Sandalai

Sandalai per pirštą

Sandalai per pirštą

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Kaip pasirinkti

Kai tik jie nėra vadinami: pirštai, šlepetės, dirželiai, sandalai.

Tokie pavadinimai rodo tik vieną dalyką - tokie batai nepastebėti.

Bet ar ji patogi? Tai turime suprasti.

Modeliai

Blauzdos sandalai yra nepastebimi ant kojos, šviesa, nedelsiant pritraukia dėmesį. Iš pradžių plaukeliai buvo dėvimi tik paplūdimyje, šalyje, baseine. Tada, dėka dizainerių, kurie atkreipė dėmesį į juos, sandalai per pirštą surado antrą gyvenimą.

Šlepetės yra lengvas dizainas, pagamintas iš pado ir diržo separatoriaus tarp pirštų, dėl kurių jie laikomi kojoje.

Yra dar viena galimybė tokiems sandalams - kilpa aplink vieną pirštą. Paprastai didelis.

Blauzdos sandalai yra atsitiktinis vaikščiojimo variantas. Jie gali būti dėvimi su džinsais, ilga lino sijonu, šortais, plataus drobės kelnėmis, lino suknelė prie grindų. Vienintelė išimtis yra ta, kad jie jokiu būdu nėra derinami su klasikinio stiliaus drabužiais.

Kaip pasirinkti

Nepriklausomai nuo Vietnamo patrauklumo, renkantis reikia atsižvelgti į šiuos dalykus: jie turi būti minkšti, lanksti.

Pažvelkite į dirželį tarp pirštų ar kilpą aplink nykščio. Medžiaga, iš kurios jie pagaminti, turi būti elastinga, kitaip ji nepraeis per valandą, kai jūs patrinkite pirštus.

Nelaikykite diržų sandalų net šiek tiek mažesniu nei jūsų dydžio. Puikus pasirinkimas yra pusė dydžio.

Žinoma, geriausias pasirinkimas yra sandalai per pirštą iš odos. Jei jums patiko kozhzam flip-flops, atkreipkite dėmesį į tai, kokia medžiaga yra pagaminta iš pirštų. Jei jis pagamintas iš skaidrios medžiagos, jis bus trinamas mažiau.

Jei atsitiktų, kad jūs trinamas koją, naudokite tinką. Jei jūsų kojų oda yra jautri, tai geriausia užkirsti kelią tokiam kenksmingam poveikiui ir pirmajam dėvėjimui laikytis juostos pagalbos. Tada galima išvengti šašų ir kukurūzų.

Bet nepamirškite, kad sandalai per pirštą - viena iš artėjančio sezono tendencijų, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į juos.

Bet nepamirškite, kad sandalai per pirštą - viena iš artėjančio sezono tendencijų, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į juos.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys