Kaklo batai

Gamintojas Ankle Boots

Gamintojas Ankle Boots

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Mados tendencijos
 3. Populiarūs prekės ženklai
 4. Ką dėvėti?
 5. Stilingi vaizdai

Bokai su kiekvienu nauju mados sezonu tampa vis aktualesni. Įžymūs dizaineriai ir mados dizaineriai vis dažniau juos įtraukia į savo kolekcijas, suteikdami fashionistas visame pasaulyje galimybę atrodyti stilingai ir įspūdingai.

Savybės

Tarp pagrindinių kulkšnies batų savybių galima pastebėti jų universalumą, dėl kurio jie gali būti įtraukti į visiškai skirtingus vaizdus. Griežtu ir lakonišku verslo lanku jie sėkmingai papildys biuro ansamblį, o atsitiktiniu urbanistiniu stiliumi jie gali tapti ryškiu akcentu, kuris pritraukia dėmesį ir išskiria jus nuo kitų.

Mados tendencijos

Ateinančiame sezone, kulkšnies batai vis labiau mėgsta madas. Tai pasiekiama daugiausia dėl sėkmingų sprendimų, kurie džiaugiasi populiariais prekių ženklais. Tarp šių „gudrybių“ pleištas tampa ypač aktualus - naudojant jį modeliavimo bateliuose, ši pora tampa ne tik patogesnė, bet ir daug patrauklesnė.

Dėl sklandaus pado aukščio pasikeitimo pleišto batai nesuteikite daug pavargusio, net ilgai pasilikdami ant kojų. Merginos, kurių aukštis yra mažesnis nei vidutinis, gali gauti kulkšnies batus ant paslėpto pleišto.

Pėdos tokiose avalynėse jaustis patogios visą dieną, o papildomas aukštis, kuris yra nepastebimas iš šono, vizualiai ištemps jūsų siluetą, dėl kurio visas vaizdas atrodys daug labiau atspalvių ir plonas.

Vienas iš dažniausiai naudojamų mados batų batų gamyboje turėtų būti paryškintas natūralus zomšas. Dėl savo minkštos ir vilnos tekstūros batai iš jo atrodo labai tvirti ir elegantiški. Sėkmingas derinys su zomšinių kulkšnies batų spalvos ir dizaino deriniu leis visišką išvaizdą ir ekologiškumą.

Žiemos kulkšnies batai vis labiau populiarėja. Be šiltų batų, batų batai laimėjo kiekvieną dieną vis daugiau gerbėjų tarp griežčiausių mados moterų. Tai pasiekiama dėl patogumo ir gebėjimo naudoti ansambliuose su kelnėmis ir sijonais.

Batų spalva taip pat vaidina labai svarbų vaidmenį rengiant įspūdingą vaizdą. Tai naudoja dizaineriai. Žaisti visus kulkšnies batus, jie pasiekė nuostabių rezultatų. Juos galite pamatyti asmeniškai apsilankę naujausių kolekcijų mados šou.

Išnagrinėjus naujausias mados tendencijas galime daryti išvadą, kad tarp batų yra svarbiausi rudos ir žalios kulkšnies bataitaip pat šių tonų derinys.

Taip pat norėčiau atkreipti dėmesį į klasikines spalvas - juodą ir baltą.

Bet jei juoda spalva yra universalus ir tinka beveik bet kokiam ansambliui, tada su baltas turi būti labai atsargus. Be to, su netinkamu deriniu, jis gali padaryti vaizdą visiškai skonį, verta prisiminti, kad bet kokie nešvarumai yra labai pastebimi baltuose batuose. Todėl galite pasirinkti tokius batus, judančius tik ant automobilio.

Populiarūs prekės ženklai

Prekės ženklo batų batai visuomet buvo daugelio mergaičių noro objektas, nes jie gali būti tikri, kad jie yra aukštos kokybės. Įžymūs prekiniai ženklai labai vertina jų reputaciją, todėl kiekviena batų pora yra pagaminta specialiai kontroliuojant ir iš patikrintų medžiagų. Tai taip pat užtikrina jų patikimumą.

Netgi perkant batus, kurių gamybai naudojama dirbtinė oda, neabejotina, kad tokia pora tęsis daugiau nei vieną sezoną.

Vis dėlto pagrindinis kriterijus, išskiriantis prekės ženklo batus iš masinės rinkos gamintojų, yra išskirtinis dizainas. Šiandienos kūrybiškiausius ir originaliausius modelius galima rasti šių gamintojų kolekcijose:

Nando muzi

 • 1956 m. Italijos batų dailininkas Nando Muzi nusprendė atidaryti savo batų dirbtuvės. Šie modeliai tapo tokie populiarūs, kad palaipsniui jo verslas išaugo nuo nedidelio stendo į didelę kompaniją, gaminančią prabangius batų modelius.
 • Kiekviena pora siuvama tik rankomis, todėl nėra jokios abejonės dėl jos išimtinumo. Be to, šių batų gamybai naudojamos tik natūralios medžiagos - oda, zomšas, šilkas, kuris prieš patekdamas į Nando Muzi meistrų rankas eina per kelis kontrolės etapus.

Baldinini

 • Italijos prekės ženklas, kurio specializacija - ne tik batų, bet ir drabužių, kvepalų, aksesuarų gamyba.
 • Nuo 1910 m. „Baldinini“ šeimos įsteigta įmonė džiaugiasi savo gerbėjais aukštos kokybės ir išskirtinėmis avalyne. Per visą jo egzistavimo laikotarpį šio prekės ženklo gerbėjai buvo princesė Diana, Liuksemburgo kunigaikštė Marija Teresa ir Rusijos vadovas Vladimiras Putinas.

Didysis stilius

 • Šio Rusijos prekės ženklo asortimentas leidžia jums pasirinkti kulkšnies batus bet kuriai situacijai, ar tai būtų iškilmingas renginys ar kasdienis biuro vizitas. Bendrovės šūkis yra „Italijos dizainas, vokiečių kokybė, rusų charakteris“. Ir įsitikinkite, kad jis visiškai pateisina šio prekės ženklo produktus.

Tamaris

 • Kaklo batai Tamaris turi gerą kainos ir kokybės derinį. Bendrovės specialistai stengiasi patenkinti šiuolaikiškų madų fantazijas ir verta paminėti, kad jie tai daro sąžiningai.
 • Taip pat svarbu, kad prekės ženklas būtų labai dėmesingas savo klientų sveikatai ir nuolat tobulintų savo produkciją, kuri yra viena iš pirmųjų, diegiančių naujoviškas technologijas. Dėl to galite būti tikri, kad renkantis Tamaris batus, jūsų kojos jausitės labai patogiai, o stuburo apkrova, netgi aukšti kulniukai, bus minimali.

Casadei

 • Italijos batų kokybė žinoma visam pasauliui. Viena iš kompanijų, kurios yra lyderė avalynės rinkoje ne tik šioje šalyje, bet ir visame pasaulyje, yra Casadei.
 • Casadei batų batus pasižymi noras sukurti neprilygstamą dizainą iš nestandartinių medžiagų - tekstilės, nėrinių, egzotinių gyvūnų odos gausiai naudojamas batų pritaikymui; Dekoratyviniuose dirbiniuose naudojami dirbtiniai ir natūralūs akmenys, rhinestones, Swarovski kristalai, šuoliai, kniedės ir daug daugiau.

Pelenai

 • Populiarus Europos prekės ženklas siūlo Rusijos pirkėjams patikimus ir stilingus batus gana priimtinomis kainomis. Ši avalynė pasižymi praktiškumu ir patogumu, kurie taikiai egzistuoja kartu su originaliu dizainu ir puikia kokybe.
 • Dauguma naujausios kolekcijos modelių turi madingą dizainą, kuris suteiks jo savininkui entuziastingus kitų žmonių požiūrius.

Vitacci

 • Vitacci bateliai skirti vidutinės klasės vartotojams. Tačiau tai nereiškia, kad jie yra prastos kokybės. Siuvant ne tik natūralią odą, bet ir jo pakaitalus, kurių kokybė nuolat seka visuose gamybos etapuose.
 • Prekinis ženklas gali būti laikomas pliusu įvairiems jaunimo batams, kuriuose pateikiamas plačiausias įvairių spalvų pasirinkimas kiekvienam skoniui.

Vagabondas

 • Skandinavijos batų gamintojas, kuris labai greitai laimėjo buitinio vartotojo meilę. Ir visi dėka kompetencijos, kokybės, elegantiško dizaino ir priimtinos kainos derinio.
 • Sprendžiant iš nuomonių, kurios dažniausiai yra teigiamos, šio prekės ženklo batai yra dėvimi ilgiau nei vieną sezoną. Jie pasižymi labai patogiu batu, kuris pažodžiui susijungia su pėdomis ir leidžia apsistoti batuose visą dieną.Kitas svarbus pranašumas, kuris išskiria šio švediško prekės ženklo batus, gali būti vadinamas aiškiu atitikimu nurodytam dydžiui.
 • Net pasirinkdami batus be montavimo, pvz., Internetinėje parduotuvėje, galite 100% patikimumą nusipirkti savo dydžio porą, nes tikėtina, kad jis puikiai sėdės ant kojų.

Betsy

 • Jau daugiau nei ketvirtadalis amžiaus anglų kalbos prekės ženklas Betsy mėgaujasi mados mados jaunimo gerbėjais. Ilgą laiką prekės ženklas išlieka viena iš geriausių tokio pobūdžio, nuolat atnaujindamas jau senas kolekcijas.
 • Dirbdamas kartu su daugeliu tarptautinių įžymybių, „Betsy“ kiekvieną dieną pristato geriausius kasdienių ir švenčių mados variantus.
 • Ne tik anglų dizaineriai, bet ir italų „Couturiers“, kurie, kaip žinoma, neturi vienodos kokybės ir gražių batų gamybos ir modeliavimo, dirba su prekės ženklo produktais.

Atspėk

 • Šis prekės ženklas, įkurtas 1981 metais, turi šūkį „Nenustok!“ Visiškai atitinka prekės ženklo vystymosi tempą ir ypač pagamintų batų kolekcijas. Jos yra dinamiškos ir pastebimos visos mados tendencijos.
 • Nenuostabu, kad daugelis mergaičių po to, kai įsigijo šio prekės ženklo batus, įvertina, kas pavydo tuos, kurie dar neturi tokių batų, ir degančio noro jį laikyti.

Calvin klein

 • Garsusis prekės ženklas, kurį 1968 metais įkūrė Calvin Klein Jungtinėse Amerikos Valstijose, įsitvirtino kaip unisex drabužių, batų, kvepalų ir aksesuarų gamintojas. Pastaruoju metu, dėl didelio metropolijos gyvenimo tempo, tokie modeliai tapo ypač svarbūs, todėl dabar prekės ženklas yra megapopuliarus.
 • Calvin Klein asortimente esančių kulkšnių batai turi lakonišką formą ir paprastą dizainą. Vis daugiau modelių tvirtinimo detalės, pritvirtintos liežuvio pavidalu, suteikia kelią velcro, kulnais ir smeigėmis palaipsniui pakeičiama pleišto ir traktoriaus padas, o šviesios ir šviesios batų spalvos pakeičiamos praktiniais juodais, rudais ir kitokiais atspalviais. Dėl to tokie modeliai yra patogiausi ir mobiliausi.

Ką dėvėti?

Vadovaudamiesi šiomis paprastomis rekomendacijomis galėsite sukurti harmoningiausią ir stilingiausią išvaizdą su kulkšnies batus, kurie niekam nepaliks abejingi.

 1. Klasikinės smeigės nerekomenduojamos dėvėti plačiomis kelnėmis. Jei esate ne tvirtų modelių rėmėjas, geriau rinktis tiesias kelnes.
 2. Kadangi kulkšnies batai nepadengia blauzdos, jie nerekomenduojami mergaitėms su visomis kojomis. Viršutinė horizontali batų riba pabrėžs veršelio tūrį, kuris padarys visą išvaizdą dar sunkesnį.
 3. Pėdkelnės neturėtų būti ryškiai kontrastuojamos spalva su batus. Jei pasirinksite juoduosius kulkšnies batus, sustabdykite savo pasirinkimą ant tos pačios spalvos pėdkelnių.
 4. Pėdkelnės turi būti lengvesnės arba tonas su kulkšnies batus, bet jokiu būdu ne tamsesnės už jas.
 5. Batai turi būti parenkami atsižvelgiant į bendrą vaizdo stilių.

Stilingi vaizdai

Atsitiktinis, bet viliojantis mergaitės trumpo smėlio spalvos suknelės įvaizdis sėkmingai papildomas leopardo spaudos sankaba ir tamsios medienos spalvos apyrankė. Šį įspūdingą lanką puikiai užbaigia ryškus raudonų zomšinių kulkšnių batų formos akcentas, suteikiantis jam papildomą žavesį ir žavesį.

Juodosios odos kulkšnies batai kartu su liesomis kelnėmis ir baltu tinklinio megztiniu yra verslo ansamblio pagrindas. Šį griežtą lengvą šviesiai rudą megztinį skiedžia.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys