Batai

Amerikos batai

Amerikos batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Batų iš Amerikos savybės ir privalumai
 2. Populiarūs prekės ženklai
 3. Medžiagos
 4. Ką dėvėti?

Daugelis mados moterų girdėjo frazę „Amerikos batai“. Viena versija - batų iš gamintojų iš Jungtinių Amerikos Valstijų, pagal kitą versiją - batai su tam tikrais ženklais ir funkcijomis, trečiajame - pirmieji du taškai. Kas tai tikrai? Pabandykime išsiaiškinti.

Batų iš Amerikos savybės ir privalumai

Norėdami pradėti, apsvarstykite „Amerikos stiliaus“ sąvoką. Jis išsivystė kelis šimtmečius. Stilius įsisavino daug: žmonių, gyvenusių žemyninėje Amerikoje, pobūdį, vietinių gyventojų mentalitetą, jų pirmenybę drabužiams, ypač oro sąlygas.

Šių veiksnių įtakoje susidarė tam tikras stilius, kurio savybės yra šios:

 1. Kiekvieną dieną - naujas vaizdas. Kai kurie gali manyti, kad tai keista, bet amerikiečiai mano, kad tai bloga forma vaikščioti tą pačią dvi dienas iš eilės. Reikia keisti vaizdą kasdien. Jūs neturėtumėte laikyti tokio keistumo kaip noro madingi ar rodyti visus savo drabužius. Viskas yra paprasta - asmeninė higiena;
 2. Gerai žinomų simbolikų buvimas (žvaigždės iš vėliavos, šerifo juostelės, daug mylimų didelių aguonų, animacinių filmų personažai) ant drabužių. Jie yra Amerikos stiliaus identifikatorius.
 3. Gamtinių audinių dominavimas, minimalus sintetinių pluoštų kiekis;
 4. Pasirinkus drabužius už prieinamą kainą. Amerikiečiai laukia pardavimo ir perka beveik cento. Ši taisyklė taikoma kasdieniam mados modeliui;
 5. Vakaro mados - priešingai. Moterų, dizainerių suknelių, brangių brangių batų, stilingų šukuosenų ir elegantiškų papuošalų;
 6. Amerikiečiai perka brangius, kokybiškus batus, o požiūris į šį garderobos elementą yra ypatingas.

Amerikietiški batai yra kolektyvinis vaizdas, jungiantis patogumą, ilgaamžiškumą, praktiškumą, manevringumą, komfortą ir kokybę.

Amerikos batai sujungia geriausius armijos raudonų sparnų batų bruožus:

- išorės aplinkai atsparios pado stiprumas;

- sandarumas, apsauga nuo drėgmės;

- pado reljefas suteikia traukos paviršių;

- batai tinka pasivaikščiojimams dideliais atstumais, kelionėmis ir turizmu, darbu.

Visos šios savybės užtikrino amerikietiškų batų populiarumą visame pasaulyje.

Populiarūs prekės ženklai

Amerikoje yra daug prekių ženklų, gaminančių mados batų kolekcijas. Apsvarstykite populiariausius iš jų, uždirbo šlovę už šalies ribų.

1. Alden. Šeimos prekės ženklas, visi modeliai - rankų darbo rezultatas. Jis užtikrina aukštos kokybės ir sumanų vykdymą. Batai, siūti iš laido. Medžiaga yra sukurta iš arklių, produkcija yra patvari ir lygi. Jis suteikia patogumo ir komforto, kai dėvimi gaminiai.

2. Devyniuose Vakaruose galite rasti batų iš elegantiškų batų, turinčių aukštus kulnus. Prekinis ženklas egzistuoja 30 metų, o kiekviena kolekcija įsigyjama per kelias dienas. Tai yra geriausias įrodymas, kad Devyni Vakarai yra kokybės ir praktiškumo pažadas.

3. Timberlandas gamina aukščiausios kokybės batus ir jų batai yra daugelio madų svajonė. Kiekvienas modelis pabrėžia jų savininko stilių ir pasitikėjimą. Amerikietiški prekės ženklo batai derina natūralias medžiagas, aukštos kokybės rezultatus ir unikalų dizainą. Daugeliui jų atrodo grubiai žiauriai, tačiau jų pagrindinis privalumas yra kasdieninio dėvėjimo, atsparumo vandeniui ir funkcionalumo galimybė.

Medžiagos

Siuvant batus dizaineriai naudoja įvairias medžiagas - nuo nebrangių tekstilės iki išskirtinės roplių odos. Atsižvelgiant į moterų amerikietiškų batų ypatybes, populiarios medžiagos:

1. Sklandi, aukštos kokybės oda.

2. Suede, impregnuoti vandenį atstumiančiais junginiais.

3. Nubuko-aliejus - nubukas, apsaugotas nuo drėgmės, atsparus dėvėjimui ir nepretenzingas aplinkos sąlygoms.

Vienintelė guma yra naudojama - elastinga, neslidus, minimaliai jautrus deformacijai.

Ką dėvėti?

Moteriški batai yra skirtingi, juos atskiria sezonai, medžiagos, spalvos, bendras stilius. Bet kuriuo atveju su jais lengva sukurti jaukius ir svarbius vaizdus.

 1. Žiemos amerikietiški batai puikiai tinka slidinėti, bolonevye kostiumams, sportinėms kelnėms. Jie yra tiesiog sukurti lauko veiklai ir kelionėms.
 2. Batai, liesos džinsai, parka - atsitiktinis stilius patogiam judėjimui aplink miestą ir pasivaikščiojimais.
 3. Batai, liesos džinsai ir palaidi marškinėliai arba palaidinukės bus puikus tandemas mokytis ar susitikti su draugais. Lakoniški lankai, patogūs, ne atšaldomi judesiai.
 4. „Fashionistas“ mėgsta sujungti nesuderinamus batus su moteriškomis suknelėmis ir sijonais, mielas rankines, elegantiškus papuošalus.

Nepaisant šiurkščios išvaizdos, Amerikos batai yra gana universalūs. Jie neišeina į pasaulį, nedalyvauja partijoje, bet kasdien yra geriausias pasirinkimas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys