisher“ slidinėjimo batus pasirenka savimi pasitikintys, į rezultatus orientuoti žmonės. Slidinėjimo avalynė skiriasi - ypač vaikams ir suaugusiems. Ridge ir kombinuotam smūgiui. Klasikinis važiavimas.

Šiuolaikiniai modeliai:

 • FISCHER XJ SPRINT. Pagaminta ateities čempionams. Vaikai ir paaugliai. Neopreno paviršius suteikia šilumą ir sausumą, padas plastikas, lojaliai prisitaiko prie augančios kojos ypatumų.
 • Fischer Touring Silve. Idealiai tinka maloniam ramiam važiavimui per žiemos mišką. Patogus, su standžiu padu, užtikrinančiu optimalų judesį. Šilumos išlaikymas dvigubas sluoksnis.
 • Slidinėjimo batai Fischer XC Pro. Tai universalūs batai, skirti slidinėjimui. Jie turi specialų įtvarą, neleidžiantį sniegui patekti į batus. Gali būti naudojamas kaip malonumas.
 • Slidinėjimo batai Fischer XC Control. Šis modelis taip pat yra universalus. Skirtas sportuoti ir vaikščioti. Padas turi optimalų standumą. Batas puikiai tvirtina koją. Galima reguliuoti kulną.
 • Slidinėjimo batai Fischer XC Comfort Silver. Išskirtinai vaikščiojant modelio batus. Puikiai apsaugotas nuo šalčio ir drėgmės. Kulnas yra sustiprintas specialia 3D forma. Siūlės yra visiškai lipnios, o tai pašalina drėgmės patekimą.
 • Fischer Comfort My Style. Tai moteriški batai. Pritvirtintas prie slidinėjimo. Pagaminta iš meilės ir globos moteriškos pėdos, kuri turi savo ortopedines savybes. Padas yra pakankamai standus. Termoforuotas sluoksnis viduje šildo ir prisitaiko prie kojos.
 • Fischer RC3 Classic. Dauguma jų nėra klasikinis modelis. Yra dviejų sluoksnių versija, neperduoda drėgmės. Vienintelis optimalus standumo laipsnis.
 • Fischer RC3 Combi.Modelis, idealiai tinka greitiesiems čiuožimams, ir važinėti „klasikinio“ stiliaus. Suprojektuoti sporto mėgėjams. Kulno įdėklai suteikia papildomą kojos fiksaciją ir koreguoja batus ant kojų.

Slidinėjimo segmentas:

 • RC4 PRO 130 VACUUM FULL FIT modelis. Skirta ekspertams. Išbandyta Pasaulio taurės šlaituose. Puikus kulkšnies pritvirtinimas tokioje bagažinėje leidžia parodyti agresyvų važiavimo stilių bet kuriame šlaite.
 • TRINITY 110 VACUUM FULL FIT modelis. Slidinėjimo mėgėjams, kurių paruošimo laipsnis yra aukštas. Pirštų srityje pridėta tūrio, leidžiančio ilgiau laikytis šilumos.
 • Fischer Soma RC4 100 Jr. Šis vaikų modelis yra skirtas jauniems greičio nusileidimo gerbėjams.

Rūšis: apžvalga

Pradedant pasirinkti slidinėjimo batus, turite žinoti įrangos pasirinkimo principo pagrindą. Tai priklauso nuo čiuožimo stiliaus - klasikinio ar čiuožimo. Įvairūs batai ir tvirtinimo sistema - NNN, SNS. Batai skirstomi į tris tipus. Klasikiniai, keteros ir kombainai.

 • Klasikiniai slidžių batai. Šviesus, minkštas.
 • Ridge batai. Aukšta, su vyrių sistema papildomai valdyti slidinėjimo.
 • Kombi. Sujunkite dviejų ankstesnių veislių privalumus. „Klasikinių“ padų minkštumas ir aukštis, taip pat nuimamas vyris nuo „Combi“.

Profesionalūs slidinėjimo batai ir mėgėjai mėgėjams nėra vienodi. Profesionalūs batai sveria mažiau ir turi tvirtesnę fiksuotą padą.

„Fischer“ gerai žino, kad slidininkų mokymas yra skirtingas, todėl kiekvienai kategorijai gamina kažką individualaus: sportininkų - Fischer RC 3 klasikinę, Fischer RCS Carbonlite Skating. Skate slidininkai - Fischer RC3 Scate. Fischer Combi, kaip nurodo pavadinimas, kombinuotam čiuožimui.

Kaip pasirinkti?

Slidinėjimo batai turėtų būti patogūs, lengvi ir gerai apsaugoti slidininkai nuo šlapio ir šalčio. Nustatant dydį, neturėtumėte tikėtis, kad po įkrovos dėvėsite storas vilnias kojines. Mums reikia kojinių, specialiai sukurtų slidinėjimui. Jie yra siuvami iš „kvėpuojančio“ atsparaus nusidėvėjimo audinio.

Todėl prieš pasirinkdami slidinėjimo batus pirmiausia turite įsigyti tokių kojinių. Tai galite padaryti bet kurioje sporto parduotuvėje. Pabandykite ant batų, tada tu gali patekti į pirštą. Labai svarbu, kad slidinėjimo batai „nespaustų“, nešlifuokite ir nebūtų puikūs.

Taip pat verta paminėti, kad aktyvaus sporto metu kūno kraujyje esantis kraujo kiekis didėja, daugiau kraujo teka į rankas ir kojas, o jų tūris šiek tiek padidėja. Ekspertai pataria nusipirkti slidinėjimo batus pusę didesnės nei reikia.

Renkantis vaikui batus, „pusė didelės“ taisyklės taikomos 100% atvejų. Papildomi vidpadžiai pridedami prie modelių būsimų visų dydžių čempionų. Tai daroma taip, kad vaikas galėtų pirmą kartą važiuoti dviem vidpadžiais, o tada, kai koja auga, išimama viena.

Patyrę slidininkai nerekomenduoja užsakyti slidinėjimo batų iš katalogų. Tik pilnas darbo laikas padės išvengti klaidų, o patyrę slidininkai nerekomenduoja užsakyti slidinėjimo batų iš katalogų. Tik pilnas darbo laikas padės išvengti klaidų.

Suaugusiųjų slidinėjimo batų „Fisher“ dydžio lentelė (kiekvienam modeliui - pagal pėdos dydį ir ilgį)

Pėdos dydis „Fisher“ slidinėjimo batų modeliai
„Speedmax“ skate RCS Carbonlite Skate RCS Carbonlite Classic Kiti modeliai
36 223 mm 223 mm 225 mm 228 mm
37 229 mm 229 mm 231 mm 235 mm
38 236 mm 236 mm 238 mm 242 mm
39 243 mm 243 mm 245 mm 248 mm
40 249 mm 249 mm 251mm 255 mm
41 256 mm 256 mm 258 mm 262 mm
42 263 mm 263 mm 265 mm 268 mm
43 269 ​​mm 269 ​​mm 271 mm 275 mm
44 276 mm 276 mm 278 mm 282 mm
45 283 mm 283 mm 285 mm 288 mm
46 289 mm 289 mm 291 mm 295 mm
47 296 mm 296 mm 298 mm 302 mm
48 303 mm 303 mm 305 mm 308 mm
49 nėra 309 mm 311 mm 315 mm
50 nėra nėra nėra 322 mm
51 nėra nėra nėra 328 mm
52 nėra nėra nėra 335 mm

Jaunesniojo Fisher slidinėjimo batų dydžio tinklelis (pėdos dydis iki pėdos ilgio)

Pėdos dydis

Visi modeliai vaikams ir paaugliams

25

162mm

26

169 mm

27

175 mm

28

182 mm

29

189 mm

30

195 mm

31

202mm

32

209 mm

33

215 mm

34

222 mm

35

229 mm

36

235 mm

37

242 mm

38

249 mm

39

255 mm

40

262 mm

Priedai

Jūs visada galite įsigyti firminius krepšius ir kuprines sporto bateliams „Fisher“ sporto parduotuvėse. Buteliai su vandeniu. Ir tik didžiulis asortimentas. Kuprinės, krepšiai ir maišeliai yra pagaminti iš aukštos kokybės ir vandeniui atsparaus poliesterio, dauguma modelių turi atspindinčius elementus, leidžiančius slidininkui jaustis saugiai net ir saulėlydžio sąlygomis, tamsoje ir riboto matomumo sąlygomis.

Apžvalgos

Daugelis „Fisher“ slidinėjimo batų atsiliepimų galima rasti beveik visur internete - peržiūrų ir specializuotų sportininkų - slidininkų forumuose. Dauguma jų yra ne tik teigiamos, bet ir entuziastingos. Tie, kurie kažkada bandė važiuoti "Fisher", jau paprastai nekeičia prekės ženklo.

Tarp privalumų pažymėta, kad batai "Fisher" anatomiškai teisingi, įtempti ir patogūs, "sėdėti" ant kojos. "Kaip jūs stovite ant asfalto". Štai kaip tie, kurie pirmą kartą sugrįžo į slidinėjimo žygius, pirmiausia apibūdina savo jausmus.

Patyrę sportininkai teigia, kad šie batai nėra šalti, kojos netampa net po ilgos treniruotės ar tolimojo atstumo. Apskritai internete yra visos profesionalios slidinėjimo įrangos „Fisher“ profesionalų testuotojų bendruomenės, o kiekvienas naujas slidžių ar batų modelis yra atidžiai tikrinamas nuo faktinių sąlygų. Tokius bandymus atlieka specializuoti sporto leidiniai ir dideli sporto parduotuvių tinklai.

Tarp įvairių atsiliepimų, „Red“ sriegis yra „Fisher“ batų kainos tema. Kažkas mano, kad tai aukšta, kažkas yra prieinama, bet visi sutinka, be išimties „Fisher“ yra verta. Taigi, kiek jie kainuoja?

Pradinė kaina už nebrangiausius „Kombi“ modelius prasideda nuo 5 500 rublių. Tame pačiame kainų segmente ir moterų "My Style" - nuo 6000 rublių. Brangesni (nors ir šiek tiek) klasikinio vairavimo stiliaus kaštai. „Fischer RC3 Classic S10313“ prasideda nuo 7000 rublių. Kuo profesionalesnis yra batas, tuo brangesnis. Taigi „pusiau pro“ Fischer RC5 Skate S15415 kainuoja nuo 11 tūkst. Rublių. Ir novatoriškas Fischer RCS Carbonlite Skating - ne mažiau kaip 19 tūkst. Rublių.

Brangiausi yra slidinėjimo batai. Jų kaina prasideda nuo 13 000 rublių ir pasiekia 50 000 rublių. Viskas priklauso nuo slidininko mokymo lygio ir jo lūkesčių nuo šaudmenų lygio.

Privalumai

 • „Fisher“ batai gaminami rūpestingai. Padas visada yra anatominis, užtikrinantis maksimalų stabilumą. Kojos yra fiksuotos ir leidžia jums labiau pasitikėti slidėmis.
 • Kiekvienas modelis suteikia „spotters“ - papildomus spaustukus - Velcro ir tvirtinimo elementus. Tai yra mažų praleidimų atveju. Jie suteiks beveik tobulą pėdos nusileidimą.
 • „Fisher“ slidinėjimo bato padas yra novatoriškas. Kietumo laipsnis visada nurodomas ant dėžutės. Padas yra patvarus, elastingas.
 • Visi „Fisher“ batai (įskaitant slidinėjimo batus) yra dvigubi. Viršutinis sluoksnis - vandeniui atsparus ir šiluminis ekranas, vidinis - suteikia jūsų pėdos formą papildomam patogumui.

Trūkumai

Pasak patyrusių slidininkų, kartais „nusileidžia“. Tai paprastai atsitinka po kelių mėnesių intensyvaus mokymo. Tačiau gamintojas taip pat tai pateikė, o jaunoms moterims jis nepadaro šilko, o prekės žmonėms, laimėjusiems ekstremaliomis sąlygomis, ir visi „Fisher“ atstovai turi puikiai veikiančią garantijų mainų sistemą.

Kaip dėvėti, laikyti?

Nešioti slidinėjimo batus ant storos vilnos kojinės negali.

Rūpinantis slidinėjimo batus, svarbiausia yra juos tinkamai išdžiovinti. Džiovinimas turi būti atliekamas atsargiai, 2-3 kartus per savaitę, vidinis sluoksnis (nuimamas batas) turi būti pašalintas ir išdžiovintas atskirai. Galite naudoti elektrinius džiovintuvus. Vidpadžiui rekomenduojama gydyti priešgrybelinę sudėtį.

Bet slidinėjimo batų formavimui ir koregavimui, nors galite savarankiškai, bet geriau su ekspertais. Termoforminės dirbtuvės.

Jei slidinėjimo batai yra pasirenkami teisingai, rūpinatės jais ir juos prižiūrėsite, jie ilgą laiką duos jums džiaugsmą nuo laimingų akimirkų, praleistų slidinėjant kažką sniego miško ar kalnų šlaito.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys