Sandalai

Sandalai

Sandalai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Koks skirtumas?
 3. Mados tendencijos
 4. Medžiagos
 5. Spalvos
 6. Naudingi patarimai
 7. Vaikų modeliai

Be drabužių, batai yra gyvenimo būdo išraiška. Norėdami mados neužklupo jus netikėtai, jums reikia iš anksto paruošti drabužių spintą. Šiandien kalbėsime apie vasaros batus, kurie bus svarbūs šiais metais.

Kas tai?

Vasarą populiariausi batai yra sandalai ir sandalai. Pirmiausia pažiūrėkime, kas jie yra.

Sandalai yra lengvi batai, kuriuose padas pritvirtinamas prie diržų su virvėmis arba virvėmis. Dažnai tokie batai pateikiami be kulno.

Sandalai yra vasaros moteriški batai, panašūs į batus su pusiau atviromis kojomis ir kulkšniais.

Tiesą sakant, šios dvi rūšys yra panašios, tačiau yra tam tikrų skirtumų.

Koks skirtumas?

Pagrindinis skirtumas yra tas, kad sandalai yra vyriški ir moteriški, o sandalai yra tik moteriški batai. Taip pat skiriasi bato padas. Sandalai gali turėti skirtingus padus - platformą, pleištą, aukštą arba žemą kulną. Sandalai paprastai turi ploną dugną be kulno, nors yra nedideli kulnai.

Mados tendencijos

Artimiausiu metu svarbios šios tendencijos:

 • Diržai ir diržai;
 • Neįprastas kulnas;
 • Skaidrūs elementai;
 • Plaukų segtukas;
 • Nėriniai, austi lynai ir mezginiai;
 • Šiuolaikinės padai ir platformos;
 • Dekoro elementai.

Medžiagos

Šią vasarą populiarumo viršūnėje bus spalvota oda. Juoda oda, kuri buvo labai svarbi rudenį ir žiemą, atsiliks į foną. Be to, kaip visada, zomšiniai batai yra paklausūs. Modeliai gali būti dekoruoti audiniu, guma, kamščiu arba kailiu.

Spalvos

Kaip jau minėta, ryškios spalvos vasarą labai paklausios. Šių metų diapazonas yra neįprastai platus. Tai gali būti raudona, žalia, geltona, mėlyna, smėlio ir kitos spalvos. Įdomūs modeliai, dekoruoti gyvatės arba daugialypių variantų.

Naudingi patarimai

Sandalai ir sandalai yra universalūs vasaros batai, kuriuos galima dėvėti su bet kuria spinta.

Įvairių ilgių sijonai, lengvos suknelės, šortai, džinsai ir kelnės laikomi tinkamais drabužiais. Batų spalva turi būti parenkama pagal viso ansamblio toną.

Stiletto batai bus puikus pasirinkimas vakarinei suknelei.

Pasirenkant sandalus pirmiausia atkreipkite dėmesį į komfortą. Batai turėtų būti patogūs. Nespauskite ar nespauskite koja.

Merginos su pilnomis kojomis neturėtų dėvėti sandalų ant platformos. Tokiuose batuose kojos atrodo sunkios. Geriau teikti pirmenybę kulnui.

Vaikų modeliai

Šiandien gamintojai siūlo platų spektrą mažoms madoms. Pakalbėkime apie kai kuriuos iš jų:

 • „SuperFit“ yra populiarus Europos prekės ženklas vaikams. Prekės ženklas siūlo puikų pasirinkimą visoms amžiaus grupėms. Kiekvienas modelis yra sukurtas kartu su ortopedais, todėl atsižvelgiama į visas detales. Vaikiški batai Superfit - stilingi, madingi, aukštos kokybės ir įperkami.
 • Pablosky yra garsus vaikų avalynės gamintojas. Įmonės prioritetai yra moksliniai tyrimai, inovacijos ir griežta gamybos proceso kontrolė. Pablosky yra natūralios medžiagos, standus kulnas, sustiprinta priekinė trinkelė, neslidusis padas ir ventiliuojamas vidpadis.
 • Skorokhod yra Rusijos kompanija, gaminanti vaikų batus, kurie yra vienas iš trijų geriausių šalyje. Prekės ženklas turi daug diplomų. Vaikų ortopediniai batai iš „Skorokhod“ gaminami iš Europos medžiagų ir pagal Europos technologijas kartu su pirmaujančiais Sankt Peterburgo ortopedais.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys