Kaklo batai

Žalieji batai

Žalieji batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pasirinktos subtilybės
 2. Tokia skirtinga žalia spalva
 3. Spalvų derinys
 4. Prekiniai ženklai

Žali batai gali būti derinami su daugybe atspalvių ir tuo pačiu metu atrodo stilingi. Taigi tokių batų buvimas drabužių spintoje neleis jums atsisakyti savo mėgstamų dalykų.

Pasirinktos subtilybės

Žalioji kulkšnies batai yra specialūs batai, o tai reiškia, kad juos reikia tinkamai, atsargiai ir atsargiai pasirinkti.

Pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į kojų savybes ir trūkumus.

 • Aukštos mergaitės, turinčios elegantišką kulkšnį, nėra jokių apribojimų pasirinkti kulkšnies batus žalia spalva.

Tokiu atveju turite turėti dvi poras: su maža kulna kiekvienai dienai ir žiedas ypatingoms progoms.

 • Plonų kojų savininkai neturėtų pasirinkti modelio, turinčio plačią viršūnę, su plyšiu, grubiu paviršiumi arba ant platformos. Šiuo atveju kojos atrodo net plonesnės, o tai sugadins bet kokį vaizdą.
 • Tie, kuriems tikrai reikia žaliųjų batų su pleištais, yra pilnos ponios. Alternatyva pleištui yra storas kulnas, kuris taip pat atitinka šio tipo figūrą. Iš modelio su plačiomis viršutinėmis moterimis turės būti atsisakyta, nes kojos atrodo dar didesnės.

Tokia skirtinga žalia spalva

Žalia spalva jungia didžiulį atspalvių skaičių, kurių kiekvienas yra ypatingas ir unikalus.

 • Pilkos ir žalios spalvos derinys sukuria demokratinį atspalvį, kuris yra ryškus ir silpnas. Šio atspalvio batai lengvai pasiimti drabužius ir aksesuarus.
 • Ryškiai žalios spalvos, turinčios spalvą ir didžiausią sužavėjimą - drąsių merginų, kurios bet kokioje situacijoje turėtų būti dėmesio centre, pasirinkimas. Ši spalva turi būti derinama su paprastais drabužiais. Kalbant apie spalvas, galite sustoti prie pilkos arba juodos arba geltonos, oranžinės, raudonos, rudos, violetinės. Vaizdas turėtų būti patogus ir geriausiai tinka jūsų charakteriui.
 • Šviesiai žalios spalvos yra puikios pavasarį ir vasarą. Nieko nenuostabu, nes kulkšnies batų asortimentas apima ne tik šalto sezono modelius. Dėl šviesiai žalių batų galite pasiimti ryškius drabužius.
 • Karinis stilius yra įtvirtintas alyvuogių spalvos arba khaki spalvomis. Ką dėvėti su tokiais batais? Nedėkite to paties kamufliažo, kad vaizdas atitiktų pasirinktą stilių? Pagal tokius originalius batus galite dėvėti džinsus, šortus iš savo džinsinio, baltos spalvos marškinėliai ar mėgstamiausio marškinėliai. Puiki galimybė yra ir spalvinga spauda.
 • Galiausiai buvo gražiausia kulkšnies batų spalva - smaragdas. Šie batai turi pasiimti drabužius šaltuose, tuos pačius nuostabius atspalvius. Tai gali būti vynas, turtingas Burgundija, avietė, violetinė, citrina.

Spalvų derinys

Po žaliu batų batus galite nusipirkti drabužius šiltu ir šaltu atspalviu.

 • Mėlyna spalva yra greta žalios spalvų diapazone, todėl galite sujungti žalias kulkšnies batus ir mėlynus daiktus be apribojimų. Labiausiai paprasta galimybė - mėlyni džinsai ir kulkšnies batai. Griežtai laikydamiesi džinsus galima pakeisti kelnėmis arba sijonu, kuris neuždengs kelio. Priklausomai nuo batų, galite ir netgi pridėti priedus. Teisingas sprendimas būtų nusipirkti kartu su batų ir tos pačios spalvos maišeliu.
 • Ruda priedai gali būti saugiai įtraukti į mėlynai žalius vaizdus. Tai labai patogu, nes, pavyzdžiui, ruda krepšys yra universalus ir gali būti derinamas su kitais.
 • Tik drąsios prigimties, pripratusios prie ryškių ir nepaprastų vaizdų, gali leisti derinti raudonus daiktus su žaliais batų batus.Kadangi spalvos yra ryškios, tai reiškia, kad drabužiai ir batai turėtų būti paprasti. Raudona gali būti pakeista bordo, jei tokie ryškūs vaizdai nėra jums.
 • Purpuriniai ir žalieji kulkšnies batai labai gerai derinami. Tokie vaizdai paprastai yra vidutiniškai ryškūs ir kontrastingi. Galite pažvelgti į khaki batus.
 • Rožiniai daiktai su žaliais kulkšnies batus nesukuria spalvingų išvaizdų, kaip atrodo. Batai šiuo atveju yra minkštinimo elementai, kurie sumažina drabužių artumą.
 • Pagal juodus dalykus galite dėvėti tamsiai žalias kulkšnies batus. Tokiu atveju vaizdas bus griežtas. Baltas, smėlio ar mėlynos spalvos viršelis padės atskleisti jo drumstumą.
 • Žaliųjų batų pagrindu galite sukurti romantiškus vaizdus, ​​kurie spinduliuoja švelnumą. Norėdami tai padaryti, turite pasirinkti baltus daiktus.

Prekiniai ženklai

Daugelis prekių ženklų turi žalias batų batus. Dėmesį traukia „Louis Vuitton“ vakarinių batų modelis.

Žalia metalo spalva, sujungta su kontrastingomis apdailomis, suteikia prabangą batus.

Atsitiktinė versija pateikiama „Adrenwhol Credecoeur“ kolekcijoje. Suede modeliai sujungia dvi spalvas: gilias alyvuoges ir tamsiai žalias. Kulnas yra mažas ir pastovus, todėl galite dėvėti šiuos batus.

Paola Ferri išleido visą eilę kulkšnių batų, turinčių glaustą išvaizdą, diskretišką pjaustymą, patogią formą.

Tokius kulkšnies batus galima dėvėti su sijonu, džinsais, kelnėmis. Skirtingas šio bato bruožas yra šoninė dekoratyvinė gyvatė.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys