Batai

Vans snieglenčių batai

Vans snieglenčių batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Prekių ženklų istorija
  2. Pagrindiniai snieglenčių batų modeliai

Neginčijama lyderė, viena iš labiausiai patyrusių kompanijų, kokybės, itin patikimos įrangos standartas - visi šie žodžiai apie Amerikos kompanijos „Vans“ prekės ženklą. Tarp didelės įmonės asortimento galite rasti batus, skirtus snieglenčių sportui, kuriuos šiandien geriau sužinosime.

Prekių ženklų istorija

1966 m. Bendrovė įgijo šlovę, kai pradėjo gaminti riedlentės batus. Laikui bėgant šis diapazonas gerokai išplito, o gaminių - avalynės, drabužių, aksesuarų - sąraše atsirado daugybė į sportą orientuotų produktų.

Dauguma šios kompanijos modelių apima papildomas funkcijas, kurios, savo ruožtu, pritraukia tiek lauko entuziastų, tiek sporto ekstremalių sporto specialistų dėmesį. Viena iš „Vans“ šaudmenų savybių yra „Recco“ gelbėjimo sistemos naudojimas.

Pagrindiniai snieglenčių batų modeliai

Aura modelis

Klasikinis geriausių moterų snieglenčių batų pavyzdys yra „Aura“ modelis. Gamyboje naudojamos technologijos leidžia pilnai pajusti vairavimą važiuojant ant sniego. Specialus lankstus įdėklas leidžia racionaliai sulenkti bagažą, o TriFit technologija užtikrina puikų pritvirtinimą ant kojos. Nepamirškite apie specialiai suprojektuotą padai. Jo tūrinė forma buvo sukurta atsižvelgiant į žmogaus kojų anatomines savybes, kurios suteikia papildomą paramą raumenų ir kaulų sistemai.

Mantra

Šis modelis „Mantra“ iš pradžių buvo sukurtas pradedantiesiems snieglenčių sportui. Tačiau profesionaliai sportininkai, siaurai pažvelgę ​​į projekte įgyvendinamus technologinius sprendimus, vis dažniau juos sustoja.

Šiuose batuose kojos yra patogios, tiek ant lentos, tiek judant ant žemės, nėra pernelyg didelio prakaitavimo, patikimos tvirtinimo sistemos ir, svarbiausia, tinkamos kainos. Visa tai yra Mantros linijoje.

Trijų sluoksnių išorėje yra puiki standumo sistema, pabrėžianti priekines ir galines zonas.

Vidinis batas taip pat atsilieka nuo taikomų inovacijų skaičiaus. „Trifit Liner“ membranos technologija suteikia harmoningą šilumos mainus su aplinka - jūsų kojos neužšąla net ir su plonomis vilnomis. Apsauga nuo kulkšnių yra papildomų standžių įdėklų.

Mikroautobusai Mantra - prieinamas modelis, bet su unikaliu vartotojų savybių modeliu snieglenčių batai.

Sveiki

Remiantis profesionalių freeriders atsiliepimais, „Hi standard snowboard“ batai yra stiliaus ir technologijos derinys. 2016 m. Pristatytas rinkoje, modelis tapo plačiai paplitęs. Turėdami unikalių savybių, batai leidžia atlikti kvapą gniaužiančius triukus. Kaip planuoja gamintojas, batai turėtų pabrėžti originalų sportininko stilių, neprarandant stabilumo trasoje. Kaip parodė daugelio konkursų patirtis, jie pavyko.

Encore

„Encore“ snieglenčių batai yra vienas iš sunkiausių. Įrengta patikima kabelių tvirtinimo sistema, patikimai sėdi ant kojų. Išsiaiškinta netgi smulkmenose (kabelių įtempimo sistema nepraranda vartotojų savybių net po metų eksploatavimo).

Natūralių ir dirbtinių medžiagų derinys suteikia originalią išvaizdą. Galima sakyti, kad „Encore“ serija - tai begalinis žiemos nuotykių laukas!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys