Kaklo batai

Klasikiniai kulkšnies batai

Klasikiniai kulkšnies batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Spalva ir dekoras
  3. Ką dėvėti?

Kodėl klasika visada populiari? Nes jis yra universalus. Klasikiniai batai bet kokiu būdu puikiai atrodo, nepaisant stilistinio sprendimo ar mados tendencijų. Klasikiniai batai puikiai tinka skirtingo amžiaus, aukščio, svorio žmonėms. Vaizdas, išlaikytas klasikiniame diapazone, visada atrodo šviežias ir aktualus.

Štai kodėl kiekvienos fashionista garderoboje tikrai yra klasikinio stiliaus dalykai. Tai taikoma drabužiams ir avalynei. Ypač demi sezonas, kuris paprastai yra perkamas keletą sezonų. Moterų klasikiniai kulkšnies batai yra vienas iš tokių pavyzdžių.

Modeliai

Kaklo batai yra vidutinė batų versija tarp uždarųjų batų ir žemo batų. Dažniausiai tai yra demi sezono versija batų, nors yra modeliai, skirti karšto sezono.

Kaklo batai yra labai išdykę batai. Pagrindinė problema yra ta, kad jie vizualiai „iškirpia“ koją aplink kulkšnį, todėl pasirenkant jiems tinkančius drabužius reikia atidžiai ir atsargiai, kad paveikslas atrodytų labai harmoningas, o kojos neatrodo trumpesnės nei iš tikrųjų.

Klasikinis kulkšnies batų modelis skiriasi nuo likusio paprastiausio ir suprantamiausio dizaino bei minimalaus dekoro kiekio. Kulnas gali būti skirtingo ilgio arba visai nebuvimas.

Kaklo batai su mažais, plačiais kulnais vizualiai tampa trumpesni ir platesni, todėl šis modelis geriausiai tinka su kelnėmis arba dėvėti aukštas, plonas moteris.

Klasikinis pleišto modelis puikiai atrodo su sijonais ir suknelėmis. Kuo didesnis batas, tuo trumpesnė suknelė.

Vasarą puikiai atviras modelis su aukštais kulniukais. Tokie kulkšnies batai gali būti naudojami kaip apranga vakarienei - elegantiška suknelė grindyse arba stilingas kelnės kostiumas.

Demi sezono modeliai dažniausiai uždaromi. Jų siuvimui naudojami odos arba zomšiniai, dekoravimui gali būti naudojamas nedidelis kailio kraštas. Klasika nepripažįsta pernelyg didelės savybės - viskas turėtų būti saikingai.

Tiems, kurie mėgsta patogius, patogius batus, idealiai tinka kulkšnies batai su plokščiais grioveliais arba mažu plačiu kulnu. Tokie modeliai yra labai patogūs, praktiški, puikiai atrodo su skirtingais drabužiais.

Spalva ir dekoras

Klasikiniai kulkšnies batai gali būti gaminami įvairiomis spalvomis. Pirmiausia, žinoma, tai yra universalios spalvos - juoda ir balta. Juoda batų batai yra svarbūs bet kuriuo metų laiku, bet kokiu būdu ir bet kokioje situacijoje. Jie puikiai atrodo su labai skirtingais drabužiais.

Snieguolės batų batai visada atrodo labai elegantiški ir tvarkingi. Todėl jie dažnai naudojami kaip šventiniai, gražūs bateliai vakaro drabužiams ar ypatingai progai.

Balta, ruda, pilka kulkšnies batai yra praktiškas ir atsitiktinis pasirinkimas kasdieniam drabužiui.

Klasikinės kulkšnies batai, išlaikyti turtingomis spalvomis (raudona, violetinė, geltona, mėlyna, žalia), dažniausiai naudojami vaizdui suteikti ryškias spalvas. Ir tuo pačiu metu, atvaizdas neklysta arba vulgarus, nes klasikinis, suvaržytas kulkšnies batų dizainas.

Kalbant apie papuošalus, jie turėtų būti minimalūs ir glaustai: tvarkingi, metaliniai sagtys, odos žiedų aplikacijos, kontrastingos spalvos siuvimas arba kulnas.

Ką dėvėti?

Klasikiniai batai su kulnais, aukšti kulniukai, pleištai ar platforma puikiai atrodo su beveik bet kokiu drabužiu.Tai gali būti elegantiškas kelnių kostiumas, griežta suknelė, pūkuotas sijonas, liesos džinsai, trumpi šortai.

Kaklo batai su mažais kulnais vizualiai sutrumpina koją, todėl šie batai geriausiai atrodo su džinsais ar kelnėmis, ypač storomis. Tada kojos vizualiai pasirodys ilgesnės ir plonesnės, o visas siluetas išnyks.

Dėl viršutinių drabužių, odos ar zomšos kulkšnies batai puikiai dera su parkais, klasikiniais paltais, tranšėjomis.

Kad visada atrodytų elegantiškas ir stilingas, reikia laikytis kelių paprastų taisyklių, susijusių su kulkšnies batų derinimu su skirtingais drabužiais.

  1. Kuo aukštesni batai, tuo trumpesni drabužiai turėtų būti (suknelė, sijonas, šortai).
  2. Batai su platų kulną geriausiai derinami su kelnėmis arba džinsais.
  3. Klasikiniai juodieji kulkšniniai batai atrodo gerai su griežtomis tiesiomis suknelėmis, pieštukų sijonais, kelnių kostiumais.
  4. Jei kulkšnies batai nupjauti kailiais, tą patį kailį reikia papuošti viršutiniais drabužiais.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys