Siuvimas ir drabužių dekoravimas

Moterų palaidinukės nutukusioms moterims

Moterų palaidinukės nutukusioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Įvairių modelių modeliavimas
 2. Modelinės palaidinės, tunikos
 3. Seminarai apie siuvimą

Mergaitėms, turinčioms kreivių formų, neturėtų būti apsirengę beprasmiais drabužiais. Aprangos pjaustymas vizualiai sumažins figūrą. Laisvas stilius suteiks komforto vairuojant.

Šiandien mes pasakysime, ką galima siūti mergaitėms, kurioms labai sunku pasirinkti drabužius.

Įvairių modelių modeliavimas

Merginos, turinčios nestandartinį figūrą, turėtų turėti biuro palaidines savo spintoje. Tokių drabužių praktiškumas žinomas visiems. Įdėtos palaidinės gali būti derinamos su drabužiais: tiesia sijona, kelnės ir džinsai.

Paveikslėlyje galima matyti palaidinio modelio pavyzdį. Stilius yra palaidinė ant jungo, su ilgomis rankovėmis.

Šį modelį siuvami pagal pilnos mergaičių suknelę. Trumpų rankovių palaidinė - puikus darbo ir kasdienių susitikimų sprendimas. Palaidos ilgis gali būti priimtas jūsų nuožiūra.

Vieno gabalo įvorė sumažina siuvimo palaidų laiką. Rankovės ir apačios yra susiuvamos su siūlėmis apačioje su uždaru pjūviu. Burna apdorojama sukant.

Palaidinė ant užtrauktuko neabejotinai patiks moterys, kurios nori laisvo stiliaus. V-iškirptė, gražios viengubų rankovių uodegos prideda bet kokios merginos įvaizdį.

Viliojantis dirželis leisti mergaitėms dėvėti savo mėgstamus papuošalus. Norėdami sukti tokį nuostabų viršų, įdėkite baigtą suknelę. Modelio ilgis koreguojamas pagal jūsų skonį.

Nuotraukoje matyti, kad jungtis yra nupjauta iš kitos tos pačios spalvos audinio. Dviejų medžiagų kombinacija atrodys nuostabiai.

Polka Dot tunikos palaidinė supjaustyti dviem detalėmis: nugarėlės ir lentynos su vienu pjūviu. Liemuo surenkama ant dantenų. Palaidinės stiliaus stilius leidžia jį sujungti su siauromis kelnėmis.

Medžiaga visiems išvardytiems palaidinukams, galite pasirinkti: šilkas, šifonas, satinas, medvilnė. Satino palaidinė tinka ypatingoms progoms ir šventėms. Šilkas, šifonas - jei palaidinė skirta švęsti gimtadienį, dirbti ir mokytis.

Biuro darbas susijęs su ilgomis pramogomis biuruose. Šilko ir šifono palaidinės bus tikra lazdelė. Audiniai sklinda oru ir greitai džiūsta.

Modelinės palaidinės, tunikos

Tunika - universalus modelis visoms moterims. Palaidos su nuleistomis petimis, vienapjovėmis rankovėmis ir v-kaklo stiliumi - trys privalumai tokiam tunikui siūti.

Brėžinys atliekamas su valdikliu ir pieštuku ant popieriaus. Raštas tinka pradedantiesiems siuvant.

Rankovių kaklelis ir apačia gali būti apdoroti priekiniu ar bet kokiu įstrižainiu. Kontrastas nuožulnus įdėklas suteiks gaminiui gražią išvaizdą. Ši parinktis tinka, jei pagrindinis audinys yra monochromatinis arba mygtuko spalva atsispindi viena iš audinio spalvų.

Seminarai apie siuvimą

Vasara kviečia su savo šiluma. Moteriškoje spintoje vis daugiau drabužių atsiranda su trumpomis rankovėmis.

Pjovimui nereikia didelių siuvimo įgūdžių. Tucks trūkumas yra dar viena galimybė išbandyti save kaip kvalifikuotą siuvėją. Palaidos stilius vizualiai pašalina perteklių.

Vasaros modelio berankovis

Kaip prasideda rankovių marškinėliai? Papildomos išsamios instrukcijos:

 • Sukurkite piešinio piešinį ant popieriaus, apibūdinkite pagrindinį modelio kontūrą su paryškinta linija ir supjaustykite.
 • Atskirai ant popieriaus nubraižykite iškirptę ir rankos angos išpjovą. Veido plotis yra 3 cm.
 • Audinys, sulankstytas per pusę išilgai siūlų dalies.Užfiksuokite nugaros ir lentynų modelius su kaiščiais taip, kad audinio vidurys sutaptų su lentynos viduriu ir nugara. Apvažiuokite modelį paprastu pieštuku ant kontūro. Toliau nuo kontūro reikia atidėti siūlių leidimus. Iškirpkite supjaustymo detales.
 • Nupjaukite ant audinio susiduria. Jei nėra pakankamai medžiagos, susiduria dalis nukirpta. Tokiu atveju visos dalys turi būti susiuvamos.
 • Nugaros viduryje reikia siūti užtrauktuką. Iš nugaros dalies, kad galėtumėte sumažinti užtrauktuko ilgį (žr. Vaizdo įrašą). Atviras dalis apdorokite zigzago dygsniu arba specialia siūle.
 • Tack ir siūti palaidinės ir pečių pusės.
 • Kaklas ir dvi atramos, kuriomis galima susidoroti.
 • Hem produkto apačioje

Kaip užtrauktas užtrauktukas, žr. Šį vaizdo įrašą.

„Bat“

Palaidinė su rankovėmis - originalus stilius iš karto pritraukia dėmesį.

Prieš siuvant palaidines reikia paruošti modelį. Pjovimas grindžiamas visuotinai priimtais pjovimo standartais. Apie tai galite perskaityti ankstesnės palaidinės aprašyme.

Tada atlikite šiuos veiksmus:

 • Siuvinėkite palaidinę palei linijas.
 • Rankovių apvalkalo apvadas su apačia uždarame apvade.
 • Kreipimasis į burnos apdorojimą. V-kaklo palaidinė turi būti aiški. Po siūlių siuvimo nukirpkite kampą iškirptės kampe (nepaveikdami mašinos dygsnio).
 • Kai tik nukreipiama į kaklą, būtina viduje apversti kraštą. Galutinėje formoje kraštas yra toks: priekinės ir kaklo siūlės jungtis turi būti viduje. Palaidinės zonos priekinėje pusėje yra gražus ir lygus.
 • Atėjo laikas blykstės pusėn. Sulygiuokite lentyną ir atgal į šonines linijas. Siuvimo pradedantiesiems rekomenduojama susiurbti siuvimo smeigtukais. Įstumkite ir išplaukite šonus.
 • Apatinis kraštas bet kokiu žinomu būdu.

Marškiniai tiesūs

Tai verslo stiliaus dalis.

Kaip siūti? Apsvarstykite visas toliau pateikiamas detales.

 • Siuvinėkite sukibimą ant lentynos ir atgal.
 • Lentynoje yra mygtukų. Lentynos kraštas prie tvirtinimo elemento, kad būtų galima surinkti su flizelinomu. Podbortas - siauras lenta po kilpa ir mygtukais. Ji turi būti išpjauta 2 detalėmis. Atitinka ir flizelinas. Priešingu atveju kilpos bus neribotos. „Flizelin“ pasižymi stipresniu ir patvaresniu lygiu pagal kilpas ir mygtukus.
 • Siūti šonines ir pečių puses.
 • Siuvami ant rankovių pusės.
 • Ant okat rankovių, kad surinktumėte ar užsuktumėte. Ant rankovės prigludusios rankovės turi atitikti marškinėliai. „Tucks“ yra pagaminti tolygiai nuo kaklo centro. Gairės gali būti kaip pečių siūlės.
 • Rankogaliai supjaustyti po 3 dalis. Manžetė sulankstyta žemyn, pritvirtinkite neaustinės dalies dalį. Siuvinėkite manžetę ant apvalių didelių kraštų ir šonų. Padarykite pjūvius, supjaustykite kampus ir išjunkite.
 • Rankogaliai, prisiūti prie rankovių. Apykaklė iškirpta 3 dalimis: 2 dalys iš pagrindinio audinio, 1 dalis - flizelin.
 • Apykaklės gamybos procesas panašus į rankogalius. Ant krašto esančio apykaklės priekinėje pusėje galite dėti mašininį dygsnį.
 • Siuvinėkite apykaklę prie marškinėlio kaklo.
 • Hem produkto apačioje.
 • Geležinis lygintas marškinėliai.
7 nuotrauka
 • Padaryti kilpas naudojant specialią kojelę kilpui arba rankinei kilpinei siūlei gaminti. Kilpos ilgis turi atitikti mygtuko ilgį. Pridėkite 2-3 mm ilgį. Padidinimas leis nemokamai įvesti mygtukus į kilpą.
 • Iškirpkite kilpas su mažomis žirklėmis arba siūlėmis.
 • Siuvimo mygtukai. Kontrastiniai mygtukai gali būti gražus gaminio dekoras.

Merginos, būkite atsargūs ir atsargūs statydami modelius, pjaustydami ir kiekvieną siuvimo etapą. Tada baigtas dalykas džiaugsis kiekvieną dieną. Tiesiai supjaustytą palaidinę galima sujungti su bet kokio stiliaus sijonais, klasikinėmis kelnėmis ir džinsais.

Išsamesnės informacijos apie tai, kaip balsuojama, galite gauti iš vaizdo įrašo.

Ir kaip siūti rankogalių, paragina šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys