Kaklo batai

Mėlyni batų batai

Mėlyni batų batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Modeliai
 3. Kaip sujungti?
 4. Ką dėvėti?
 5. Medžiaga
 6. Kaip rūpintis?

Mėlyni batai yra drąsus pasirinkimas. Ši spalva gali konkuruoti savo originalumu ir ekstravagancija, išskyrus su juoda spalva. Tai puikiai atrodo su kontrastingomis spalvomis.

Savybės

Kaklo batai yra tie batai, kuriuos kiekviena mergaitė turėtų turėti savo drabužių spintoje, kaip maža juoda suknelė. Jau keletą metų auga ir auga kulkšnies batų populiarumas. Jie yra stilingi, patogūs ir yra kiekvieno skonio modeliai. Svarbu pasirinkti modelį, kuris, be abejo, pabrėžs jūsų figūrą ir nepažeis šio figūros proporcijų.

Kaklo batai yra demi sezono avalynė, skirtingai nei batai, nei batai. Svarbu pasirinkti tinkamą batų modelį ir spalvą. Šiandien madingi mėlyni batų batai yra madingi.

Modeliai

Mėlyni kulkšnies batai skiriasi nuo medžiagos ir kulno.

 • zomšiniai pleištai;
 • pleištiniai sportiniai kulkšnies batai;
 • ant platformos su įdėklu;
 • aukštoje platformoje;
 • ant platformos su šuoliais;
 • ant storo kulno;
 • ant aukštų kulnų ir tt

Ne kiekvienas modelis tinka nė vienai merginai. Būtina atsižvelgti į kūno struktūrą ir proporcijas. Turime prisiminti, kad kulkšnies batai atidaro kulkšnį, o ne kiekviena ponia gali pasigirti šia kojos dalimi.

Taip pat vasarą ateina ir mėlyni batai. Jie skiriasi nuo įprastos - atviros nosies ar perforacijos.

Taisyklė, kad mes neturėtume pamiršti, kad kuo aukštesnis bato kulnas, švelnesnės ir gražesnės kojos atrodo. Kaklo batai ant lygaus pado gali sau leisti tik tuos jaunus ponus, kurie turi labai plonas, tiesias ir ilgas kojas.

Kalbant apie drabužius, yra viena svarbiausia taisyklė, kurią reikia prisiminti: suknelė turėtų būti virš kelio. Kulno, platformos ar pleišto pasirinkimas yra būtinas.

Ir paskutinis įspėjimas, jūs galite dėvėti pėdkelnės, kad atitiktų batų, mūsų atveju - mėlynas, jis vizualiai pailgins kojas, o taip pat taps plonesni.

Kaip sujungti?

Mėlyni batų batai yra drąsus sprendimas. Ryškios prisotintos spalvos - visada madinga. Pagrindinis niuansas yra pasirinkti tinkamus batus ir teisę sujungti juos su drabužiais. Apie tai ir kalbėk.

Ryškios spalvos turėtų būti dėvimos atsargiai ir apsvarstyti kiekvieną detalę. Tai pasakytina ir apie mėlynus kulkšnies batus. Jie turėtų pritraukti dėmesį, todėl likusios drabužių spalvos turėtų būti neutralios. Nors tai atrodys labai įspūdinga, drabužiai iš raudonos, raudonos ir žalios spalvos.

Jei vis dėlto nusprendėte, kad jūsų aprangoje bus tik mėlyna, tada kulkšnies batus pasirinksime spalvotą maišelį. Atitinkamai, kiti drabužiai ir aksesuarai neturėtų pritraukti dėmesio.

Jūsų drabužių spintoje yra daug žaliųjų daiktų, tačiau nežinote, ką su jais daryti ir kaip sujungti su mėlyna spalva - viskas paprasta. Ryškiai mėlyni kulkšnies batai - žalia turėtų būti minkšti, rami; tamsiai mėlyna - žalia turi būti prisotinta. Laikydamiesi šio principo, galite pasirinkti vieną dalyką, tada kitą. Tuo pačiu metu jūs visada būsite skirtingi ir stilingi.

Raudonos ir oranžinės spalvos taip pat tinka mėlyniems batus. Pagrindinis uždavinys yra ne pernelyg didinti, nes kiekviena spalva yra savarankiška. Jei pasirinkote šį spalvų diapazoną, tuomet būtina teikti pirmenybę kulkšnies batus ant stileto.

Ką dėvėti?

Įspūdingiausias vaizdas yra mėlyni batai ir suknelė. Galbūt iš pradžių tai atrodys visiškai blogas, bet ne. Jei suknelė yra tonas su batu, o batai turi gražią blizgantį rhinestones, tada jūsų vaizdas neabejotinai bus geriausias iš geriausių.

Jūs nenorite siekti šio tikslo, bet tiesiog norėtumėte sukurti atsitiktinę išvaizdą, tada tiesiog reikia rasti nemokamą tinka suknelę savo drabužių spinta virš kelio ir mėlynos kulkšnies batus su mažu kulno ar pleištu. Vaizdas bus stilingas ir jums bus patogu.

Pageidaujamas atsitiktinis stilius, tada kitas paveikslėlis jums. Geriausias variantas yra mėlyni zomšiniai kulkšnies batai su kulniukais ir džinsais, ypač dėl to, kad jis suteiks jums šiek tiek mėsos. Ir jei ji yra išblukusi džinsai ir marškinėliai dėvėti plika kūnu, tai taip pat yra seksualus įvaizdis, kuris pritrauks daugiau nei vieną žmogų. Kakliniai batai geriau pasirinkti pleištus ar aukštus kulnus.

Yra keletas drabužių, kurie neturėtų būti dėvimi su kulkšniais, nes kojų ilgis ir forma vizualiai keičiasi:

 • ilgos suknelės;
 • tiesios kelnės;
 • laisvi sijonai;
 • kelnės;
 • capri.

Kaklo batai puikiai tinka biurui, vaikščioti, vykti į kiną, sportą ir netgi socialinius renginius.

Mėlynieji zomšiniai bateliai puikiai atrodo su kailiu arba moterišku apranga. Kailiniai batai su kailio apdaila puikiai tinka kailio liemenei.

Vasarą geriausia pasirinkti šviesius mėlynus atspalvius. Tokie kulkšniniai batai puikiai tinka tekančioms baltoms suknelėms.

Arba, pavyzdžiui, ant delno virš baltos spalvos kelio esančios sijonas ir batų batų spalvos palaidinė.

Šaltuoju metų laiku puikiai atrodys mėlyni batai su antblauzdžiais arba storomis kelnėmis. Geriausiai tinka batai, turintys plačią batai arba sumontuoti „akordeone“. Jie gali būti ant mažo kulno, gali būti ant vienodo pagrindo arba ant pleišto.

Medžiaga

Pirkdami mėlynus kulkšnies batus reikia atkreipti dėmesį į medžiagą.

Jie yra:

 • Oda;
 • zomšas;
 • kartu (oda su zomša);
 • iš nubuko;
 • veliūras;
 • su įvairiais audiniais ir megztiniais.

Mėlyni nubuko batai atrodo labai įspūdingi. Jūsų vaizdas bus brangus ir elegantiškas. Nubuko batai yra labai patvarūs. Jei zomšas linkęs tempti, nubukas nėra. Šie batai tęsis labai ilgai.

Kaip rūpintis?

Rūpintis odiniais batus yra gana paprasta. Gaukite odos dažus, kremą ir kempinę. Kiekvieną dieną po kiekvieno grįžimo namo, švelniai nuplaukite ir išdžiovinkite batus. Po to patrinkite kremą.

Yra daugiau su suede problemų. Jai reikia ypatingos priežiūros. Pirkite zomšinius šepečius, šveitimo putas ir vandenį atstumiančius purškiklius. Atnaujinkite savo batų išvaizdą kasdien ir tada jis tęsis labai ilgai. Zomšas linkęs išnyks ir išnyks, todėl dažai taps tinkama ir, jei reikia, tik atspalvis.

Mėlynos nubuko kulkšnies batai yra daug praktiškesni, tačiau jų priežiūra turėtų būti geresnė. Jie yra griežtai draudžiami plauti! Galite valyti tik specializuotais nubuko produktais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys