Sandalai

Madingi sandalai ant traktoriaus pado

Madingi sandalai ant traktoriaus pado

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Prekiniai ženklai
  3. Mados modeliai
  4. Medžiaga ir spalva
  5. Kaip pasirinkti?
  6. Ką dėvėti?
  7. Vaizdai

Traktoriaus padas yra patogus ir stabilus. Tačiau šiuolaikiniai stilistai ir dizaineriai pridėjo prie šio neabejotino praktiškumo malonės, grožio ir moteriškumo. Ką jie gavo iš to?

Labai ryškus traktoriaus padas matomas ant sudėtingiausio tipo batų - sandalų. Kontrastų ir ryškių spalvų žaidimas yra pagrindinė vasaros sezono nuotaika.

Savybės

Nepaisant to, kad daugiau nei prieš 20 metų į mados sceną įsitraukė batai ant didžiulės platformos, šiandien ji vėl įgyja didelį populiarumą.

Tačiau, kaip ir viskas gerai pamirštama, seni sandalų modeliai ant traktoriaus padėties šiek tiek pakito, taip pat pakeitė jų pagrindines savybes. Šiandien pagrindiniai sandalų bruožai ir privalumai:

- kontrastas. Kuo labiau prieštarauja, iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad platformos ir vasaros batų viršaus spalvos atrodo darnesnės ir pelningesnės;

- įvairiausių sprendimų. Kalbame apie sandalų viršutinės dalies dizainą. Iki šiol galite rasti flirtuojančių-romantiškų plonų juostų, padengiančių koją, paliekant daugiau vietos saulei ir orui. Mažai uždarytas kulnas ir kojų pirštai atrodo labai glausti ir harmoningi. Sandalai romėnų sandalų stiliuje užima nusipelniusią vietą tarp kitų populiarių modelių. Fantasy dizaineriai neapsiriboja senų modelių tobulinimu, jie ir toliau siūlo savo naujus, futuristinius sprendimus;

- kulnas, platforma - viskas ir daugiau. Pirmą kartą atvykus į mados pasaulį, tvirtas tvirtas pagrindas buvo pagrindinis veikėjas. Kulnas su storu padu buvo sutiktas daug rečiau: vienodais modeliais ir nuobodu spalvomis. Dabar modelių asortimentas yra išplėstas taip, kad abu kulnai ir platformos būtų pateiktos neįprastais vaizdais.

Šis batų tipas neturi konkretaus pavadinimo. Blizgančių žurnalų puslapiuose jis vis dažniau vadinamas anglų kalba „chunky heel“, kuris verčia į rusų kalbą kaip „storą kulną“, tikriausiai todėl, kad jis yra šiuolaikinių modelių pagrindas. Tas pats traktorius buvo vadinamas, nes vieninteliai sandalai turi gilią apsaugą.

Prekiniai ženklai

Kai tik tam tikras dalykas veda mados lenktynėse, jis iš karto pasirodo naujose žymiausių prekių ženklų kolekcijose. Kuris iš žinomų prekių ženklų buvo pirmasis? Kas valdo populiariausius, aukštos kokybės ir originalius sandalus ant traktoriaus pado?

2015 m. Nugalėtas ir visur esantis Stella McCartney užkariavo pasaulio elitą su mados šou mados savaitėje. Jame dalyvavo traktoriaus padėklo modeliai, kurie netrukus buvo pradėti kurti didžiuliuose leidimuose ir nuvyko į masę.

„Kenzo“, „Marc Jacobs“, „Michael Kors“ ir „Miou-Miu“ yra garsiausi prekės ženklai po „McCartney“, kurie nusprendė dėl naujovių ir atkreipė dėmesį į jų modelius.

Miu miu

Marc jacobs

Kenzo

Naujoje pavasario-vasaros mados sezono metu „Dolce & Gabbana“, net ir akvariumo traktoriaus padas, buvo naudojamas jų pasirodymuose.

„Gucci“ mados namas orientuotas į rytietiškus sandalų motyvus su plonomis juostomis aplink kulkšnį.

Louis Vuitton taip pat negalėjo likti nuošalyje. 2017 m. Pavasario-vasaros sezono metu jis pasitikėjo karališku masteliu: stora aukštakulnė, grandinės ir masyvi platforma.

Mados modeliai

Kaip rasti tą patį: savo, brangų, tinkamą? Galų gale, galimybės, kaip paaiškėja, masė!

Sandalų paklausa traktoriaus padangoje nesumažėja, o šio pasiūlymo pasiūlymai ne tik padidėja, bet ir tampa daug sudėtingesni ir įvairesni.

„Skrydžio“ analizei siūlomi keli moderniausių modelių variantai naujuoju sezonu:

Sandalai ant platformos.

Avalynė ant storos žemos pakopos. Traktoriaus kieta platforma, maždaug viename lygyje nuo kojų iki kulno, suteikia batų masyvumą. Pirkdami šį vasaros sandalų modelį, atidžiai apsvarstykite, ką su jais dėvėsite.

Idealiu atveju jie tinka didelėms mergaitėms, kurioms jie yra tikras išgelbėjimas. Nors mada ir keičiasi, tačiau mergaitės, kurių augimas viršija vidurkį, visada būna atsargūs batus, o tai suteikia papildomų colių.

Atidaryti sandalai

Vasariniai batai atviri maksimaliai. Dažniausiai atliekami pleištai, dideli stori kulniukai, papildyti didžiuliu padu. Kuo plonesnės odos juostelės ir dirželiai, tuo masyvesni apačioje turėtų atrodyti tokie batai. Ir atrodo labai harmoninga.

Uždaryti sandalai

Šį modelį dažniausiai sudaro vasaros batai, kuriuose pirštai visada uždaryti (kaip alternatyva: dalis kojinių yra tik pirštai) ir kulnas. Taip pat yra modelių su uždaromis kulkšnimis.

Sandalai ant traktoriaus padų dažnai gaminami retro, gotikos ir net klasikinio stiliaus. Daug įvairių spalvų ir medžiagų, iš kurių jie gaminami, tik padidina jų įvairovę.

Medžiaga ir spalva

Dauguma šio tipo batų modelių yra pagaminti iš natūralios odos. Galų gale, vasarą vienas svarbiausių batų privalumų yra jo gebėjimas kvėpuoti.

Pavyzdžiui, ypač populiarūs tekstiliniai sandalai. Labai reti rasti vasarinius batus ant storos platformos, naudojant zomšą ar odą. Ypač populiarūs lakuoti sandalai.

Kalbant apie spalvas, turėtumėte apsvarstyti savo pačių pageidavimus ir kai kuriuos šiuolaikinių stilistų patarimus:

- pastelinės spalvos tinka tiems, kurie mėgsta klasikinį suknelės stilių. Galbūt jūs turite verslo aprangos kodą darbe? Tada jums tinka juodos, baltos ar smėlio spalvos sandalai ant traktoriaus padėklo;

- vasaros išvaizdoje visada ryškios spalvos. Nedirbkite pernelyg didelių maišymo spalvų. Pavyzdžiui, baltos spalvos dugne visos vaivorykštės spalvos atrodys gerai, bet ne tuo pačiu metu. Puikus pasirinkimas yra juoda platforma. Jis yra mažiau lengvai sutepti ir vizualiai pailgina kojas. Be juodos spalvos, visi atspalviai taip pat yra geri. Labai retai, tačiau vis dar yra modelių su spalvota platforma. Šiuo atveju pleištas gali būti padengtas tinkleliu arba audiniu.

Taip pat populiarūs modeliai yra metalo spalvos.

Kaip pasirinkti?

Dėmesys jūsų pačių poreikiams ir skoniui yra puiki. Tai yra individualumas, praktiškumas ir kūrybiškumas viename butelyje. Tačiau įspūdingas pasirodymas šiuolaikinės mados „girgždėje“ gali labai lengvai nudžiuginti ir padidinti savigarbą. Taigi, kaip pasirinkti tokius sandalus ant traktoriaus padėklo, išreikštus vaizdus, ​​iš kurių linksmina ponios pasididžiavimas?

Pagrindinė taisyklė: platforma visada turėtų būti dėmesio centre. Tai reiškia, kad pasirinkus sandalus su aukštais padais su apsauga, reikia atkreipti dėmesį į jų viršutinę dalį.

Vasaros bateliai su aukštais storais kulnais su traktoriaus pagrindu, ant kurių yra daug sagčių, papuošalų, strazikovo, šuolių ir kitų daiktų atrodys labai grubus, netinkamas ir perkrautas. Kuo storesnis ir šiurkštesnis pleištas, tuo paprastesnis ir švelnesnis tokių sandalų viršus. Iš tiesų, kaip parodė praėjusieji sezonai, sandalai, kaip stambusis kulnas, yra kontrastų apogėja.

Sandalai ant traktoriaus pado labiausiai tinka plonoms kojoms ir aukštai. Jei turite visas kojas, tada geriausias variantas galėtų būti sandalai su plonu dirželiu, „pakabinantis“ kulkšnį.

Vis dar nežinote, ar pirkti tokius vasaros batus? Tada apsvarstysime keletą drabužių variantų, prie kurių idealiai tinka sandalai ant traktoriaus pado.

Ką dėvėti?

Moterys turi tradiciją: ilgiems vasaros vakarams, stovėti atviroje drabužių spintoje, deja, žvelgiant į jos plotus ir nesuprantant, ką visa tai galima padaryti. Dažnai ši problema kyla dėl to, kad batai, kuriuos dėvime, ne visada yra universalūs.

Taip, bet kokios pačios gerbiančios madingos moterys neabejotinai ras sportinius batelius, sportinius batelius, mėgstamus džinsus ar antblauzdžius, nusidėvėjusius iki skylių. Sėdūs plokščiosios sandalai ant lygaus pado, tinka puikiam „pokalbiam“ vakarui su draugais. Stilingi vasaros stiletai (siaubingai nepatogūs, bet taip gražūs!) Dėl romantiškos dienos, vakarėlio ar kitų pavydo.

Ar yra kokių nors sandalų, batų, kuriuos galite dėvėti ką tik norėtumėte, o jausitės kaip karalienė? Atsakymas yra paprastas: sandalai ant traktoriaus pado.

Priedai, sumaniai parinkti į šio tipo batus, vaidins neabejotiną vaidmenį. Geriausias iš visų su mažais sandalais atrodys mažų sankabos maišelių, kryžminių korpusų, visų tipų nedidelės formos vokų.

Taigi, pabandykime sujungti kelis vaizdus.

Vaizdai

Klasikinis yra neperleidžiamas dalykas, neabejotinas ir nepriekaištingas. Tačiau šie sandalai dar labiau akcentuos švelnumą, moteriškumą ir net aistrą, nesukurdami vulgarinio įvaizdžio. Pavyzdžiui, ne per daug verslo kostiumas su kelnėmis, kurios yra susiaurintos žemyn, pieštukas, šviesus vasaros viršelis: šifonas, šilkas, medvilnės palaidinė bus puikiai derinamos su pastelinėmis spalvomis pagamintais sandalais. Idealiu atveju - traktoriaus padas ir didelis storas baltos spalvos kulnas su neutraliu viršūniu: šviesiai rožinė, smėlio, pilka, kraštutiniais atvejais - koralas. Klasikinės kelio ilgio ir sijoninės suknelės su nedideliu atspalviu iki vidurio veršelio puikiai atrodo su juodais sandalais.

Naturam labiau romantiška, pirmenybė teikiama lengviems plaukiojantiems drabužiams, bet kokio ilgio šifono ir chintz suknelėms. Švelnūs permatomi sijonai kartu su sandalais ant traktoriaus padų sukuria labai drąsią, bet sudėtingą ir elegantišką vaizdą.

Bet kokio ilgio lazdelės ir suknelės taip pat yra įtrauktos į mados derinius su sandalais ant traktoriaus platformos. Mes einame į švelnumą ir šviesumą.

Kaip jums patinka treniruoklių derinys su madingais vasaros batais? Netgi nėra daug kontrasto. Atrodo, kad tai - gana sportiniai bateliai. Ant platformos. Ir kulniukai. Jis atrodo labai naujas, aktualus ir stilingas. Žinoma, bandydami šį vaizdą, nedarykite rytinio bėgimo parke. Bet tikėtina, kad važiuosite mieste, jūros pakrantėje. Galų gale, traktoriaus padas yra toks patogus, kad galite visą dieną pasilikti.

Kelnės ir šortai. Tai yra tos pačios rūšies drabužiai, su kuriais universalūs sandalai su storomis padais atrodys puikiai bet kokioje spalvoje ir vienodame sprendime. Apkarpyti liesos kelnės, antblauzdžiai, jeggings, skanūs ir klasikiniai džinsai, šortai, šifono erdvūs kelnės ... Daug įvairių medžiagų, iš kurių jie gali būti pagaminti, viskas yra visiškai ir gražiai derinama su sandalais ant traktoriaus pado.

Nepriklausomai nuo jūsų subtilios ir moteriškos prigimties, nepamirškite, kad individualumas yra visų pirma.

Ir kadangi šiandien yra pakankamai galimybių pasirinkti tinkamą modelį, kiekviena mados moteris gali visiškai jaustis, kad ji yra unikali ir unikali madingiausiuose kitų vasaros batų bateliuose.

Ir dar daugiau nuotraukų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys