Batai

Italijos batai

 Italijos batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Populiarūs prekės ženklai
  2. Kaip pasirinkti?

Populiarūs prekės ženklai

Italijos batai visada buvo aukštos kokybės. Tai visų pirma dėl to, kad dauguma prekių ženklų yra šeimos verslas, pastatytas kelioms kartoms ir dešimtmečiams iš eilės.

Pateikiame populiariausių Italijos batų prekių ženklų sąrašą.

Salvatore ferragamo

Beveik šimtmetį šio prekės ženklo istorija kalba apie nepriekaištingą Holivudo žvaigždžių kokybę ir pasitikėjimą. Tai buvo Ferragamo, kuris padarė pirmuosius kulnus ir pleištus.

Po jo mirties jo palikuonys tęsė verslą. Ir šiandien prekės ženklas gamina ne tik batus, bet ir krepšius bei drabužius.

Aquazzura

Nepaisant to, kad Edgardo Osorio nėra italų kalba, visa jo karjeros ir avalynės gamyba priklauso šiai šaliai. Osorio 2011 m. Įgijo patirties dirbant su žinomais Italijos namais ir atidarė savo batų gamybą.

Pollini

Šis prekės ženklas datuojamas XVIII a. Iš pradžių tai buvo batų verslas, suteikiantis kareiviams avalynę I pasaulinio karo ir Antrojo pasaulinio karo metu.

50-ųjų pabaigoje „Pollini“ buvo sukurtas kaip prekės ženklas. Po ilgos kūrybinio vadovo paieškos prekės ženklas atrado savo unikalumą. Šiandien ją sudaro medžiagų ir dabartinių formų derinys.

Baldinini

XX a. Viduryje prekės ženklas buvo naudojamas tik individualiai pritaikant ir tik Italijos rinkoje. Šiandien, vadovaujant prekės ženklo steigėjo anūkui, „Baldinini“ įgijo visame pasaulyje populiarumą, o batai įgijo prekės ženklo požymių egzotinių medžiagų, kailių ir turtingų apdailos formų pavidalu.

Balinas

Praėjus keleriems metams nuo gamyklos įkūrimo, ji persikėlė į erdvų kambarį netoli Venecijos nuo namų palėpės. Tačiau šiandien, rankų darbo yra pagrindinis šio prekės ženklo skirtumas.

Per dieną gaminama tik iki 30 porų batų, kurių fone yra nemažas prekės ženklo lankas ir papuošalai.

Casadel

Įkurta praėjusio amžiaus 50-ųjų pabaigoje, prekės ženklas greitai įgijo tarptautinį populiarumą, daugiausia dėl žieminių batų gamybos.

Giuseppe Zanotti dizainas

Futuristinis batų Zanotti dizainas taip pirmuoju parodė, kad Madonna tapo pirmuoju dizainerio klientu. Šiandien nė vienas raudonasis kilimas negali padaryti be šio prekės ženklo batų. Įžymybės stovi eilėje, kad gautų bent vieną „Zanotti“ batų porą.

Kaip pasirinkti?

Labai dažnai mes ieškome batų iš Italijos parduotuvėse. Bet ar tai tikrai itališki batai, nes klastotės yra labai dažnai. Kaip ne daryti netinkamą pasirinkimą ir pirkti tikrus kokybės batus?

  1. Pirma, atkreipkite dėmesį į prekės ženklą ant pado ar kitų elementų.
  2. Antra, tikri itališki batai pasižymi siūlėmis. Jie turėtų būti lygūs.
  3. Be to, batai neturėtų būti dėvimi ir įtrūkę, o oda turėtų būti minkšta.
  4. Trečia, visi žieminiai batai yra pagaminti iš natūralios odos arba zomšos ir yra izoliuoti arba dekoruoti natūraliais kailiais.
  5. Ir paskutinis svarbus skirtumo veiksnys nuo netikrumo yra pakuotės naboek buvimas, jei batai yra kulniški.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys