Siuvimas ir drabužių dekoravimas

Modelinė palaidinė su trumpomis rankovėmis

Modelinė palaidinė su trumpomis rankovėmis

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Carmen palaidinė
 2. Tiesios palaidinės modeliavimas su „žibintuvėlių“ rankovėmis
 3. Modelis su frills: modelių kūrimo taisyklės

Kiekvienos merginos garderoboje esančios palaidinės nėra daug. Tokie drabužiai turi savo pranašumą. Palaidinė gali būti derinama su daugeliu dalykų, pavyzdžiui, tiesia palaidine ir sijonu. Tai yra galimybė iškilmingiems susitikimams ir biuro darbams. Kasdieniam gyvenimui palaidinukės gali būti derinamos su džinsais.

Šiandien atidarysime įvairių stilių siuvimo palaidines meistriškumo klasę.

Carmen palaidinė

Išpjaustytos palaidinės padarys bet kokį mergaičių vaizdą seksualiai, o laisvo stiliaus palaidinė padidins judesių komfortą.

Brėžinys skirtas 42-44 dydžiui.

Įspūdingas siuvimo produktų procesas prasideda nuo modelio konstrukcijos ir pjovimo:

 • Pieštukas ant popieriaus ar seno laikraščio padaryti visų detalių piešinį. Baigta schema tvarkingai supjaustyta. Tai turėtų pasirodyti: lentyna - 1 vaikas. A nugara - 1 vaikas. A rankovė - 2 vaikai.
 • Audinys sulankstytas palei siūlų sriegį. Uždėkite lentyną ir atgal ant medžiagos. Priekinės ir nugaros vidurys turi būti audinio viduryje. Nuo pagrindinio gaminio kontūro atidėti siūlių leidimus. Iškirpkite supjaustymo detales.

Rankovės supjaustomos atskirai.

Būsimos palaidinės išpjaustymas beveik baigtas.

Norėdami pradėti siūti, nepakanka užtraukimo.

Užuolaida yra atskiras drabužio gabalas, leidžiantis ištraukti medžiagą įvairiose vietose.

Karmeno stiliaus palaidinėje ji bus laikoma peties lygyje (ant rankovių). Baltos marškinėlės nuotrauka - tai pavyzdys, kaip virvelė žiūri į palaidinę su karmenų iškirpte.

Piešimo brėžinys atrodys taip:

 • Būtina atkreipti viršutinę nugaros ir lentynų dalį, rankovės kraštą. Toks piešinys panašus į atvaizdo brėžinį. Plotis - 2 cm, ilgis - ilgis (lentynos, nugaros). Nupjaukite virvelę su siūlėmis.
 • Iš medžiagos vidurio iškirpti nugarėlės. Iškirpkite nuo lentynos perrašytą užuolaidą į audinį viduryje (iškirpkite gabalėlį į atlošo užuolaidą).
 • Užuola, skirta rankovėms atskirti atskirai, turėtų gauti 4 detales.

Ši operacijų seka padės merginoms siūti palaidinę:

 • Rankovės siuvamos ant šoninio siūlės. Ant rankovių krašto yra užtrauktukas. Kaip siūti virvelę? Straipsnyje pateikiamas aprašymas.
 • Sujungiamos pagrindinės palaidinės dalys ant šoninio pjovimo, klijavimo ir blykstės ant mašinos.
 • Po to rankovių plunksnuose užsikabinkite rankovėmis. Dėmesio! Lankas eina aplink rankovėmis. Ši rankovės pusė turi būti siuvama iš nugaros.
 • Siuvinėkite pieštuką aplink palaidinės viršaus kraštą. Dėmesio! Užuolaida turi būti siuvama taip, kad juostos anga būtų palaidinės priekinės dalies centre. Tai būtina, kad vėliau galinėje formoje būtų galima įkišti juostą į angą ir ją priveržti. Įkiškite į virvę, kur skylė sulenktų ir nutiestų mašinos dygsnį. Nuotraukoje rodomas užtrauktuko, esančio priekinėje gaminio pusėje, pavyzdys.
 • Hem yra palaidinės apačioje.
 • Įkiškite į juostos viršuje paruoštą juostą, nuvalykite arba siūti iš audinio liekanų.

Palaidinės palaidinės dugnas gali būti ne tik rankomis ir automobiliu. Paklauskite, kaip? Atsakymas yra vaizdo įraše.

Kaip siūti virvelę?

Iškirpti virvelė yra padaryta ant gatavo gaminio krašto su veidu į netinkamą pusę ir susiuvama.

Toliau pateikiamas raštų apdorojimas:

 1. Kulisku įsijungia priekinės palaidinės pusės.
 2. Sulenkite siūlės ir dygsnio ant mašinos. Užuola ant rankovės yra prisiūta prie tos pačios technologijos.

„Kulisk“ galima siūti kitaip. Šį metodą galima rasti pridedamame vaizdo įraše.

Tiesios palaidinės modeliavimas su „žibintuvėlių“ rankovėmis

Šios palaidinės pavadinimas kilęs iš rankovės stiliaus.Jei pažvelgsite į baigtą rankovę, matote, kad jis panašus į žibintuvėlį.

Raštas skirtas keliems dydžiams (36, 38/40, 42/44). 42/44 modelio dydis - brėžinio numeriai yra skliausteliuose.

Ši seka padės sumažinti ir siūti palaidinę:

 • Popieriuje piešimo palaidiniui. Raštų lentynos ir nugarėlės paliekamos nepakitusios. Rašto rankovėmis reikia keisti.
 • Ant modelio taikomos vertikalios linijos, supjaustytos. Pakabinkite naują popieriaus įvorę su surinkimu. Nuotraukoje parodyta, kaip pridėti papildomą erdvę ateities ruffles ant įvorės ir apačios.
 • Atlikite naujo modelio brėžinį.

Paruošta modelio rankovėmis „žibintuvėlis“.

Įdėklo įdėklo plotis yra lygus nuotraukai.

Tada galite pradėti siuvinėti palaidines:

 • Palaidinė, kad sukibtų ir prisiūtų ant šono ir pečių.
 • Ant rankovių pagaminti 2 lygiagrečios mašinos linijos Didžiausias dygsnis ant mašinos. Dėmesio! Klipas linijos pradžioje ir pabaigoje nėra būtinas.
 • Rankos traukia dvi eilutes ant rankovės nugaros. Ant rankovės yra šluota (gatavame produkte, šerdies vidurys turi sutapti su peties siūlu). Naudokite tą patį metodą, kad krašto kraštas būtų kraštas.
 • Sujunkite visas pagrindines produkto dalis. Žibintuvėlis turi būti apšviestas taip, kad rankovių kaklelis sutaptų su palaidinės rankovėmis. Dėmesio! Žibintuvėlių movos plotis gatavoje formoje turi būti toks, kad ranka galėtų laisvai patekti į rankovę.
 • Burna apdorojama į vidų.
 • Palaidinės briaunos kraštas sulenkiamas ir apačia.

Modeliavimo rankovėmis „žibintuvėlis“ galima žiūrėti žemiau vaizdo įraše.

Modelis su frills: modelių kūrimo taisyklės

Palaidinė su palaidinukais yra įdomi. Ruffles bus paslėpti kai kuriuos defektus. Ir taip pat jie suteiks patogią būseną.

Pastatų modelių kūrimo procesas yra labai paprastas. Apie jį galite skaityti ankstesnių palaidinių modeliuose. Visų siuvimo operacijų pjovimas ir seka vyksta įprastu būdu.

Palaidinį galima siūti pagal modelį. Ji skirta 42-44 psl. Rankovės ilgis gali būti keičiamas siuvėjo nuožiūra. Pagal šį modelį galite siūti palaidinę be apykaklės ir tvirtinimo.

Taisyklės, skirtos pastatyti raštus

Paruoškite tiesias modelius tiesias palaidines. Pavyzdyje parodyta nuotrauka.

Krepšiai ant marškinių gali būti tiek prieš, tiek iš nugaros.

Kaip siūti?

 • Pakelkite nuo viršutinio kaklo krašto vidurio ant lentynos 6-7 cm. Lygiosios horizontalios linijos. Toliau reikia pakeisti lentynos apačią.
 • Lygiosios lentynos apačioje vertikalios linijos. Švelnumo plotis gali būti priimtas jūsų nuožiūra: nuo 2-3 cm. Kuo didesnis šlaunikaulio plotis, tuo nuostabesnė bus palaidinė.
 • Naujajame dokumente atkreipkite ateities malonumus. Apskritimas ir supjaustykite naują apatinės lentynos dalies modelį, atsižvelgiant į pėdsakus. Atgal yra modeliuojama kaip lentyna.
 • Atidarykite ir padaryti palaidines.

Sėkmės pastatų modeliuose ir siuvimo palaidinukėse. Skaičiavimų ir veiksmų tikslumas ir tikslumas leis išskirtinius drabužių modelius!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys