Kaklo batai

Ką dėvėti batus?

Ką dėvėti batus?

prisijungti prie diskusijos

 

Kaklo batai - stilingas batų modelis, kuris yra kiekvienos mados moters spintos.

Aukšti kulniukai ir atviras stilius - šie batai atrodo gerai ant mažų merginų. Ryškūs kulkšnies batų modeliai bus derinami su kontrastingomis pėdkelnėmis.

Kojiniai batai - naudinga galimybė trumpoms mergaitėms, kurios nori atrodyti šiek tiek aukštesnės. Pagal tokius batus būtina dėvėti storas, tamsias matines pėdkelnes ar antblauzdžius.

Žiemą batų batai dažnai yra kailių įdėklai. Šie batai atrodo gerai, tik tada, kai dizaineriai nėra pernelyg nutolę su kailiais. Šie batai gali būti derinami su trumpais kailiais, žiemos paltais, klasikiniais apatiniais švarkais.

Modeliai su traktoriaus padu gali būti dėvimi su įtemptomis kelnėmis, tamsiais džinsais, turinčiais sudaužytų ar suplėšytų kelių. Tokiuose vaizduose viršutinė dalis turėtų būti didesnė, pvz., Vaikino marškinėliai arba megztiniai.

Nėriniai batai Taip pat leidžiama dėvėti džinsus mėlynos arba mėlynos spalvos, juodos liesos kelnės. Viršuje leidžiama pasirinkti džemperius, palaidus marškinius, įvairius švarkus, tranšėjos paltus ir lietpalčius. Jei yra noras nešioti sijoną, galite pasilikti ant sijono saulės ir pėdkelnės.

Dėl platformos batų ar pleiščių buvimo reikia pasirinkti suknelę, kuri neapims kelio. Vienas iš variantų yra odos antblauzdžiai, liesos, arba jeggings. Norėdami papildyti vieną iš šių vaizdų, gali būti naudojama pailga palaidinė arba megztinis. Ypač drąsūs asmenys tokius batų batus įgauna vakaro vaizduose.

Stiletto kulkšnies batai yra universalūs batai, kuriuos galima įtraukti į vakarus, vaikščiojimą ir miesto vaizdus. Su tokiais batais galite dėvėti sijoną arba pusę saulės su midi ilgiu, pieštuku, įvairiais džinsais, įvairiomis kelnėmis ir odos antblauzdžiais. Šios parinktys visuomet išlieka ir išliks aktualios, tačiau viršuje turėtumėte pasirinkti pailgas palaidines, marškinius, liemenes ar megztinius.

Laisvalaikio drabužiai yra priimtini sportiniams kulkšnies batus, bet jokiu būdu sportiniai.

Šuoliai ant kulkšnies batų, kuriuose yra platforma, leidžia juos suderinti su odiniais drabužiais. Toks vaizdas būtų super seksualus.

Kaklo batai, turintys platų ir žemą kulną, nėra derinami su verslo išvaizda. Bet atsitiktinio stiliaus, jie bus norimas elementas. Galite sukurti vaizdą ant tekstūrų kontrasto: oro palaidinė, plaukiojanti sijonas ar nėrinių ilgas suknelė gali būti sujungtos su kulkšniais mažu ir plačiu kulnais. Trikotažinės kojinės taip pat gali būti puikus priedas prie tokių batų.

Spalvų deriniai

 • Raudonos spalvos batų batai gali būti pagrindas femme fatale stiliui sukurti. Šie batai gali būti naudojami kaip ryškus akcentas, kuris atskiedžia diskretišką vaizdą. Siaura suknelė, skirta kelio ramybėms, puikiai tinka tokiems ryškiems batus. Dėl šios spalvos batų yra puikus drabužių šiltų atspalvių.

 • Rudi batai yra tam tikru mastu universalūs, nes jie gali būti derinami su biuro, laisvalaikio ir miesto išvaizda. Pagal tokius kulkšnies batus galite nusipirkti drabužius iš minkštos medžiagos, zomšos, trikotažo ar vilnos. Rudi kulkšnies batai taps vertinga bordo mezgimo sijono, minkšto smėlio megztinio, siaurų šviesios spalvos džinsų kompanija, taip pat bet kokie juodi drabužiai. Kaip viršutiniai drabužiai, galite saugiai pasirinkti rudos arba terakotos spalvos, turtingo raudonos arba vyšnios atspalvį. Pritaikydami tokius kulkšnies batus, galite lengvai pasiimti maišelį ir įtemptas šviesias pėdkelnes.

 • Beige spalvingi bosai yra vienas iš klasikinių variantų, kurie puikiai atrodo su tos pačios spalvos palaidinukais. Remdamiesi tokiais batais, galite sukurti diskoteka, kurioje gali būti antblauzdžiai, odinės kelnės, aukso papuošalai ir patentiniai priedai. Jei susitiksite smėliu nelygiu kulkšnies batus, tuomet jūs tikrai turite juos nusipirkti, nes tokiuose batuose visada atrodys stilingas ir madingas.

 • Raudoniesiems kulkšnies batus reikia atvaizdo, kurio spalva yra tokia pati. Tai gali būti šalikas, krepšys, striukė, kailis. Kaip papildomos spalvos galima naudoti drabužius mėlynos, žalios, baltos, raudonos ir juodos spalvos. Leidžiama sujungti raudonus kulkšnies batus su apvaliais drabužiais.

 • Pilkųjų kulkšnių batų pagalba galite paryškinti ryškesnius vaizdo elementus. Dėl universalumo, jie lengvai derinami su daugeliu spalvų, įskaitant raudoną, mėlyną, geltoną, baltą, juodą. Dėl neutralumo, kuris yra būdingas pilkam batai, jie derinami su visomis klasikinėmis spalvomis (balta, pilka, juoda) ir daugybe kaprizingų atspalvių.
 • Mėlyniems batų batus reikia pasirinkti drabužius šaltu atspalviu. Tokiems batus galima pasiimti atitinkamo atspalvio maišelį, tačiau likusieji drabužiai šiuo atveju turėtų būti neutralūs ir paprasti. Mėlyni batai gerai dera su žaliais, oranžiniais ar raudonais daiktais.

 • Juoda batai sukurs subalansuotą išvaizdą su juoda striukė ar suknelė. Pėdkelnės turi pasirinkti juodą ir bet kokiu atveju ne spalvotas.

Pagal žalią batų batus turite pasirinkti drabužius šiltu ir šaltu atspalviu. Jei batas turi įrišimą, galite saugiai dėvėti storus mėlynus džinsus. Dėl drąsios išvaizdos paprastu stiliumi galite pridėti raudoną arba rausvą aprangą.

 • Balta batų batai neturėtų išsiskirti stipriai ir būti atskiru vaizdo elementu. Su tokiais batais visada gausite romantiškus vaizdus, ​​kurie geriausiai tinka jaunoms mergaitėms. Baltas kulkšnies batai reikalauja atrankos drabužių raminantis pastelinis atspalvis. Su panašiais batais, galite dėvėti liesas džinsus, liesas kelnes, tiesius sijonus ir storas pėdkelnes. Jei kailio batai turi kailius, viršutiniai drabužiai turi būti pagaminti iš kailių arba kailių.

Medžiagos

Bokščių ir kitų drabužių derinimo taisykles taip pat lemia medžiaga, iš kurios jie pagaminti.

 1. Plonos kelnės, trumpas suknelė, pusė sijonas, taip pat gatvės stiliaus sijonai ar šortai yra labai tinkami suede modeliams su kulnais.
 2. Odiniai batai yra universalūs, nes jie tinka beveik visoms drabužių parinktims. Geriausias sprendimas būtų derinti tokius išraiškingus batus su lakoniniais elementais.

Kas leidžia nešioti kulkšnies batus?

Galima rinktis vaizdus pagal kulkšnies batus. Jūs tikrai galėsite pasirinkti sau keletą sėkmingų variantų.

Su džinsais

Kaklo batai gali būti ir netgi gali būti derinami su džinsais, tačiau patartina rinktis siaurus modelius, kuriuos galima įdėti į batus. Tokiu būdu kojos taps plonos ir vizualiai pailgintos. Apskritai, kartu su džinsais geriau naudoti pusiau atvirus arba atvirus batų variantus. Tokie kulkšnies batai gali turėti atvirą kulną, kojų pirštą arba didelį perforaciją. Formuojant sportinę išvaizdą, pagrįstą džinsais, geriausia naudoti nėrinių batus.

Apskritai, su džinsais leidžiama dėvėti kitokį kulkšnies batus. Jei pasirinksite šiurkštesnius batus, vaizdas bus žiaurus ir nepagrįstas. „Stiletto“ kulniukai papildys klasikinį romano išvaizdą.

Jei kyla abejonių dėl mėgstamo bato derinio, o įvaizdžio susidarymas sukelia problemų, galite saugiai pasirinkti visus džinsus: odą, tiesias, kūgines, vaikinas ar kelnes su rankogaliais ar elastinėmis juostomis.

Negalime sau leisti eiti per kulkšnies batus ir antblauzdžių derinį.kadangi tokie drabužiai yra gana prieštaringi.Su tokiu deriniu sunku neperžengti linijos, atskiriančios priimtinus vaizdus nuo skonių. Antblauzdžiai gali būti kaip sportiniai drabužiai, kuriuose bus patogu mokyti ir pilnavertės kelnės miestui pasivaikščioti. Harmoningiausi antblauzdžiai atrodo su tunikomis, ilgais marškinėliais, megztiniais, marškinėliais. Jei pasirenkate tokiems drabužiams skirtus kulkšnies batus, tai tikrai neturėtų būti su smeigėmis, nes toks vaizdas pasirodys ištikimas, vulgarus ir tiksliai beprasmiškas. Ir visos kitos kulkšnies batų versijos gali būti dėvimos su antblauzdžiais.

Su kelnėmis

Su kulkšnies batus galite dėvėti storas, tiesias, blizgus kelnes, kurios dažnai yra įtrauktos į verslo lankus. Nagų batai šiuo atveju yra suvokiami kaip batai, o ne batai.

Su sijonu

Kaklo batai turi būti dėvimi su sijonais, bet ne su visais. Puikus vaizdas gali būti sukurtas pieštuko sijono pagrindu. Tačiau platus ar ilgas modelis su tokiais batais yra griežtai draudžiamas derinti. Kaklo batai, turintys žemą kulną, gali padaryti kojas pilnesnes ir trumpesnes. Šį nemalonų poveikį dar labiau sustiprina sijonas. Plonas liesas gali naudoti šį trūkumą savo naudai. Sijonas atrodo geriau su sijonu. Sijono ilgis sumažėja pagal batų aukščio padidėjimą, bet kokiu atveju jis neturėtų padengti kelio, kad kojos nebūtų trumpesnės. Kamuolių batų ir sijono derinys neturi tik storų tamsiai matinių pėdkelnių.

Su viršutiniais drabužiais

Kaklo batai pirmiausia yra uždarieji batai, todėl šių dviejų rūšių batų viršutinių drabužių pasirinkimas grindžiamas tais pačiais principais. Tinkami viršutiniai drabužiai gali būti laikomi odiniais striukiais, bombonešiais, įvairių stilių paltais, švarkais, kailio liemenėmis, megztiniais ir lietpalčiais. Dėl oro, kulkšnies batai yra labai geri batai, kurie turi būti drabužinėje.

Kaip dėvėti kojines su kulkšniais?

Viena iš naujų tendencijų yra ant leggingsų dėvėti antblauzdžių. Tokie vaizdai paprastai atrodo mieli ir šiek tiek neįprasti. Taip pat leidžiama dėvėti kojines su kulkšniais, tačiau tik po labai trumpu. Tokių vaizdų kojinės turi pasirinkti neutraliausią.

Kas negali dėvėti kulkšnies batus?

Kad kiekvienas jūsų vaizdas su kulkšnies batus būtų stilingas ir madingas, verta prisiminti tokiems batus taikomus draudimus:

 1. Jei vaizdas yra pastatytas pagal kulkšnies batus, tuomet būtina atsisakyti sportinių drabužių ir pernelyg didelių kelnių.
 2. Aukštiems kulkšnies batus reikia trumpos aprangos.
 3. Nerekomenduojama į verslo įvaizdį įtraukti kulkšnies batus.
 4. Megzti drabužiai nėra geriausias pasirinkimas kulkšnies batus.
 5. Be galimų kombinacijos su kulkšnies batų, taip pat turėtų būti neįtrauktos sijos, padengiančios kelius, vakarines sukneles, kelnes su rodyklėmis.
 6. Tamsios pėdkelnės negali būti dėvimos su lengvu batu, nes šis kontrastas bus nemalonus ir netgi atbaidantis.
 7. Elegantiški ryškios spalvos batai su išraiškingu dekoru neturėtų būti derinami su pernelyg aktyviu dekoru.
 8. Formuojant vakaro įvaizdį iš griežtų modelių reikėtų atsisakyti.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys