Kaklo batai

Vestuviniai batai

Vestuviniai batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės ir privalumai
  2. Modeliai
  3. Spalva ir dekoras

Kai reikia pasirinkti tinkamus batus, skirtus nuotakos aprangai, atsiveria gražūs balti batai arba elegantiški sandalai. Iš tiesų, tokie batai puikiai pabrėžia elegantišką, erdvų įspūdį gražioje nuotakoje. Tačiau šiandien dizaineriai siūlo išplėsti visuotinai pripažintų tradicijų taikymo sritį ir pabandyti vestuvių kulkšnies batus brangakmenio suknelei.

Savybės ir privalumai

Kaklo batai yra batų modelis, kuris yra tarpas tarp uždarų batų ir batų. Dažniausiai - tai demi sezono batų versija, tačiau yra šviesūs, vasaros modeliai.

Kaklo batai gali būti be kulno arba turi skirtingo aukščio ir storio kulną - platformą.

Vestuvių kulkšnies batų privalumai:

  1. Universalumas. Platus kulkšnies batų pasirinkimas leidžia lengvai pasirinkti geriausią vestuvių suknelę, neatsižvelgiant į jos stilių, spalvą, ilgį.
  2. Visas sezoniškumas. Nykštukiniai batai gali būti dėvimi ištisus metus. Už šaltesnį sezoną vasarą naudojamos storos, šiltos medžiagos (oda, zomšas, kailis) - elegantiškas ir plonas (nėriniai, šilkas, batistas, satinas).
  3. Neįprastos. Vestuvių kulkšnies batai yra puikus būdas išsiskirti tradicinių ir tradicinių vestuvių suknelių su siurbliais fone.
  4. Patogumas. Kaklo batai puikiai tinka ant kojų, švelniai, bet patikimai pritvirtina koja. Tai leis jiems praeiti kelias valandas iš eilės, nesijaučiant pavargę ir nepatogiai, net jei modelis yra pagamintas ant aukšto ir plono kulno.

Modeliai

Yra įvairių tipų kulkšnies batai, skirti skirtingiems sezonams, pagaminti iš skirtingų medžiagų, skirtingo stiliaus ir kulno aukščio.

Žiema

Žiemos vestuvės yra labai gražios, bet taip pat labai šaltos. Ir jei vestuvių apranga vis dar gali būti priderinta prie žemos temperatūros, pavyzdžiui, naudojant uždarus suknelių modelius, mėtant šiltą gaubtą, boa ar kailį, kyla problemų dėl batų. Grakštūs siurbliai ar stiletos nėra labai patogūs, jie gali būti slidūs ir šalti. Šiuo atveju kulkšnies batai yra puikus išeitis.

Galite pasirinkti baltos odos ar zomšos modelį, papuoštą akmenimis, blizgiu tinkleliu, akmenimis, perlais, kailiais.

Žieminiai batai gali turėti aukštą kulną arba paleisti ant lygaus pado, galite pasiimti modelį ant švaraus kulno stiklo arba pločio pleišto. Kaklo batai gali visiškai padengti koją arba būti dekoruoti dekoratyvinėmis kaklo linijomis.

Vasara

Vasaros kulkšnies batų modeliai paprastai yra sudėtingesni. Dažniausiai jie gaminami kuo atviriau, papuošti guipure, nėrinių, puoštų satino juostelėmis, karoliukais, rhinestones.

Spalva ir dekoras

Batai, kaip taisyklė, visiškai sutampa su pasirinkta suknelė. Arba, priešingai, ji parenkama kontrastingos spalvos, jei tai numatyta sprendime dėl dizaino.

Tokiu atveju ta pati kontrastinga spalva yra pasirinkta juosta, nuotakos puokštė, aksesuarai ir papuošalai. Šis vaizdas atrodo ypač stilingas ir originalus.

Kadangi šiandienos kostiumo suknelės gali būti ne tik baltos, bet ir kitos spalvos bei atspalvio, kulkšnies batai taip pat gaminami iš įvairių spalvų: baltos, pieniškos ir grietinėlės, dramblio kaulo, arbatos rožės, šviesiai žalios, rausvai raudonos, auksinės, sidabrinė, mėlyna, raudona.

Dėl dekoro, šiandien įvairūs elementai naudojami kulkšnies batų papuošimui: bespalviai ir spalvoti įvairių dydžių rhinestones, satino ir šilko juostelės, nėriniai ir guipure, siuvinėjimas su sidabro ir aukso siūlais, aplikacija, perlai, brangakmeniai, metaliniai elementai, kailiai.

Kaip pasirinkti?

Pasirenkant vestuvinius batus, visų pirma būtina pradėti nuo vestuvių suknelės modelio, jo ilgio, spalvos, stiliaus, kuriame jis yra vykdomas. Vaizdas turėtų atrodyti kiek įmanoma harmoningiau, kiekviena detalė turėtų būti apsvarstyta mažiausiai detaliai.

Dydis

Kaklo batai puikiai tinka ant kojų. Patogumas ir komfortas - tai svarbu, nes batai turės praleisti kelias valandas iš eilės. Niekas neturi sugadinti šventinės nuotakos.

Puikus derinys su vestuvių suknelė

Kaklo batai turėtų būti suprojektuoti tokiu pačiu stiliumi, kaip vestuvių suknelė, turi vieną spalvą, panašų dekorą. Lakuotos odinės batelės puikiai tinka satino vestuvių suknelei, o nėrinių modeliai puikiai tinka suknelei, papuoštai rhinestones, guipure ir perlais.

Pagal grindų ilgio suknelės kulkšnies batus galite pasiimti klasikinį glaustą dizainą su minimaliu dekoru. Tuo pačiu metu, pagal trumpą suknelę, galite pasirinkti turtingai papuoštus kulkšnies batus: siuvinėti blizgiais siūlais, brokatu, nėriniais, satinu, papuoštu karoliukais, perlais, įvairių dydžių rhinestones.

Dekoras

Apdailos kulkšnies batai būtinai turi sutapti su suknelės apdaila. Jei suknelė yra siuvinėta karoliukais, perlais, rhinestones, tada kulkšnies batų dekoras turi būti panašus. Jei suknelė yra pagaminta iš storo, blizgaus šilko ar satino, batai turėtų būti puošti lanku ar kitokiu tos pačios medžiagos dekoru.

Kulnas

Vestuvių batai rodo, kad yra didelis plonas kulnas. Jis visada aktualus, madingas ir elegantiškas. Tačiau, jei kasdieniame nuotakoje pirmenybė teikiama batus ant mažo ir patogaus kulno, prasminga pasiimti tuos pačius batus ir nugalėti, kad nesijaustumėte nepatogiai.

Metų laikas

Vasaros modeliai yra atviresni, elegantiškesni, papuošti nėrinių nėriniais, audimu, tinkleliu. Pavasario / rudens / žiemos batų batai gali būti labiau uždaryti, o kailis gali būti naudojamas kaip dekoras.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys