Sandalai

Sandalai Giuseppe Zanotti

Sandalai Giuseppe Zanotti

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Nuo prekės ženklo istorijos
  2. Unikalumas
  3. Dizainas

Nuo prekės ženklo istorijos

Anksčiau DJ, italų Giuseppe Zanotti, 1996 m. Pristatė savo pirmąją Giuseppe Zanotti dizaino kolekciją. 2000 m. Milane atidarytas pirmasis boutique parduotuvė.

Prekės ženklas tapo populiarus tarp pasaulio žvaigždžių, įskaitant Madonną ir Rianą.

70-ųjų metų, kai buvo išleistas animacinis filmas „Ozo vedlys“, metais, Giuseppe Zanotti prisijungė prie idėjos sukurti garsiuosius raudonus Dorothy batus.

Tais pačiais metais prekės ženklas pristato vyrų liniją, kurioje yra sportbačiai, sportbačiai ir sportbačiai. Praėjus trejiems metams buvo pristatyti pilnutiniai Swarovski kristalai.

2013 m. Pasižymėjo koncertiniai bateliai „Lady Gaga“ ir „Biense“ pasaulio turas. Dauguma šių batų taip pat puošia Swarovski kristalais.

Prekinis ženklas švenčia savo dvidešimtąsias jubiliejų su keturiomis ribotomis kolekcijomis, iš kurių viena buvo 6 poros sandalų, o labiausiai neįprastas - auksu ir stilizuotas kaip žuvų skeletas.

Bendradarbiaujant, sukurtos kapsulinės kolekcijos kartu su „Delphine Delettre“ ir „Anya Rubik“, sandėliais, kuriuos Kanye West sukūrė.

Ir, žinoma, brangiausi sandalai sandelyje sukuriami „Chopard“.

Unikalumas

Prekinio ženklo „Giuseppe Zanotti“ įkūrėjas pats pripažįsta, kad jo batai toli gražu nėra pigūs.

Bet kaip jis pats sako, nėra jokios kokybės be kainos. Visi prekės ženklo produktai gaminami tik iš aukštos kokybės ir brangių medžiagų. Giuseppe teigimu, neįmanoma paruošti geros patiekalų be kokybiškų produktų.

Unikaliai suprojektuoti aukšti kulniukai yra atpažįstami visame pasaulyje.

Kai kuriuose modeliuose dirba ne tik dizaineriai, bet ir pasaulinės žvaigždės. vienas iš jų yra Kanye West. Giuseppe Zanotti dizainui jis sukūrė tris poras sandalų. 2012 m. Jis ir prekės ženklas pristatė du visiškai skirtingus modelius ant aukštų kulnų. Pirmasis, pagamintas baltos spalvos, buvo papuoštas perlais, o antrasis sudarytas iš daugelio zomšinių sagčių audimo pavidalu. Po metų buvo išleistas dar vienas bendradarbiavimas - „žiaurios vasaros“ modelis, pagamintas aukso juoda ir balta spalva.

Kartu su „Chopard“ „Giuseppe Zanotti Design“ yra brangiausia pasaulio pora. Atviri sandalai, pagaminti iš satino, puošiantys deimantus, rožinius safyrus, rubelitus ir aukso siūlus. Jie buvo parduoti labdaros aukcione už 200 tūkst. Dolerių.

Vienas iš naujausių kūrinių su pasaulio žvaigždėmis buvo kolekcija, išleista kartu su Jennifer Lopez.

Tai baleto butai, sandalai, gladiatoriai ir, žinoma, aukšti kulniukai.

Dizainas

Visi „Giuseppe Zanotti Design“ sandalai ir batai yra visi dizainai.

Ypatingas dėmesys visada skiriamas detalėms, būtent sandalų ir kitų prekės ženklo apdailai.

Brangakmeniai, deimantai, prabangūs aksesuarai - visa tai sieja Giuseppe su moterų grožiu, kuris įkvepia jį kurti kolekcijas.

Beveik visiems „Giuseppe Zanotti Design“ yra elegantiškas dizainas, puikios linijos ir aukšta smeigė. Tačiau visiems žinomi modeliai naujausioje vasaros kolekcijoje „Giuseppe Zanotti Design“ įvairialypėje platformoje ir sandaliuose yra nedideli kulnai. Nepaisant aukštų kulnų, tokių sandalų trūkumo, atrodo elegantiškai.

Net keliaujant dizaineris nepamiršia ateities kolekcijų eskizų. Įkvėptas to, ką jis girdėjo ir pamatė, jis kuria naujus modelius.

Pažymėtina, kad, kadangi beveik visi batai yra pagaminti pagal užsakymą, Giuseppe klauso savo klientų. Bando atspėti jų norus, galvoja apie kiekvieną detalę.

Dėl tos pačios priežasties prekės ženklas pradėjo gaminti sandalus šešių centimetrų kulniukais, kurie yra sukurti patogiau. „Giuseppe Zanotti“ siekia gaminti batus, kuriuos galite pasirinkti įvairioms progoms ir situacijoms, daugiausia dėmesio skiriant klientų pageidavimams. Jiems jis sukuria savo batus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys