Kaklo batai

Raudonplaukiai kulkšnies batai

Raudonplaukiai kulkšnies batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Spalvų derinys
 3. Prekiniai ženklai

Norėdami sukurti kulkšnies batus, pasirinkite įvairias spalvas, pradedant nuo klasikinio iki ryškiausio ir neįprasto. Tai yra paskutinė versija gali būti priskirta raudonos batų batai. Pasirinkę tokius batus, turite žinoti, ką dėvėti, kaip derinti jį su drabužiais ir aksesuarais.

Modeliai

Raudonų batų batų serija apima daug skirtingų modelių. Tai leidžia jums pasirinkti batus ne iš to, kad yra, bet vadovaujasi jų pageidavimais, figūros ir išvaizdos ypatumais.

Yra keletas taisyklių, kurios padės pasirinkti geriausią batų:

 1. Aukštos mergaitės, kaip atsitiktinis batas, turėtų pasirinkti modelį su mažu pastoviu kulnais arba ant plokščiojo pado. Plaukų segtuką galima rezervuoti ypatingoms progoms.
 2. Jei mažo greičio modelis nėra jūsų pasirinkimas, turėtumėte ieškoti raudonų kulkšnies batų su plačiu papuošalu ar pleištu. Vis dėlto tokiuose batuose bus patogiau judėti mieste.
 3. Sėkmingiausi yra rudens batų batai. Nors žiemos galimybės su kailio apdaila atrodo šviežios ir šviesios prieš baltą sniegą.
 4. Kaip žinote, kulkšnies batus galima dėvėti ne tik šaltuoju metų laiku, bet ir vasarą. Šiuo atveju būtina pasirinkti modelius su atviru pirštu ir perforavimu.

Spalvų derinys

Be abejo, raudoni batų batai negali būti vadinami universaliais batais, bet jų pagrindu sukurti vaizdai yra labai paprasti. Yra daug skirtingų spalvų, kurios kartu su raudonais batų batais sukuria nuostabų derinį.

Rudos ir raudonos spalvos yra panašios, todėl pirmiausia reikėtų atsižvelgti į tokius derinius. Galite naudoti bet kokį rudos atspalvį. Gera išvaizda gaunama su raudonais batų batus ir rudais megztiniais. Tokie drabužiai gali būti monotoniški, bet privalumas - suteikti didelį narvą. Ruda spalva taip pat gali būti įtraukta į priedus.

Oranžinė yra vertas raudonųjų batų batų šalis. Su šiuo deriniu batų ryškumą slopina daugiau išraiškingų elementų. Galite pasirinkti daiktus su dideliu oranžiniu atspaudu, pasiimti maišelį ar šaliką. Gali būti daug galimybių, bet niekas neleidžia eksperimentuoti.

Raudona spalva yra šilta, kaip ir raudona spalva, o tai reiškia, kad abi jos gali būti toje pačioje nuotraukoje. Galite pasirinkti raudoną suknelę, apsiaustą ar švarką, maišelį, šaliką ar papuošalus.

Žali elementai kartu su raudonais batų batus veikia kaip kontrastas. Žalias dalykas turėtų būti tik vienas dalykas, šiuo atveju perteklius nėra nieko.

Mėlyna spalva atrodo labai naudinga su raudonais kulkšniais. Visų pirma, turėtumėte atkreipti dėmesį į įtemptus mėlynus džinsus. Norėdami pakeisti džinsus, galite pasiimti sijoną, bolero, striukę ar palaidinę.

Juodi drabužiai kartu su raudonais batų batais sukuria stilingą, vidutiniškai griežtą, bet išraiškingą, įdomų vaizdą. Jei pasirinksite juodą sijoną, kelnes arba džinsus, jums atrodo verslo išvaizda.

Norint sukurti žaismingą ir atsitiktinį lanką, galite pasirinkti juodą kilpą, šviesius šortus arba trumpą sijoną ir juodos įtemptos pėdkelnės.

Drabužiai su atspaudais gali saugiai tapti raudonos kulkšnies batus. Šiuo atveju sėkmingiausios yra suknelės su spaudiniais, jų ilgis būtinai turi būti virš kelio.

Kalbant apie patį spausdinimą, pasirinktys gali būti masė: gėlės, geometrinės figūros, gyvūnų motyvai arba abstrakcija.

Prekiniai ženklai

Daugelis dizainerių patiko raudonos kulkšnies batų idėjos, todėl tokių batų modeliai pasirodo mados keliuose. Ką gudrybės nesiekia mados dizaineriams sukurti šedevrą:

 • „Fendi“ pristatė raudonus raudonus su aiškiais plastikiniais kulnais.
 • „Versace“ sukūrė kulkšnies batus su pleištu, ant kurio dedami pjūviai. Šie batai atrodo originalūs ir nepaprastai neįprasti.
 • „Saint Lauren“ bateliai yra papuošti braškėmis ar dirželiais.
 • Suede bateliai dažnai turi odos arba mezgimo įdėklus. Panašūs modeliai yra Vera Wang ir Boss kolekcijose.
 • „Burberry Prorsum“ raudoni zomšiniai bateliai turi pakraštį.
 • Originaliausius kulkšnies batus pateikia „Dolce & Gabbana“. Jie gausiai dekoruoti ryškiomis, spalvotomis dirbtinėmis gėlėmis, akmenimis ir blizgučiais.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys